Skocz do zawartości
bercik302

Sprzedam LELY Hibiscus 425 S

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Silver
      Witam!
      Musze kupić jakąś zgrabiarkę bo za dużo czasu i paliwa tracę ze starą 5cio gwiazdową, moim zdaniem najlepsza zgrabiarka to gwiazdowa, tylko że stara już sie całkiem rozleciała prawie i trzeba coś nowego i nie wiem czy taka na 9 tależy to dobry pomysł bo za 3,7 tyś to nawet starej karuzelki nie bardzo kupię ale nie podoba mi się że te 9 tależy na takiej samej ramie i małe kółka są, z kolei zawieszana 6 tyś kosztuje, może i Vka ma większą szerokość roboczą i nie ściągnie ale jak z wysokością roboczą bo na kołach idelalnie kopiuje teren a jak jest z tymi zawieszanymi?
      A może ktoś próbował zawieszaną na 4 gwiazdy do tura czepiać zeby ciągnik nie wgniatał nic kołami,
      coradzicie>? :rolleyes:
    • Przez roobercik
      Zastanawiam sie nad zakupem przyczepy samozbierającej. Do wyboru mam Mengele o 31 nożach tnących, chyba
      z 84 roku bez rotora a druga to Deutz - Fahr z 89 roku z 25 nożami ale z rotorem. Głównie zależy mi drobnym cięciu zielonki na sianokiszonkę. Która będzie lepiej spełniać zadanie? Obydwie przyczepy są na tandemie 8 - tonowe z pełną hydrauliką i walcami dozującymi.
      Mam jeszcze dylemat Która będzie lepsza - z dwoma rzędami noży czy z jednym? W obydwu przypadkach jest ich 31.
    • Przez davinci
      mam zamiar kupić zgrabiarkę fella szerokość 3.20 metra rok 1994 ale nie wiem czy przekładnia wytrzyma obciążenie sianokiszonki bo te maszyny chyba raczej były tworzone do siana. Proszę o wsze opinie i doświadczenia.
    • Przez Pawelsne
      Pytanie dla osób posiadających Roboty lub interesujący się tym.
      Co sądzicie o tych dwóch firmach i której firmy Roboty lepiej funkcjonują ?
    • Przez hira2
      Gdzie mogę kupić palec do tego " wynalazka"