coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

Zetor5340    1

ciągnikiem to się nie jeździ jak najszybciej tylko jak najefektowniej i jak najbardziej "super" była by wykonana praca, a samochodem to grubo ponad 100km/h Mercem 124 300D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

zetor my tu nie piszemy ze w polu takie szybkosci osiagamy;) chociaz sie pochwale ze kombajnem buraczanym pronarem jezdzimy z ojcem okolo 15km/h (oczywiscie buraki bez lisci) a stoll ma to do siebie ze bardziej efektywny jest jak ma pewna szybkosc;) pozdro


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Ja wykrzesałem z simsona 70km/h ale przy huraganie w plecy :rolleyes: A autem to tylko 80km/h (fiat Punto 1.9D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Tigra na 3 biegu do odcięcia prawie 140km/h :D

 

Honda Civic 1.5 vtec-e na trójce ponad 150km/h i odcinka, max jaką osiągnąłem to 180 na IV biegu i było jeszcze co cisnąć ale prosta sie kończyła :blink:

 

MF 4255 - 38,2 km/h max

Toyota Hilux 2.4D - 135 km/h max

UAZ 469 2.4D MB - 90 km/h (to chyba najbardziej podniosło mi adrenaline :rolleyes: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Jeleniem do przodu 45km/h a do tylu 33km/h.

Ursusem 1014 28km/h.

Audi A4 200km/h.


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

simson S51 prawie zamknąłem budzik 80 km/h. wspomne jeszcze że jechałem z górki. patrzyłem tylko czy mi tłok nie wyskakuje z cylindra :rolleyes: bo obroty były nie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktok    0

vw golf II 1.6 td z intrer... 175 km\h (80km) trasa wegorzewo olsztyn ja za kierownica

audi a6 2.5tdi 220km\h (180km) trasa warszawa krakow to nie byl jeszcze kres mocy ale zbraklo miejsca:(

jawa ts350 145 km\h

wsk 125 95km\h (taka predkoscia przez dwa kilometry po czym pekl tlok i malo sie nie rozwalilem zblokowalo kolo)

mtz 82 cos kolo 42km\h

spycharka gasienicowa deutz na malym biego jedzie wolniej niz czlowiek idzie na najwiekszym zasuwa nawet szybko ale nie da sie skrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

ja swoja c360 3p mialem 70km/h ale jak dolalem benzynu do baku zmieszalem z ropa po 100 km silkik szlak trafil predkosc mierzona ze skuterem aprilia area50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

no to po jakiej trasie jechales?? na pewno nie po zwyklej drodze:P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktok    0

to musialy byc niezle wrazenia chcialbym to zobaczyc nie zalowales ciagnika na takie zabawy bo chyba liczyles sie z tym ze to tak sie skonczy....

 

karolas123 jak tak sie zastanowic to to co piszesz jest malo realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

@karolas123 taką prędkość to chyba na luzie i to z dobrej górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

dokladnie tak jak piszecie dodanie jakiegos specyfiku do paliwa moze jedynie zwiekszyc obroty silnika ale nie na takie zeby 60tka 70 poleciec, dodanie tego do paliwa nie zwiekszylo liczby biegow w ciagniku skrzynia nadal byla ta sama a predkosc jakby nie patrzec w duzej mierze zalezy od skrzyni a nie od tego co lejemy do zbiornika, paranoja poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Chciałbym słyszeć ten silnik przy tylu obrotach (przy których jechał te 70 km/h) :P:D :rolleyes: Coś koło 5000obr/min co nie?? :(:):(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1
ja swoja c360 3p mialem 70km/h ale jak dolalem benzynu do baku zmieszalem z ropa po 100 km silkik szlak trafil predkosc mierzona ze skuterem aprilia area50

Coś mi się wydaje, że opis ten powinien trafić do strefy bajek. :rolleyes:

Jeżdiłem 3p fakt trochę szybciej się turla niż c360 ale zeby do 70 km/h może to był JCB 3155 o to wtedy mógłbym powiedzieć, że nie wycisnąłeś z niego wszystkiego. :P:D


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey    0

No wlasnie zgadza sie ze 3p leci troche szybciej od 360 ale bez przesady nie zaraz 70 km/h chyba ze ciagnik stal na lawecie wtedy moze 70 km/h polecial i to bez uruchamiania silnika :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Kiedyś rozmawiałem z mechanikiem i też się pytałem o takie cos i mówił ze jak jest odpowiednia mieszanka to silnik nabierze więcej mocy i obrotów i może jechać szybciej ale nie o 45km bo pacząc na ten schemat co mi ten mechanik pokazywał to ciągnik który jechał by 70km/h miał by ponad 4000 obrotów co jest nie możliwe.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Przy takich obrotach to silnik by nie wytrzymał. Wogole czy dałoby się osiągnąć takie obroty :rolleyes:. Pamiętam jak przy moim C 4011 była "rozkręcona pompa paliwowa" i ciągnik zamykał licznik (2500 obr/min) :P. Ale wtedy na tych obrotach to tak wył, że szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj