gruszon18

Komunikat, oznaczenie błędu New Holland t7 170

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gruszon18    0

Witam. W pracy od lutego mamy T7 . Ciągnik ma przejeżdżone jak na razie jedynie 30 motogodzin, ale ostatnio robiłem nim kurs 40 km w dwie strony i wyskoczył mi komunikat ostrzegawczy na tablicy rozdzielczej, mianowicie zaświeciła się kontrolka wykrzyknika w pomarańczowej obwódce i na wyświetlaczu pokazała się ikonka icon-of-reload-button-830342.jpg podobna do tej. Wczoraj mieliśmy szkolenie do wozu asenizacyjnego i po paru km znów się ta kontrolka pokazała. Dziś szukałem jakichś informacji w instrukcjach które dostaliśmy razem z ciągnikiem ale nic takiego nie widziałem.  Wiadoma sprawa że serwis trzeba będzie wezwać w razie co, ale chodzi mi o zaspokojenie mojej ciekawości . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszon18    0

Nie, nic takiego niestety. Dziś dzwoniłem do serwisu, bo i tak mają przyjechać do beczki asenizacyjnej to przy okazji przyjedzie technik do ciągnika i go podepnie pod komputer. We trzech przeglądaliśmy instrukcję obsługi i nie było w niej tego typu oznaczenia co jest dla mnie dziwne, bo skoro taki monit się wyświetla to znaczy że konstruktor brał pod uwagę możliwość takiej usterki, a skoro tak to powinna być ona opisana, a nie jest. No ale tak jak wyżej wspomniałem, to chodzi o zaspokojenie ciekawości.  Przyjedzie człowiek z serwisu dam znać co i jak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

u mnie też sie czasami pojawia do ponownego uruchomienia pozniej jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszon18    0

To jest ikona serwisowa, i jak się okazuje, jest opisana ona także w książce serwisowej.. To takie przypomnienie w sprawie serwisu gdy wybije tam ileś moto godzin. Tak przynajmniej wytłumaczył mi serwisant. A ja głupi na dodatek wszystkich zmyliłem wstawiając nie taki symbol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszon18    0

Był u mnie w pracy serwisant. Powiedział że to serwisówka . .I jest w książce serwisowej, nie jest opisana w żadnej tabeli symboli błędów czy coś, tylko jest opisana tam gdzie rozpisana jest obsługa tego małego wyświetlacza, to gdizęs na początku książki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomastoms    0

Aby odpowiedzieć na to pytanie co to za symbol specjalnie  zarejestrowałem się na portalu, ale nie o tym, symbol oznacza kursor zachęty do wyboru opcji z menu ciągnika, a takie odpowiedzi że to symbol przeglądu serwisowego do pie....nie ludzi którzy się na tym w ogóle nie znają i gratulacje jeżeli macie takich serwisantów, mam NH T7 na AC, i jeżeli wyskoczy błąd to musi pod ikonką być numer błędu, wracając do tego kiedyś wyskoczył mi błąd silnika odpowiedz serwisanta uszkodzona pompa wtryskowa, a serwisant tam gdzie kupiłem ciągnik powiedział że zatkał się odstojnik paliwa i miał racje po wyczyszczeniu błąd zniknął i ciągnik chodził, także 90% sukcesu to dobry serwisant a zwykły mechanik z łapanki Jak masz jakieś pytania to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falko77    0

witam no tak to prawda jak fukcjonuja te sewisy w pl jedno moge powiedziec ze ikona o kturej mowa to menu czyli tylko w modelach z podlokietnikiem sedwinder II menu operatora poprostu otwarta zostala portiera po prawej stronie gdzie sie znajduja pokretla i jest tam jedno dzie mozna sterowac nim kolejnosc cisnienie elektro dystrybutora zapraszam na fb mappatori support team pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj