coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

andrzejko    0

Fendt 611LSA -47km/h, A4 1.9TDI 115KM- 190km/h, droga sie konczyla, wjezdzalem w miasto.pewnie doszedlby do 200..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja proximą 10541 40km, a 7211-25km.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

u c360 30 km/h

U c355 32km/h

U 1201 30km/h

Romet komar 55km/h

Romet Mińsk 125 typ 400A 106km/h

Rowerem coś koło 50km/h

To sam, a z braciszkiem samochodem;

Renault Laguna kombi II silnik 1.9 DCI [niecałe 130KM]- 215km/h

Polonez Caro 1.6I - 165km/h

Seicento 1.1 150km/h lekki podmuch wiatru i odnosilo sie wrazenie iz auto nie jedzie a leci w powietrzu...

Maluszek Fiat 126p 120km/h

Duzy Fiat 125p cos koło 150, dziadka sprzęt;]

VW Polo I silnika nie napisze juz, bo to był pierwszy samochód jaki pamietam, brat mówi ze bujał sie tez ok 160km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

Traktorami to nie miezylem ale ojciec jak wozil rzepak to sie scigal z gosciem to pod gorke go bral a z gorki gosc posowal na luzie z 2 pzyczepami szok!!!

Fordem Orionem 220km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

ja osobiście jechałem ursusem c-360 z prędkością 30km/h

WSK 175 jechałem 130 km/h

fiatem 125p 150km/h

volkswagenem golfem 2 g60 230km/h dodam że ma on 170km

POSTARAM SIE DODAć JAKIEś MOJE WIęKSZE OSIąGI URSUSM C-360 POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to tak Fendt 615 lsa turbomatik e- 45-50km/h

Deutz-fahr agrotron 150- 40-45km/h

Honda bali- 100km/h

Fiat 126p-r oznie

Fendt 930- 50km/h a czasem wiecej

Zetor proxima- 40km/h

Fendt 930- to jakies 100-1120 jak wiezli nam go na tirze jakies 40 km jak sie zepsol i ja trzymalem go na hamulcu bo nie chcialo nam sie przymocowywac:)

Zetro Zts 16245- 30km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Standardowo WSK-a 125 jechała 80km/h, ale po zmianie zębatki w silniku na większą oraz dobrej regulacji gaźnika to do 100km/h można było wycisnąć B) .

 

 

Wielkie dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

Hm dziwne, albo macie sprzyjające warunki albo dziwne maszyny honda cbr 1100 xx z pasazerem ponad 300 - hm ciekawe rownie prawdopodobne jak c360 80 km/h. No chyba ze podajecie maxymane odczyty z maszyn - hm wiele maszyn testuje licznik przy wlaczeniu zaplonu B) moze z wyjatkiem mechanicznych licznikow. No ale pomazyc zawsze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maximus099    2

Ursus 360 - jakieś 35 km/h - chmurzyło sie nie ma kabiny a buło z górki to na luza

WSK - 100 km/h

Romet Mińsk - 115 km/h

Jawa 350 - 150 km/h

I raz z bratem jako pasażer BMW 316 200 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecho106    0

fiatem 126p 130 km/h

massey ferguson 3610 około 40 km/h

wolkswagenem golfem II 150 km/h

i z kolegą ople vectrą 190 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patol    0

a ja z moim tata jechalismy BMW 750 230km/h na wojewódzkiej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

pierwsza moja jazda Polonezem Atu Plus i podciągną sie do 140km/h a jeszcze miał sporawy odcinek obrotomierza, tylko mi pasa startowego brakło :):)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Jakoś ostatnio na pewnej szerokiej dróżce w sprzyjających warunkach zdołowałem kierowce pewnego Awdi 2.5 TDI rozpędzając sie moim padalcem równo z nim do licznikowych 190 km/h... potem wrzuciłem w końcu piąty bieg :) Bicie rekordów prędkości polecam na zamkniętych odcinkach, w razie "w" wyjdzie dużo zdrowiej dla otoczenia...

 

Wszyscy piszą o rowerach to i ja sie pochwale, 43 km/h tanim góralem na szutrówce ale to dawno temu i nieprawda, teraz jak składakiem przekrocze dwie dychy to jest spory sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj