paktofonikas1987

Platformy cyfrowe

Polecane posty

Manio1523A    0

A ja ze zwykłej anteny łapie TVP 1 i 2 oraz Polsat, Ale kupiliśmy także tzw. telewizję na kartę. Na rok płacę 120 zł więc nie wychodzi tak źle, korzystam z około 30 programów choć producent podał jedynie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

Jestem posiadaczem TNK i jak do tej pory nie narzekałem lecz ostatnio coś mi zaczyna się nie podobać oglądając jakiś program czasami pojawia się czarny ekran z okienkiem na środku w którym pisze SPRAWDŹ ZASILANIE ORAZ POŁĄCZENIE KABLOWE PODŁĄCZONYCH URZĄDZEŃ LUB WYBRANY SYGNAŁ ŹRÓDŁOWY. i nie wiem bardzo co zrobić bo nie pojawia to się co chwile tylko raz na jakiś czas a czasami i wcale no ale czasami to jest nachalne i co moment tylko nie wiem w czym może być przyczyna może ktoś coś mi poradzi wiem że troszkę to nie w temacie ale proszę o jakieś sugestie

Edytowano przez jankowski17

16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek1693    44

Ja mam tzw. telewizje na kartę HD mam odbiornik HD, Polecam wszystkim tą telewizję zawsze jest coś ciekawego do oglądania ;)


Zetor Power !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes91    0

Przez 5 lat była cyfra +,1,5 roku temu zmieniona na "N".Główną wadą N jest strasznie długie uruchamianie się dekodera i słabe filmy w Vod(choćiarz czasami trafi się coś dobrego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

U siebie w pokoju mam TELEWIZJE NA KARTĘ i musze powiedzieć że wcale co nie jest złe. Dekoder z kartą chyba 200 zł kosztuje a potem 10zł na miesiąc. Szkoda że nie ma Polsatu i TV4 ale to akurat mam z siatkowej. Rodzice mają Cyfrowy Polsat, jakbym miał wybierać wybrał bym TNK.

Jak nie ma jak jest TV4 w TNK, listę kanałów musisz uaktualnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Moja siostra pracowała parę miesięcy w N na infolini. Odeszła bo już nie mogła dłużej tolerować złodziejstwa jakie tam było normą. Jak mi opowiadała jaka to złodziejska firma to się za głowę łapałem!!Siostra mówiła że najgorsze było jak się starsi ludzie pytali ile im jeszcze miesięcy umowy zostało, a ona im na to że umowa jest do 2060 roku!!!! Jak się w czas nie rozwiązało umowy to oni ją z automatu przedłużali o 50 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

kolego coś dziś piłeś??? umowa po zakończeniu, przechodzi na czas nie określony tzn. w każdej chwili możesz ja rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Jak nie ma jak jest TV4 w TNK, listę kanałów musisz uaktualnić

jak kolega pisał posta to wtedy jeszcze nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

Jestem posiadaczem TNK i jak do tej pory nie narzekałem lecz ostatnio coś mi zaczyna się nie podobać oglądając jakiś program czasami pojawia się czarny ekran z okienkiem na środku w którym pisze SPRAWDŹ ZASILANIE ORAZ POŁĄCZENIE KABLOWE PODŁĄCZONYCH URZĄDZEŃ LUB WYBRANY SYGNAŁ ŹRÓDŁOWY. i nie wiem bardzo co zrobić bo nie pojawia to się co chwile tylko raz na jakiś czas a czasami i wcale no ale czasami to jest nachalne i co moment tylko nie wiem w czym może być przyczyna może ktoś coś mi poradzi wiem że troszkę to nie w temacie ale proszę o jakieś sugestie

 

