coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Junkers    44

Bałbym się tyle jechać :huh:

lukaczmarek czy ty jesteś z Leśniczówki niedaleko miejscowości Sobota, bo do Soboty mam z 5km.

 

Romet Ogar200 80km/h

WSK 125 90km/h

MZ ES 250/2 Trophy 120km/h

Opel Vectra A 190km/h

Ja tego lata jechałem c330 z prasą i przyczepą, i z górki jechałem na pełnym gazie i tak mnie coś naszło, żeby wcisnąć sprzęgło... Fajnie się jechało, bo sie zapier.... a ciągnik pykał na wolnych obrotach. Wniosek taki, ze nigdy tego już nie zrobię. Dobrze, że w ciapku mam hamulce, bo niewiele brakowało a bym leżał w rowie. Jeśli ciapek jeździ ok 23km/h to wtedy musiało być ponad 40 i to grubo


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

Renault Laguna 1.9dCi Grandtour - 200km/h na więcej kaganiec nie pozwala :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr1980    2

Zetor 25A silnik c 330 ok. 60 km/h

MF - 255 ok. 30km/h

Fortschritt 303 - d ok. 40km/h

Polonez Caro 1.5 (82KM) 180km/h

Daewoo Lanos 1.5 (86KM) 195km/h

Clio 1.2 (58KM) 170km/h

BMW 525 (170KM) 220km/h

BMW 318is (140KM) 240km/h

VW Golf 1.9 TDI (90KM) 180km/h

Jawa 50 (3,5KM) ok. 80km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

Oplem omegą jeździłem tak do 190km/h a teraz BMW 520, niespodzianka, przy 220km/h ma blokade i więcej nie wolno jej jechać... Jakiś niemiecki wynalazek, ale ja i tak nie potrzebuje tyle jeździć. Raz ją tak sprawdziłem i więcej nie zamierzam, cieszy mnie że jest bardzo mocna,a prędkości to 160km/h by mi wystarczylo zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miras258    0

pronar 82a 45km/h z rozżutnikem -wiecej nie pojdzie ;)

skuter 50cc po tuningu 95km/h :)


nie ma opierdala... sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

fendt 512c 54kmh

passatb5 FL 220kmh

bmw e60 245kmh

lexion 480 35kmh

mercedes s-klasa 310kmh - więcej nie było odwagi... :P

Edytowano przez Famer21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś w ursusie 1234 coś się stało i kierowca cysterny jadącej za ursusem twierdzi że jachał 66km/h :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

Hmm co do prędkości maksymalnej z jaką jezdzilem to niewiele bo troszke szkoda mi silników.

a jezdzilem C330 C3360 mysle ze ok. 30km/godz

He moim golfem III 170km/h

Coperem nie pamietam nazwy 180km/h (bez kasku myslalem ze wyrwie mi oczy ale mialem okulary a co do siedzenia to mialem jeszcze sporo gazy ale odpuscilem bo juz mnie na potorze podnosił opór powietrza)

Simson czterowiegowy ok 80km/h

skuter zipp ok70km.h

 

wszystko moje oprócz copera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger3952    8

Zetor 5340 około 35km/h

Skuter Piaggio Nrg 50 110km/h

Jak miałem 13 lat to Fiatem Punto wujka ok 80km/h a jak kazał mi zwolnić to ja oczywiście chalmulec na maksa ile się dało w podłoge a on uderzył głową w deskę rozdzielczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

ja to zawalam na ostatnich biegach :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

U c 330 z 50 km /h U c360 , zetor 16stka z 50 - 60 km /h oczywiście wszystko jak jechałem z góry na luzie po dobrym asfalcie więcej to już się bałem ale i tak przy takiej prędkości było nie bezpiecznie , fajnie z początku ciągnik zaczyna podskakiwać tak gdzieś około 40km/h i później się uspokaja i ładnie płynie , a jak się nadepnie delikatnie na hamulce w c360 to jeden huk .

Edytowano przez Andrzej24871

O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

wujas kiedyś dawno w 4011 jechał z góry z bukownikiem do kończyn i włączył na luz i 80km/h się rozpędził a dziadek z tyłu samochodem się modlił żeby go nie wyjeb*ało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pavel, to ile miałeś obrotów silnika jak jechałeś 140kn/h na 4 biegu :rolleyes:? Ja golfem raz na 3 wycisłem 110km/h :blink:, ale nie pamiętam jakie to były obroty, musze jeszcze raz przetestować :D.

Ja kumpla samochodem(on kazał mu tak cisnąć) na 2 prawie 120km/h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini R4 105 prędkość 43km/h


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Ja kumpla samochodem(on kazał mu tak cisnąć) na 2 prawie 120km/h...

Co to był za samochód?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Skoda Felicia na 3 110 poźniej odcinka 150 na 4 i 170 na 5


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj