paktofonikas1987

Platformy cyfrowe

Polecane posty

klusek    9

Ja mam cyfrowy polsat od 2 lat i jest dobrze mam pakiet familly więcej programów jest


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja mam Cyfrowy Polsat


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6
A ja zastanawiam sie co wziąść, moze cos doradzicie?interesuje mnie jakis ogólny pakiet

ogólnie co chodzi o ofertę w stosunku do ceny to polecam polsat. Mowie w imieniu FACETA który ma DZIECKO i ŻONĘ. pisałem wielkimi żeby dać do zrozumienia że po prostu w polsacie wszyscy znajdujemy coś dla siebie. W N było z tym najgorzej. Z polsatem jest jednak jeden problem podobno.Sporo sie słyszy że polsat ogólnie olewa klientów i robi spore problemy przy rozwiązaniu umowy. Broń boże wynajmować od nich dekoder. Tylko na własność bierzcie. A ktoś sie interesował tym co tepsa oferuje czyli tel neo i tv w jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos ile moze kosztowac rozkodowanie karty od cyfry + na odbior wszystkich kanalów?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja mam już jakieś 2 lata Cyfrowy polsat i jestem z niego zadowolony.


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Ja mam już jakieś 2 lata Cyfrowy polsat i jestem z niego zadowolony.

Ja też mam już dwa lata polsat 22 grudnia kończy się umowa i automatycznie jest wznawiana na czas nieokreślony bez jakiś dokładek i gratisów,dlatego składam teraz wniosek o rozwiązanie umowy i biorę nowy dekoder za 1zł z 6mies. gratis wszystkie kanały i drugi dekoder w prezencie z darmowym abonamentem na 29 miesięcy.Polsat nie dba o starych klientów tylko łowi nowych jeleni.Jak kończy ci się umowa to też wypowiedz ją już, bo trzeba to zrobić z 3-miesięcznym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A ja mam telewizje na karte i więcej mi do szczęścia nie potrzeba.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek12    18

Większość z nas posiada Cyfrowy polsat tak jak ja .Ja mam pakiet familijny i na początku tyle tego było że oczu nie odrywałem potem zabroli troche mniej bo sie promocja skończyła ale też dużo do oglądania jest .Jedna wada to dziadowski pilot ;(


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukam żony z polem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam ,również cyfrowy polsat(pakiet familijny) :) , wszystko jest ok tyle,że jak wiatr zawieje to momentalnie mam brak sygnału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer25    1

my od niedawna mamy N a przedtem mieliśmy przez 4 lata Cyfrę+.Z N niema problemów jak na razie a z cyfrą troszkę było bo traciło często sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeladnik    0

Ja od 2 lat mam Cyfrę nigdy nie miałem problemów z odbiorem tylko czasem przyśpieszony komentarz(denerwujące) do meczu ligi włoskiej, miałem problemy natomiast z centrum obsługi abonenta, ciężko sie do nich dodzwonić a czasem to wręcz awykonalne i długo nie mogłem dostać nowej promocji(dzwonili wtedy gdy byłem w polu) ale teraz jak przedstawili mi nowe warunki promocji to ;):D a Canal+ jest moim zdaniem o wiele wartościowszy od HBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

U mnie rodzice mają Cyfrowy Polsat, a ja w pokoju mam TNK i jak na moją ilość wolnego czasu to wystarczy, no i cena niska dość :)a jak nie mam kasy to nie muszę płacić ;)


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

jesli zdarzało sie wam dzwonic na infolinie cyfrowego polsatu (801 08 08 08), to wielce prawdopodobne ze ze mna rozmawialiscie... ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

mojej mamie się udawało ale strasznie długo to trwało z nimi gadać średnio po pół godziny


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

U siebie w pokoju mam TELEWIZJE NA KARTĘ i musze powiedzieć że wcale co nie jest złe. Dekoder z kartą chyba 200 zł kosztuje a potem 10zł na miesiąc. Szkoda że nie ma Polsatu i TV4 ale to akurat mam z siatkowej. Rodzice mają Cyfrowy Polsat, jakbym miał wybierać wybrał bym TNK.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

ja mam od ponad roku cyfrowy polsat. i sadze,że ma w miarę ciekawe programy za nieduże pieniądze. ja obecnie mam pakiet familijny i płace niecałe 40zł/mc. miałem HBO ale według mnie to strata pieniędzy bo większość to nic ciekawego i co parę dni powtórki lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Tylko Multipakiet Canal+, czyli Canal

+,Canal+Film i Canal+Sport, Reszta to szajs z reklamami na czele.Przerobiłem już wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

ja od 2 lat mam Cyfrowy Polsat i jak narazie jest dobrze zawsze się znajdzie coś ciekawego do oglądania bo akurat mam ferie :P lubię z tatą pooglądać discovery i animal planet a szczegulnie "Sekundy grozy" i "Pogromcy mitów" "Brainiac" też jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj