Skocz do zawartości
robi57362

zmniejszenie bydła o 50 procent w polsce

Polecane posty

SIEWCA    24

......więc budujcie duże obory na modernizację, a wnet będzie trzeba je opróżnić z bydlęcych ogonów. Pozostanie chyba już tylko uprawiać konopie i marychę.....he he

;[

lukbud    14

Odświeżam temat likwidacji pogłowia krów, świń ... ludności :) A tak poważnie jak to jest z tym tematem, czy to fakt??

Wiadomość z agroFakt.pl

master20002    151

Gdzieś czytałem, że nie przeszła w proponowanej formie. Mają jeszcze raz ją poddać pod głosowanie tylko, że z dłuższymi terminami odnośnie redukcji pogłowia.

Przecież to jest chore i co będziemy sprowadzać wołowinę z Argentyny lub Nowej Zelandii oczywiście jakość jest bardzo wysoka cena zresztą też ale te krowy tam też "pierdza i sraja" Kiedyś czytałem że w Australii promowane są kangury zamiast wołowiny bo ich gazy są przyjazdne dla środowiska ale jakoś Australijczycy nie chcą zrezygnować z wołowiny Nie ma to jak u siebie zabronić i kupić za granicą Tak jak to jest w przypadku przemysłu wszytko z Chin gdzie za nic ja mają normy spalin czy ochronę środowiska

Luke16    144

Powiem szczerze patrząc na ten świat pasowało by żeby uderzył w niego jakiś meteoryt. To co się wyrabia przechodzi ludzkie pojęcie. Krowy truja? A auta, tiry, fabryki to już nie? "Inteligenci" w tej Brukseli siedzą. Ale podejrzewam że jeszcze trochę i UE sama się rozleci.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się