tvt

Zmiany TDD bedzie nie długo nazywać sie TD5000

Polecane posty

witild85    0

Mam przed sobą ulotke dwóch nowych modeli TD5040 - 88KM i TD5050 - 95KM , oba mają 4,5 litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

no tak mi powiedzieli u wronskich ze beda mialy 4,3 litra silniki jak teraz w tla jest a tla beda mialy wiekszy 4,5 litrowy motor a nie wiecie ile moze kosztowac taki model 95 konny ten nowy td5050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37
Mam przed sobą ulotke dwóch nowych modeli TD5040 - 88KM i TD5050 - 95KM , oba mają 4,5 litra

Moglbys zamiescic gdzies skany tych ulotek? U mojego dealera jeszcze ich nie ma.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Głownie to tylko silnik zmieniono. Deraler mówil że wyposarzenie dodatkowe się powiększyło i jest teraz więcej rzeczy do wzięcia(np. można dokupić fotel pneumatyczny), ale jak rewrssu elektrohydraulicznego i pól biegów nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witild85    0

Akurat zepsuł mi się skaner. Pare zmienionych rzeczy : silnik: FPT iveco (fiat power train technologies) , pojemność 4,5 l / turbo , intercooler , moc silnika wg iso TR14396-ECE R120 , kw/km 65/88 i 70/95 , obroty znamionowe 2500/min. , moment obrotowy maks. przy 1300 obr/min. Nm. 375 i 390, przyrost momentu obrotowego % , 50 i 44 . optymalne zużycie paliwa g/kWh 219 . pojemność zbiornika 92 l. skrzynia taka jaka była 40k/h std. oś przednia 2wd (30km/h) opcja . pompa hydrauliczna 75 l/min . udźwig TUZ 3565 kg . poziom hałasu dBA <80 . masa 3780 kg . obroty WOM 540/540E/ synchronizowane . pierwsze td5040 i 5050 . Reszta taka sama , sory że tak naćkałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Duzo ciszej w kabinie o ile pamietam TDD maja 89dB a roznica o 10 dB to 10 razy miejsze natezenie dzwieku


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

Czytałem gdzieś w artykule, że zmniejszyli obroty znamionowe do 2300. Skoro jx i td to to samo, to na pewno nie było wcześniej w kabinie 89db.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A te zmiany juz nastapily? I ceny beda tak jak w nowych jx?? :P To znowu beda pewnie kosztowac ze 130 tys?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

kto byl w kielcach mial okazje zobaczec na wloasne oczy jak wygladaja nowe serie td5050

juz nie dludo na polskim rynku maja sie pojawic pierwsze modele ciagnikow T5550 czyli nowej TLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

Mój diler powiedział mi że ja będę pierwszym posiadaczem w polsce wersi T5050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

Seria TCE ma być zmieniona a o innych to nie wiem. A te TD5050 to ile będą kosztować? i czy w końcu będzie w opcji elktrohydrauliczny rewers? Przyślijcie jakieś fotki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Widzialem TD5040 na pakazach w Szepietowie. Fajny ciagniczek w sumie jak wszystkie NH :) ale wsumie newiele sie zmieniło, oprócz oczywiscie silnika ktory dostał intercooler i wydech z drugiej strony. W srodku paktycznie tak samo tylko niebieskie siedzenie i predkosciomierz elektroniczny na desce, a i inne gałki zmiany biegów.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2

Zamówiłem nowego NH T5040 będzie w połowie lipca wrzuce fotkę jak tylko go dostane jest to

odpowiednik TL80A.

Miałem brać początkowo TD5040 ale zmieniłem zdanie.

T5040 z moim wyposarzeniem czyli prawie pełnym brakuje tylko komputerka do podnośnika kosztuje równe 170tys.

Czy dobrego wyboru wybrałem??

W końcu zmiany na stronie NH:

http://www.newholland.com/h4/products/prod...mp;line=2700511

post-5823-1213549496_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2
kiedy zamawiałeś i czy napewno wyrobią się na połowę lipca?

W połowie maja zamówiłem tak mi u dilera powiedzieli że bedzie w połowie lipca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

tak tylko pytam bo podobno ludzie "rzucili się" na r2/r3/explorer/agrofarm, oraz td/jx-y jd5620 itp tańsze zachodniaki i wydłużył się znacznie czas oczekiwania na wszystkie ciągniki, z tego co dieler mówił 2 -3 tyg narazie się opuźniają a miało być max 2 miechy a nawet szybciej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

ostatnio bylem u dilera tez planujemy kupic ciagnik td5050 albo td95d tylko mam jedno pytanie jak z poziomem glosnosci w td5050 bo porownywalismy td95d i td5040 i w tej starszej wersci bylo o wiele ciszej niz w tej nowe nie mieli niestety td5050 wiec nie wiem jak w nim z glosnoscia moze ktos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

według danych katalogowych ciszej powinno byc w nowszej serii TD. Przykładowo w modelu TD90D głośność według producenta przy kole kierownicy wynosi 85dB. Przy otwartych oknach wynosi 83dB a przy zamkniętych i oknach i drzwiach wynosi 80dB. W TD5040 poziom hałasu wynosi 80dB. Warto wiedziec ze zmiana o 3dB oznacza dwukrotną zmiane mocy (w tym przypadku 2 razy ciszej albo 2 razy głosniej) Widziałem nowe TD ale nie słyszałem jak pracuja wiec trudno mi powiedziec czy rzeczywiscie poprzednia seria pracowała ciszej


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiekQ    9

wiem wlasnie ze wedlug katalogu w nowym td powinno byc ciszej ale mowie tak jak bylo ze w nowym bylo glosniej niz w starym

 

naj lepiej jak by sie wypowiedzial jakis uzytkownik tego i tego modelu

 

Nie piszemy posta pod postem - opcja EDIT nie gryzie... - krolikNH

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

oglądałem nowego jx-a i fajnie to wszystko wygląda ale na fotkach w galerii AF, a na żywo bardzo się rozczarowałem, kupa plastiku i kałaczące się wajchy powywijane we wszystkie strony dzwignie od biegów i jakoś tak ciasno w tym ciągniku, a i potwierdzam kałaczące się pedały na boki szczególnie od sprzegła, wcale nie lepiej w jx jak w nowym ursusie 5024, czy farmtracku, no ale może dlatego miałem takie wrażenie bo wcześniej oblukałem clasy i fendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj