piterq1991

Brona wirnikowa Maschio - modele

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Modele
piterq1991    3

Witam!

Rozglądam się za broną wirnikową Maschio. Jednak nie mogę rozróżnić poszczególnych modeli (D DS DC DM). Mógłby ktoś poradzić mi jak rozróżnić te agregaty? Czym się różnią. Zdjęcia mile wskazane.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

dachu127    79

po co chcesz kupować tak drogą brone skoro możesz kupić bometu sporo taniej, jest w niej oryginalna włoska przekładnia i noże, polski jest tylko wał i konstrukcja

iron    796

ja mam hb 3m.i powiem tyle dobrze uprawia bo ma 4 wirniki na metr ale jeśli masz kamienie to szukaj naprawdę zadbanego egzemplarza bo będzie się sypać jak domki w Czeczenii. moja swoje już przeżyła u mnie jest12lat i zebatki ma już zużyte masakrycznie .frezy powybijane od kamieni .uszy do zawieszania jeśli chodzi z siewnikiem to za słabe są .skrzynia przekladniowa jest nie do zajechania za to jeśli się dba o olej.

NewVario    20

czemu badziew kolego? Skoro przekładnia i wanna Feraboli ? Czy dziadostwo ma 12 wirników na 3m? Chyba nie , nawet potinger i kuhn ma po 10 wirników w podstawowej serii 3m....

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa

• Przez zen88
      Witam wszystkich. 
      Planuje zakup formownicy  2 rzędowej aktywnej z firmy Kruszec. Chciałbym zasięgnąć opinii o tym sprzęcie. Ogólnie maszyna wygląda dość solidnie i jestem ciekaw czy MTZ 82 sobie z nią poradzi. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

• Przez adamek1942
      ciągnik 90 km jaki szeroki polecacie kultywator na szerokich łapach + wałki 2 strunowe
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Kacper257
      Witam czy jest ktoś posiadaczem tej borny  ?
      Chodzi mi ogólnie o markę i jak ta brona się spisuje.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.