Sprawdż ustawienie anteny bo może nie łapać dobrze sygnału


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Widzę że bogdan wie lepiej ;) . Jeżeli siostra miała na monitorze że dana osoba ma umowę przedłużoną do 2060 roku to widocznie tak jest. Wszystko zależy od tego pod czym się podpisujesz w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

i może jeszcze powiedziała że takiej umowy nie można rozwiązać? Mam 2 umowy z N i w żadnej nie ma takowego zapisu że umowa jest przedłużana na czas określony, tylko na nie określony (co w komputerze może być bardzo odległą data), a że pracownik wykazuje się nie kompetencja i podaje taka datę to już inna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafftti    32

Czego tak bronisz tą N. Jak będziesz odchodził to zobaczysz jakie Ci progi będą robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Obecnie na rynku Telewizja N jest najlepsza pod względem ogólnym, najlepsze programy żadna inna stacja nie ma takiej rozszerzonej stacji z kanałami. Opcja VOD i inne to już również w cyfrowym polsacie wprowadzili no i z ceną nie jest lekko, ale asortyment w kanałach mega jest - ale to tylko dla smakoszy, którz kochają filmy i seriale to znajdą na niej wszystko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Czego tak bronisz tą N. Jak będziesz odchodził to zobaczysz jakie Ci progi będą robić :D

ależ ja już rozwiązałem jedną umowę z N i zawarłem nową, bo dla nowych klientów są lepsze promocje. Ja bronię? A może Ty pracujsz dla Polchłamu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

brat ma cyfre+ bo transmituja tam ekstraklase a tak zmienil by na cyfrowy polsat hd

rodzice mają "telewizje na karte" to coś z n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan6565    0

Ja posiadam tuner DVB-T i antenę i obieram kilkanaście kanałów za darmo w cyfrowej jakości.Polecam poczytać stronę www.naziemna.pl .Sprzęt kupiłem w internecie www.tunerydvb.pl polecam bardzo miła i

profesjonalna obsługa.Zasięg jest już w całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

w całym kraju ale nie wszystkie muxy, kanały tvp(mux3) są dostępne jak narazie tylko w okolicach największych miast


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Do odbioru naziemnej cyfrówki dokupiłem kartę-moduł dekodujący CI. Karta siedzi sobie w gnieździe z tyłu telewizora. Odbiór jest doskonały pomimo że zostałem na starej siatkowej antenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U nas ostatnie 3 lata mieliśmy umowę z Cyfrowym Polsatem, ale to się nam znudziło, po tym jak zabrali w lutym BBC Knowledge i jeszcze jakieś a innych było niewiele(pakiet familijny). Z zasięgiem tez był kłopot. Obecnie od lipca używam Cyfry+ i jest całkiem dobrze. Trochę więcej kanałów za te same pieniądze, choć i tak brakuje mi jeszcze niektórych kanałów z CP.Wada jaka mnie obecnie denerwuje w Cyfrze+ to ich archaiczny dekoder Sagem kupiony za 1zł. Obudowa to pamięta, chyba jeszcze czasy VHS-ów taka jest duża a sam dekoder ma mało funkcji i w dodatku zawiesza się przy zbyt szybkim przełączaniu. Trzeba chyba kupić jakiś lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Uzywam telewizji n od 2 lat. Wszystko jest okej, naprawdę i odbiór rewelacja i ilośc kanałów w HD najwieksza ... tylko jak sie kończy umowa to nie traktują stalych klientów poważnie i dają wyższe ceny niż dla nowych.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ynternauta    0

Ja gdybym wybierał teraz platformę, to wybrałbym "n-kę". A używa ktoś z Was telewizję na kartę? Jakie są opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Uzywam telewizji n od 2 lat. Wszystko jest okej, naprawdę i odbiór rewelacja i ilośc kanałów w HD najwieksza ... tylko jak sie kończy umowa to nie traktują stalych klientów poważnie i dają wyższe ceny niż dla nowych.

jak przedłużałem umowę , to nowi mieli za full pakiet 129zł, a mi zaproponowali 99zł z tym szczególikiem, że wtedy nowi mieli bodajże 3 miesiące za 1zł

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj