coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Krzys123    21

Sąsiad był ''lekko'' wstawiony i z 360 w orkanie wykrzesał 2400 obr. ale ryk niesamowity nie tylko z silnika bo w tych 360 okropnie głośno skrzynia i tylny most larmują :rolleyes: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

co to jest 2400 u nas we wsi jednemu to licznika barkuje:D moze kiedys dam zdjecie jego ciagnika :rolleyes:


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

juz sobie go wyobrazam, pewnie zwloki ciagnika :rolleyes:

jak bedziesz mial okazje zrob kilka fotek widok bedzie pewnie interesujacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczo    20

Ja swoim new hollandem najwięcej poleciałem 46,6 km/h. A z ta 60-ką to był chyba jakiś żart.


Park: NH T6.155, NH TL100, Zetor Proxima 8441 + TL 220SL, Zetor 7211, Ursus 3512, Ursus C-330, Manitou MLT 633, Bizon Z056 Super, Bizon Z058 Rekord...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ta 60-tka pewnie jeszcze by poszła tylko skuter juz nie mógł wiecej....


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
ta 60-tka pewnie jeszcze by poszła tylko skuter juz nie mógł wiecej....

 

Hehehehehe, dobre dobre :P :P :P:P:D :wacko:!!! Ale jest w tym prawda, bo jak miałem kiedyś rometa to ścigałem się z Fendtem (dokładnie nie pamiętam jaki to był model, ale jakaś 600tka) i nie mogłem mu dac rady, miejscami nawet mi odjeżdżał :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ładowali buraki i im sie tiry skonczyły to na noc zjechali do mnie na chate to powiem wam ze w kombajnie to tam gówno ale ta ładowarka do burakó "myszka" to sie dopiero jedzie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Opel Senator 3000cm3-205Km 250km/h

Audi 80 1800cm3-90KM 220km/h (koniec licznika)

VW Passat 1900cm3 TDi-116KM 226km/h

 

 

Wszystkie prędkości rozwijane na Niemieckiej autobanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Tak przeglądam temat i jak przeczytałem o 360 3p jadącym 70 km/h to spadłem z krzesła :blink: Maksymalna prędkość obrotowa silnika jest ustawiona na pompie i czego by do baku nie nalać traktor szybciej nie pojedzie niż mu pozwalają na to przełożenia. W tym jakże ciekawym przypadku silnik musiałby wykręcić ok. 6500rpm :D czyli tyle co dobry benzyniak w osobówce. Brawa za inwencje twórczą dla autora postu :D

 

Btw. nie polecam podkręcać tego silnika (3p) na regulatorze obrotów ponad 2500rpm bo przy długofalowej eksploatacji urywa sie koło zamachowe :D I napewno tyczy sie to nie tylko tego silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buchaj    0

Ja kiedyś swoim 4514 wyprzedzałem t25. Co prawda mój rsusek nie osiąga tak zawrotnych prędkości jak niektóre 3p :blink: , ake jakież było zdziweinie kilkudziesięcio letniego kierowcy władka, kiedy zobaczył, że jest wyprzedzany przez drug ciągnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1
Ja kiedyś swoim 4514 wyprzedzałem t25. Co prawda mój rsusek nie osiąga tak zawrotnych prędkości jak niektóre 3p , ake jakież było zdziweinie kilkudziesięcio letniego kierowcy władka, kiedy zobaczył, że jest wyprzedzany przez drug ciągnik
hehe mine to miał pewnie nie ciekawą :blink: :D ja kiedyś forstchrittem jak wyprzedzałem c-360 to gości odwrócił w drógą stronę bo nie mógł pewnie przepatrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwin    0
Ja swoim new hollandem najwięcej poleciałem 46,6 km/h.

 

ja tez lecialem jakos w tych granicach ale to bylo jak byl nowy teraz juz troszke mniej leci (o 2 lub 3 kmh mniej) TL100 oczywiscie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

hmmm... ciekawe dlaczego? :blink: czyżby troche zapiał w robocie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

ja tam wytargałem 77 z góry :] ciągnikiem z pusta przyczepą nie było to mądre :] ale góra prawie pion;D


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Valtra N111 równe 43km/h

moj pronar identycznie leci rowniutkie 43km/h ale moge sie pochwalic ze c-360 jechalem za ojcem i pronar delikatnie odchodzil ale c-360 40km/h mialem na bank:)

 

mam licznik przy pronarze :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lernik    0

ja c-330m z górki jechałem (oczywiście na luzie ) dokładnie 53km/h bo brat samochodem mierzył. ale to była głupota bo jak zacząłem hamować najedno koło, bo przy drugim pęłłło scięgno, traktor zaczął jeżdzić po całej dro dze a zwolnić musiałem bo przede mną była ogromna dziura na całej szosie a ciapek nie ma synchronizacji i trudnoi bylo zredukować bieg ale w końcu sie udało wychamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

JAde sobie zawalony dachwóką na przyczepie, coś koło 5 ton z przyczepą , ciapek 2200obr/min trzyma a tu mnie mija 60tka z klockami drewna, szok!

Właśnie, odkręciłem lekko pompe bo musiałem wciskać piętą żeby 2000 wykręcić, przestawiłem przy pompie pedał gazu i raz sie zagapiłem jak lało (mam cabrio ciapka :D ) i dużo powyżej 2800 się kręcił.. ale wtedy to śmigał nieimiłosiernie szybko..

Jakie są max bezpieczne obroty dla ciapka przy powrotach drogowych, czyli jazda na pusto z przyczepą 1.5 tony masy własnej? I jaką może mieć wtedy prędkość? Chodzi o C-330M wersja export :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11
i dużo powyżej 2800 się kręcił.. ale wtedy to śmigał nieimiłosiernie szybko..

 

 

to 5000 tys sie krecił:D


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj