Skocz do zawartości
coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Zetor5340    1

ciągnikiem to się nie jeździ jak najszybciej tylko jak najefektowniej i jak najbardziej "super" była by wykonana praca, a samochodem to grubo ponad 100km/h Mercem 124 300D

marcin974    25

zetor my tu nie piszemy ze w polu takie szybkosci osiagamy;) chociaz sie pochwale ze kombajnem buraczanym pronarem jezdzimy z ojcem okolo 15km/h (oczywiscie buraki bez lisci) a stoll ma to do siebie ze bardziej efektywny jest jak ma pewna szybkosc;) pozdro

Wiadomość z agroFakt.pl

coolman111    54

No w polu to na pewno nie będzimy jeździć szybko, bo po dziurach maszyny man sięporozsypują. Chociaż raz jak woziłem bele słomy C 360 tur-em to nawet z pola na 5 biegu jeździłem :rolleyes:.

Krzys123    21

Ja wykrzesałem z simsona 70km/h ale przy huraganie w plecy :rolleyes: A autem to tylko 80km/h (fiat Punto 1.9D)

coolman111    54

Mój aktualny rekord na Simsonie SR50 to niecałe 70km/h. Ale obroty silnika wtedy są takie, że od wibracji nie dobrze się robi :rolleyes:.

mirasek    7
Tigra na 3 biegu do odcięcia prawie 140km/h :D

Honda Civic 1.5 vtec-e na trójce ponad 150km/h i odcinka, max jaką osiągnąłem to 180 na IV biegu i było jeszcze co cisnąć ale prosta sie kończyła :blink:

MF 4255 - 38,2 km/h max

Toyota Hilux 2.4D - 135 km/h max

UAZ 469 2.4D MB - 90 km/h (to chyba najbardziej podniosło mi adrenaline :rolleyes: )

samo    3

simson S51 prawie zamknąłem budzik 80 km/h. wspomne jeszcze że jechałem z górki. patrzyłem tylko czy mi tłok nie wyskakuje z cylindra :rolleyes: bo obroty były nie małe

laktok    0

vw golf II 1.6 td z intrer... 175 km\h (80km) trasa wegorzewo olsztyn ja za kierownica

audi a6 2.5tdi 220km\h (180km) trasa warszawa krakow to nie byl jeszcze kres mocy ale zbraklo miejsca:(

jawa ts350 145 km\h

wsk 125 95km\h (taka predkoscia przez dwa kilometry po czym pekl tlok i malo sie nie rozwalilem zblokowalo kolo)

mtz 82 cos kolo 42km\h

spycharka gasienicowa deutz na malym biego jedzie wolniej niz czlowiek idzie na najwiekszym zasuwa nawet szybko ale nie da sie skrecic

karolas123    86

ja swoja c360 3p mialem 70km/h ale jak dolalem benzynu do baku zmieszalem z ropa po 100 km silkik szlak trafil predkosc mierzona ze skuterem aprilia area50

laktok    0

to musialy byc niezle wrazenia chcialbym to zobaczyc nie zalowales ciagnika na takie zabawy bo chyba liczyles sie z tym ze to tak sie skonczy....

karolas123 jak tak sie zastanowic to to co piszesz jest malo realne...

samo    3

@karolas123 taką prędkość to chyba na luzie i to z dobrej górki

Massey    0

dokladnie tak jak piszecie dodanie jakiegos specyfiku do paliwa moze jedynie zwiekszyc obroty silnika ale nie na takie zeby 60tka 70 poleciec, dodanie tego do paliwa nie zwiekszylo liczby biegow w ciagniku skrzynia nadal byla ta sama a predkosc jakby nie patrzec w duzej mierze zalezy od skrzyni a nie od tego co lejemy do zbiornika, paranoja poprostu

Krzys123    21

Chciałbym słyszeć ten silnik przy tylu obrotach (przy których jechał te 70 km/h) :P:D :rolleyes: Coś koło 5000obr/min co nie?? :(:):(:)

coolman111    54

To ciekawe jakąby prędkość osiągnął na takiej mieszance ciągnik typu Fendt co robi normalnie 50 km/h :rolleyes:.

ml78    1
ja swoja c360 3p mialem 70km/h ale jak dolalem benzynu do baku zmieszalem z ropa po 100 km silkik szlak trafil predkosc mierzona ze skuterem aprilia area50

Coś mi się wydaje, że opis ten powinien trafić do strefy bajek. :rolleyes:

Jeżdiłem 3p fakt trochę szybciej się turla niż c360 ale zeby do 70 km/h może to był JCB 3155 o to wtedy mógłbym powiedzieć, że nie wycisnąłeś z niego wszystkiego. :P:D

