Skocz do zawartości
coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

miloss    0
ostatni mój rekord.

35km/h taczką przegubową z górki.

ja ostatnio kolarzówką 60 km/h :D

EMEK    1

rowerem z górki 60km/h

case 5140 42,5km/h

opel astra GT narazie 170km/h :D

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamil6920    0

Ja swoją Yamahą R1 osiągnąłem na niemieckiej autostradzie 285km/h i później zwolniłem bo śmierć w oczach na moto:P A po polskich drogach max jechałem 250km/h

VixLovelas    0

ja jechałm hondą NSR 125 170km/h

a tak ursusem c 330 33km/h to było na równej drodze asfaltowej bez żadnych górek czy przyczem z tyłu.

rowerem jechałem 50km/h nie jeżdze hardkorowo rowerem bo głównie to na traktorach siedze

nie wiem ile max BIZONEM rekordem jechałem:(

a tak to c 360 przypiepszałem szybko ale nie wiem ile ,napewno było szybciej niż c 330

Z górki za wioska jechałem Fendt-em 307 Ci -44,5km/h Jak narazie to mój rekord

A zetorkiem 33km/h

P.S.Przyczepy go pchały :rolleyes:

jd3    0

Ciagnikami to raczej nie jezdze szybko. Ale Fordem Focusem z bratem jechalismy 230( ale to w niemczech na autostradzie)

tomek13    0

Ursusem c-360 3p nie mierzyłem ile ale licznik się zamyka :D

Yamaha tzr 50 53 km/h ( ma jeszcze blokady ale i tak to fajne moto )

Skuterami :

Thunder ( chiński jakiś ) 68 km/h

California (też jakiś chinol ) 65 km/h

Zipp Triad 2 55 km/h ( ma jeszcze blokady)

Aprilia sr 50 80 km/h

No i moim motorkiem :

Derbi Senda DRD 50R 2005r. 93 km/h :D ( z górki . ale i tak motorek ma jeszcze blokady )

redbull    8

Pronar 82A- 43km/h

VW VENTO-190km/h ale po takiej drodze łatanej że czułem się jak bym płynął statkiem

Seat Cordoba 175km/h

Avendrion    39

MFem 6480 43km/h

Same Ironem 45km/h

Skuterem Kymco 75km/h :)

Na samochód nie mam jeszcze prawka więc nie będę się chwalił ile jechałem bo nie za duzo :)

lordhagen    280

maksymalnie to skuterem Zipp Steed 50 jechałem około 90 km/h z dużej góry, na razie mam blokady. a co do innych sprzętów to samochodem nie mam gdzie, tylko Ursusem C-330 na 5 biegu i pełnym gazie po polnej drodze u kolegi

Avendrion    39

@lordhagen

to jak ściągniesz blokady to będzie ze 130 ciągnął ? :) Moim zdaniem nie możliwe 90 z blokadami.

Poprawiłem rekord moim Kymco :) jechałem 78km/h ale potrzebował kawał drogi do rozpędzenia :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Massey Ferguson 3635  45 km n h z 2009r 

Golf  III - 200km na h z 2003r

VW Golf III skończył swój żywot w 1997r,w 2003 kończyła się produkcja modelu 4,a do kupienia była już V.

Pietras892    192

ja c-360 +2 przyczepy z takiej dużej góry(hamulce się skończyły)  autosana wyprzedziłem myśle ze 60km/h było bite :)  nie zapomne ile się wtedy strachu najadłem. 

w mf 3060 - 42km/h df 4.51- 41km/h --- mierzone z navigacji 

swoim przecinakiem jechałem 265km/h (kawasaki zx 636)

