Skocz do zawartości
fergi99

Ciągnik używany do 80tys. na 40ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolas123    86

W raf rolu to trzeba naprawde dobrze poszukać zeby coś spoko znaleźć bo łatwo trawić na minę, ale w tamtych okolicach warto jeszcze jechać do kobylany kozy tam jest bart-rol i mają naprawde ogarniete ciągniki.

fergi99    0

Byłem u wszystkich handlarzy w okolicy obejrzałem i porównalem z zagranicznymi portalami i dochodzę do wniosku że raczej sam pojadę za granicę i tam coś kupię bo w naszym kraju w magiczny sposób wszystkie traktory gubią jedynkę z przodu :-)

Wiadomość z agroFakt.pl

michal7536    7

A ja ci mogę polecić Renault Aresa, jest w nich już trochę elektroniki typu rewers elektrohydrauliczny, czy EHR, ale to z lat 2000, więc jakościowo jest to o wiele lepsze od produkowanych teraz. Silnik John Deere, ale wbrew temu co o nich słychać nie pali jak smok i moc ma. I szukałeś jakiegoś zwrotnego, a tym można zawracać praktycznie w miejscu. Model 550 ma 95km, 4 cylindry, a są też mocniejsze, ale to już szóstki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Przez mf3125
      Witam już od dłuższego czasu szukam kombajna dla swojego gospodarstwa, szukałem claasa ale komabajny 25 letnie w ładnym stanie to rzadkość. Trafiłem na ładną zadbaną Laverde czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym cudzie techniki. Jak wygląda z częściami?
    • Przez Slawek0
      Cześć Wam,

Chciałbym zasięgnąć rady od gospodarzy i forumowiczów z wiedzą techniczną na temat ciągników rolniczych.

A więc,
      Planuję kupić, używany ciągnik rolniczy o mocy 120-150 KM do 100.000,00 zł.

Zależy mi, aby
      - był on około 2000 roku produkcji
      - był oszczędny w pobieraniu paliwa
      - miał niski poziom awaryjności

Marki: John Deere, Ursus czy Zetor są mi znanymi markami, dlatego chciałbym je pominąć w tym temacie.
      Każda inna marka wchodzi w grę, jako potencjalny ciągnik do mojego gospodarstwa. 

Ciągnik ma mieć do obsługi:
      - 4 skibowy pług obrotowy
      - opryskiwacz ciągany
      - grubera 

Z Waszego doświadczenia, proszę abyście polecili mi jakiś konkretny ciągnik i opowiedzieli co nieco o nim, jak się wam 
      sprawuje w gospodarstwie itp.

Pzdr
      Sławek