News
RafaSadowski

Fendt 515c vs Mccormick mtx 150 co wybrać

Polecane posty

Witam chciałbym się dowiedzieć więcej na temat tych maszyn  ich wady zalety eksplatacja i komfort 

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

krzysiek1979    90

MTX jesli na perkinsie nie polecam malo zywotne silniki potrafil po 2 tys mth zlopac olej za to skrzynia bardzo dobrze zestopniowana nie bylo ciezaru zeby nie wylazl na 3 biegu i 1 polbiegu malo elektroniki bez komputera raczej zaleta w starszych modelach bardzo wrazliwy na jakosc paliwa ciagly problem z filtrami osobiscie lepiej spisywal sie mx 135 duzo lzejszy bez ramy bardziej zwawszy a uciag niewiele mniejszy. Fendem nie jezdzilem.

Wiadomość z agroFakt.pl

a z przebiegami  515 c są dość wysokie   czy po 10000 h nie warto nim sie interesować  bo wiem że te maszyny są porządnie wykonane

Pomogłem wciśnij strzałkę obok   :rolleyes:

Mój kanał na YT

www.youtube.com/Rolniczy Team z Podlasia

Oglądaj Komentuj Subskrybuj aby być na bieżąco   B) 

krzysiek1979    90

MTX duze sa na ramie oraz maja amortyzowana przednia os cos na wzor jak w clasie (mowimy tu o kilkuletnich ciagnikach) 10 tys jeszcze nie jest tak duzo ale raczej nie ma co ufac temu co pokazuje licznik na taki ciagnik trzeba min liczyc 1,5 tys mth rocznie .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do kupna ciągnika o mocy od 165 do 200 KM. Mam do wyboru ( wszystkie traktory mają takie same wyposażenie i oczywiście skrzynie vario):
      -Massey Ferguson 7495 2004 rok, 5200 mth (prawdopodobnie realny przebieg) stan bardzo dobry.
      -Fendt 818 TMS rok 2005 15 tyś mth ( przebieg sprawdzony ) stan bardzo dobry,
      - Fendt 716 rok 2004 16 tyś mth ( przebieg sprawdzony).
      Jak myślicie, który traktor wybrać ? Będzie pracował na areale około 140 ha, ale zamierzam rozpocząć działalność usługową i zakupiony traktor będzie pracował przy różnym sprzęcie.
    • Przez Rolnik153
      Witam mam mały kłopot z połbiegami w fendt 511 c,mianowicie wyskakuje mi błąd i połbiegi nie działają może ktoś wie coś na ten temat. Z góry dzięki 
    • Przez osamix
      Problem z kontrolka (chyba ładowanie) tylko nie wiem dlaczego jest 2 , 1 gaśnie przy odpaleniu . Foto w zalaczeniu. Na alternatorze na wyjściu jest 14v. 

• Przez DamianJarka
      Witam. 
      Ostatnio w Fendtcie wyskoczył mi błąd i kod usterki to 1.2.01 patrzę w instrukcje obsługi i przyczyna to-,,Wejście akumulatora, napięcie akumulatora poza żądanym zakresem" sposób usunięcia wezwać serwis. 
      Co ja mam teraz zrobić? Oco wgl w tym chodzi bo nie rozumiem tej przyczyny 
    • Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.