Bizonlove    1

Ursusem 1614 dwoma przyczepami pełne zboża jechałem 40 km ale z górki

Massey ferguson 6497 jechałem nim 52km

New holland T6050 jechałem nim 49 km

Bmw m power jechałem 260km na autostradzie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez patryk165
      Słyszeliście możne że ktoś komuś wsypał cukier do baku w traktorze lub maszynie napędzanej na ropę. Słyszałem ze traktory stawały, a ciekawi mnie jak było naprawdę?  
    • Przez AdrianFanDeutz
      Gdzie mozna kupic ile kosztuje obciaznik do ciagnika na przedni tuz waga jaka mnie interesuje to ok 800kg
    • Przez michal_xs
      Witam chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o użytkowaniu traktora z DPF. Planuje zakup jd z filtrem dpf. Pracował by on głównie z turem . Przez okres zimowy co 3 dzień po ok 30min. Jak bd wyglądać to cale wypalanie itp? Czy bedzie to uciążliwe? Moze ktos taki traktor uzytkuje i opiszę jak sie ma sprawa?
    • Przez endrju00711
      Stworzyłem ten temat, ponieważ coraz więcej na rynku pojawia się tzw. okazji, i ludzie mają zabujcze pomysły jak wyłudzić od człowieka pieniądze. Oraz jak można się przed nimi przestrzec.

To może ja zaczne, dziś wróciłem z wycieczki kraioznawczej, ponieważ tak to nazwaliśmy. Od jakiegoś czasu szukałem ciągnika, RENAULT cztero cylindrowego, jak się trafi to tur nie zawadzi, ale do rzeczy. Znalaeźliśmy oferte tzw. suuuuper okacje RENAULT 75-14 z ładowaczem czołowym, krokodyl, łyżka, trzy miesiące gwarancji (co było dla mnie podejrzane od razu ), transport gratis. I takie tam szmery bajery
      Dokładnie to ta oferta :
      http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B99711

Niezła co nie ?? PRZESTRZEGAM TO OSZUST !!! najlepsze jest to że gość robi tak co miesiąć, dowiedziałem się to w sklepie, bo szukałem adresu, ale oczewiście on nie istniał. Pytam się czy jest taki gośc co ciągniki sprzedaje ?? Mówią cytuje ,, Nie, ile pan stracił, pewno po John Deera pan przyjechał HEH ?? " Mój ojciec mówi, nie po Renault , ,, O to nowość, ale nie jest pan pierwszy, bo już siedmiu u nas było HEH "

Całą spawe zgłosiliśmy na komendzie, jednego gością nie dość, że jechał 700 km w jedną strone, bo JD 6100 był w równie promocyjnej cenie, bo za 44 tyś

Najlepsze jest to że w środe miałem dojechać do niego na trasie i niby podpisać deklaracje, że taki i taki ciągnik odbiore, gość wyłączył telefon i udał głupka, później miał wymówke że mu się rozładował, że mamy wpłacić na konto zaliczke, że to na 100% ciągnik będzie nasz, ojciec mówi że inaczej jak do ręki kasy nie dostanie, to mówi że mamy przyjechać w piątek o piętnastej to zaraz całą kase mu damy i z ciągnikiem pojedziemy do chaty, no to pojechaliśmy, a tam niespodzianka Nie powiem troche ładnie mówiąc źli byliśmy ale nam przeszło na szczęście

Temacik ma być ku waszej przestrodze, i prosze o zamieszczanie linków, lub podawanie numerów istnych oszustów, lub ciągników z nieznanego źródła, może ona baaardzo pomuc innym, bo po co tracić kase, czas i nerwy

I jedna sentencja : NIGDY NIE WPŁACAJ KASY NA KONTO BEZ OGLĄDANIA CIAGNIKA I POTWIERDZENIA DANYCH OSOBOWYCH

Aha, zapomniał bym, mieli oni podrobiony dowód osobisty i założone konto w banku w Poznaniu, niech ten złodziej wie, że korzystając z komórki można go namierzyć co do 10 metrów, i policja ostro nad tym pracuje, ale na razie nie włącza numeru, i raczej był sprytniejszy i wyrzucił karte do śmieci, ale i tak mogą określić z kąd były wykonywane połączenia ( To dla złodzieja )
    • Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html