Massey    0

No wlasnie zgadza sie ze 3p leci troche szybciej od 360 ale bez przesady nie zaraz 70 km/h chyba ze ciagnik stal na lawecie wtedy moze 70 km/h polecial i to bez uruchamiania silnika :rolleyes:

Miki7211    5

Kiedyś rozmawiałem z mechanikiem i też się pytałem o takie cos i mówił ze jak jest odpowiednia mieszanka to silnik nabierze więcej mocy i obrotów i może jechać szybciej ale nie o 45km bo pacząc na ten schemat co mi ten mechanik pokazywał to ciągnik który jechał by 70km/h miał by ponad 4000 obrotów co jest nie możliwe.

coolman111    54

Przy takich obrotach to silnik by nie wytrzymał. Wogole czy dałoby się osiągnąć takie obroty :rolleyes:. Pamiętam jak przy moim C 4011 była "rozkręcona pompa paliwowa" i ciągnik zamykał licznik (2500 obr/min) :P. Ale wtedy na tych obrotach to tak wył, że szkoda gadać...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk165
      Słyszeliście możne że ktoś komuś wsypał cukier do baku w traktorze lub maszynie napędzanej na ropę. Słyszałem ze traktory stawały, a ciekawi mnie jak było naprawdę?  
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez michal_xs
      Witam chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o użytkowaniu traktora z DPF. Planuje zakup jd z filtrem dpf. Pracował by on głównie z turem . Przez okres zimowy co 3 dzień po ok 30min. Jak bd wyglądać to cale wypalanie itp? Czy bedzie to uciążliwe? Moze ktos taki traktor uzytkuje i opiszę jak sie ma sprawa?
    • Przez endrju00711
      Stworzyłem ten temat, ponieważ coraz więcej na rynku pojawia się tzw. okazji, i ludzie mają zabujcze pomysły jak wyłudzić od człowieka pieniądze. Oraz jak można się przed nimi przestrzec.

To może ja zaczne, dziś wróciłem z wycieczki kraioznawczej, ponieważ tak to nazwaliśmy. Od jakiegoś czasu szukałem ciągnika, RENAULT cztero cylindrowego, jak się trafi to tur nie zawadzi, ale do rzeczy. Znalaeźliśmy oferte tzw. suuuuper okacje RENAULT 75-14 z ładowaczem czołowym, krokodyl, łyżka, trzy miesiące gwarancji (co było dla mnie podejrzane od razu ), transport gratis. I takie tam szmery bajery
      Dokładnie to ta oferta :
      http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B99711

Niezła co nie ?? PRZESTRZEGAM TO OSZUST !!! najlepsze jest to że gość robi tak co miesiąć, dowiedziałem się to w sklepie, bo szukałem adresu, ale oczewiście on nie istniał. Pytam się czy jest taki gośc co ciągniki sprzedaje ?? Mówią cytuje ,, Nie, ile pan stracił, pewno po John Deera pan przyjechał HEH ?? " Mój ojciec mówi, nie po Renault , ,, O to nowość, ale nie jest pan pierwszy, bo już siedmiu u nas było HEH "

Całą spawe zgłosiliśmy na komendzie, jednego gością nie dość, że jechał 700 km w jedną strone, bo JD 6100 był w równie promocyjnej cenie, bo za 44 tyś

Najlepsze jest to że w środe miałem dojechać do niego na trasie i niby podpisać deklaracje, że taki i taki ciągnik odbiore, gość wyłączył telefon i udał głupka, później miał wymówke że mu się rozładował, że mamy wpłacić na konto zaliczke, że to na 100% ciągnik będzie nasz, ojciec mówi że inaczej jak do ręki kasy nie dostanie, to mówi że mamy przyjechać w piątek o piętnastej to zaraz całą kase mu damy i z ciągnikiem pojedziemy do chaty, no to pojechaliśmy, a tam niespodzianka Nie powiem troche ładnie mówiąc źli byliśmy ale nam przeszło na szczęście

Temacik ma być ku waszej przestrodze, i prosze o zamieszczanie linków, lub podawanie numerów istnych oszustów, lub ciągników z nieznanego źródła, może ona baaardzo pomuc innym, bo po co tracić kase, czas i nerwy

I jedna sentencja : NIGDY NIE WPŁACAJ KASY NA KONTO BEZ OGLĄDANIA CIAGNIKA I POTWIERDZENIA DANYCH OSOBOWYCH

Aha, zapomniał bym, mieli oni podrobiony dowód osobisty i założone konto w banku w Poznaniu, niech ten złodziej wie, że korzystając z komórki można go namierzyć co do 10 metrów, i policja ostro nad tym pracuje, ale na razie nie włącza numeru, i raczej był sprytniejszy i wyrzucił karte do śmieci, ale i tak mogą określić z kąd były wykonywane połączenia ( To dla złodzieja )
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html