coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

coolman111    56

Kiedyś jechałem z wujkiem, miał golfa III 1,9D (bez turbo). Nie wiem ile dokładnie miał mocy (ale na pewno nie więcej niż 70KM). Udało nam sie wycisnąć z niego 170 km/h. Jak na jego przebieg, który wynosił 310tys km (licznik chyba nie był cofany :P) to nawet dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

ja moim simsonem s51b(3 biegi) na v-max 65km/h

z kuzynkim i jego kolesiem bmw525 2.5td na terenie zabudowanym w nocy 180 km/h (mowili ze buja ja do 200km/h)

vectrom 2.0 z sasiagem 180km/h z poznania na bednary w tamtym roku

fiestom 1,1 nie ma maksa ale 140km/h

oplem z wujem 170km/h z torunia na woclawek

z sasiagem same silverem 50km/h (to byl v-msax)

ursusem1634 30km/h (tez z sasiagem)

ursusem 3512 26km/ (tez z sasiagem)

wujka ursusa c-360 okolo 30km/h

jeszcze mf 255 cos kolo 25km/h ale gaz reczny byl juz na max a licznik nie dziala


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Ładnie wyginałeś tym Saabem :). Mój wujek ma takiego starego Saaba (nie pamiętam modelu:() z połowy lat 80tych. Ma w nim silnik 2.0turbo (coś koło 140KM- tak mi mówił) i rozpędza się min spokojnie do ok. 200 km/h :D. Ten Saab to naprawde niezła bryka- ma elektrycznie regulowane siedzenia wraz z podgrzewaniem (tapicerka welur), klime (chyba jeszcze nie nabił freonu :P), jest też elektryka lusterek i szyb. Wersja full wypas :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

zetor 6340 40 km/h mf 225 36 km/h


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

coolman111 też to zauważyłem :D tam nikt nie przestrzega ograniczen prędkości... a tym bardziej autobusy bo by się rozkład jazdy nie zgadzał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Tak wodzu, masz racje, komunikacja miejska to chyba sie dogadała z policją. Jak jestem w Bydgoszczy (studia), to często widze, jak policja łapie samochody na videoradar zamontowany w radiowozie- po zbadaniu prędk. wyprzedzają dany pojazd i pokazuja mu lizaczek aby zjechał na bok. A autobusy moga sobie gnać po mieście :D. Ale dobrze, bo przynajmniej nie spóźniam sięna zajęcia :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

Ja najwięcej jechałem z moim kolegą i jego tatą citroenem xm 180 km/h na obwodnicy z Gdańska do Gdyni jechałem jesze 140 km/h skodą fabią też na obwodnicy tam wszyscy tak szaleją,a ciągnikiem to najwięcej jechałem c-360 25 km/h i c-325 prawie 20 km/h te wyniki osiągnąłęm na seryjnej skrzyni(mówie o ciągniku)inni pewnie przerabiali skrzynie na szybkie np wiem że gdy się przerobi w u-914 skrzynię na szybką to pojedzie ok38km/h ja nic nie przerabiałem (dlatego te prędkości są taki marne) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@coollmana111-tak poza tematem i z ciekawości..gdzie się uczysz??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

HAHAHAHAHA  ;D ;D ;D Skąd ja to znam! :D trzeba było iść na maketing!!!tam jest łatwiej.ale powiem Ci że chemia to pikuś biochemia to jest dopiero gówno...ja już wiem że bede miał z tego warunek...a w jakiej jesteś grupie??i gdzie mieszkasz??


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Na marketingu masz znowu jakieś mikro- i makroekonomike. Do tego jeszcze ta matma. Z matmy to robiłem mature więc nie byłoby problemów, ale ta ekonomika to szkoda gadac (jak dla mnie). Ja jestem w 2gr., a co do mojego miejsca zamieszkania to przydzieli mi akademiki na Błoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek    0

Z tą matmą to macie racje. Ja jestem na 3 roku marketingu a to mikro i makro to był tylko kolejny egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozekmj    10

Ciągnikami to latamy podobnie bo za dużo tu sie nie da zrobić - to ma pracować a nie chodzić na niszczących obrotach silnika.

Chociaż Farmery też są szybkie - muszę zmierzyć ile polecą na maxa.

 

Co do samochodów to myślę że najwięcej wrażeń miałem z jazdy swoim maluchem

Bez ściemy 155 dawał radę a 140 to bez żadnych górek, wiatrów itd.

Silniczek miałem zrobiony własnoręcznie - 800ccm ( gary od garbusa 1600), pożądnie zrobiona głowica, wałek od Heinricha (Wrocław), lekkie koło zamachowe, skrzynia biegów od Bisa, gazowe Bilsteiny, tarcze z przodu, ręczny hydro, hłodnica oleju itd itd. Na 2 biegu kręcił bączki na asfalcie. Kiedyś dostałem mandat za bączki pod Realem. Psiarnia 20 minut ogłądała malczana a i tak 50 zł wlepili.

 

Mój brat też miał 126p i też szafę zamykał - 650ccm, 3,5mm splanowana głowica od fiata Pandy 30 ( dwa kanały dolotowe i dwu gardzielowy gażnik) sport wałek itd itd

To były czasy. I nie było kozaka żeby się nie spocił po małej przejażdżce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
:o no nieźle. Nie ma jak to dobry tuning Malca :). A nie dziwie się, że jak jeździliście Malcami 140-150 km/h to pasażerowie się pocili. Ja jak jeździłem z kumplem 120 km/h po wiejskich dziurawych drogach to już miałem niezły strach  ;). Wtedy to były czasy jak po odbiorze prawka grandziło się Malcami hehe  ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

ciągniki - wiadomo wiele się z nich nie da wyciągnąć... zts 12145 z t050(na pusto) z górki na luzie.... jechalł za mną znajomy i mówił, że 53 wykręciłem.... ale wibracje były niezłe i raczej tego nie powtórze... ;D

na koniach ok 50km/h

motorkiem kawasaki zephyr 550 210km/h przy 14tys obr/min, autostrada na słowacji... więcej się nie dało:)

vw transporter t3 1.9 benzyna/gaz 150.... więcej nie pójdzie

pozdro dla szalonych rolnikow:)


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

opór jest niesamowity... tym bardziej, że motorek to naked bike bez żadnych szybek, osłon, zbędnych plastików... powyżej 170 składały się lusterka jak ich nie dokręcałem ;D a podniesienie głowy do góry to wydawało się że ją urwie... narazie niestety nie mam motorka ale jak się odrobie z kasą.... ;D ;D


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj