mfek3050

MF seria 3xxx 61xx i 62xx. Która lepsza?

Polecane posty

lukbold    1054

nie bierz się za samodzilne sprawdzanie maszyny z którą wcześniej nie miałeś kontaktu bo łykniesz 80% tego co Ci handlarz wcisnie. W takiej maszynie to wazne ile zostało oryginału a ile już druciarstwa ktoś wstawił co by jechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

W katalogu od 61xx to widzialem mechaniczny przy kierownicy... dwie linki poprowadzone do dekla skrzyni

to był na pewno katalog od 61XX?

Spotykałem sie tylko z dwoma wersjami - mechaniczny (wajcha obok wajchy do zmiany biegów) i elektrohydrauliczny - przełacznik przy kierownicy - ale nie jest to taki typowo elektrohydrauliczny bo trzeba go zatwierdzać sprzęgłem. Dopiero w 62XX były te bez sprzęgła


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Pewnie opcja specjalnie pod tura, ciekawe jak się to przyjeło i rozpowszechniło, ale skoro nikt tego nie widział i nie słyszał to pewnie rzadkość.


Pewnie opcja specjalnie pod tura, ciekawe jak się to przyjeło i rozpowszechniło, ale skoro nikt tego nie widział i nie słyszał to pewnie rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no tez mi sie wydaje że to pod TURa... kolega siadł do takiego 6150 ze zwykłym mech rewersem i od razu pierwsze jego spostrzeżenie że do tura to taki traktor troche lipa

 

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-6170-6160-6260-CID757-IDcVgqr.html#0d49bf6145

 

naszukałem się ale znalazłem ;)

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

jesteśmy po oględzinach 8120, biegi wchodzą nieźle bez szukania lewarkiem półbiegi zmienia płynnie bez szarpnięć jedynie co lekki luz na rewersie był silnik nie kopci. na błotnikach ehr nie działał ( podobno coś zaśniedziało bo działało) i tylne opony szmelc, myśle że za 46k by poszedł. co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

targuj. opony tanie nie są jeśli tylko tyle znalazłeś do poprawy. Frezy na wałku ataku przedniej osi? luz na przedniej osi? ciśnienie oleju na szybkozłączu po rozgrzaniu?

Jak wtyczki zaśniedziały to niech je naprawi bo potem się okarze że to wcale nie taka pierdołka a TY bedziesz wzywał serwis z tego powodu bo uwierz mi ale bez tego troche się naskakasz żeby cokolwiek podepiąć samodzielnie.

No i ten luz na rewersie..... kiedyś pisałem po moich przejściach o wyższym stopniu zużycia jak są luzy na dźwigniach no ale to trza widzieć jaki ten luz

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

jeździłem na rozgrzanym, ciśnienia nie sprawdzałem nie miałem zegara ze sobą. dzisiaj jadę oglądać 8110 i 6180 to będę miał jakieś rozeznanie.  jak sprawdzić frezy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

przyjrzyj sie mufie na wale, coś tam koło niej moze widać ataku no bo racej nie bedziesz jej zdejmował choc to tylko 1 drut do odbezpiecznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

no i sprawa wygląda tak 6190  wszystko pięknie z przodu tuz wom tylko niepokoi mnie wyciek oleju spod głowicy (pomiędzy blokiem a głowica, sprzedawca myśli że z pod dekla a ewidentnie widać że na łączeniu)  8110 cena 89k więcej nie pozwolił oglądać bo niby  czasu nie miał. jednak jedziemy na rozmowy do pierwszego którego patrzyliśmy tzn. 8120 od rolnika co wyjdzię dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj