coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

miodek22    0

JD 6620 49 km/h

Zetor 9540 41km/h

Ursus C-330 30km/h

Ursus 5312 38km/h

Audi A6 (z ojcem) 250 km/h

Vw Golf Gti po tuningu ( z wujem ) 265 km/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Opel Vektra 210km/h i Honda CBR 1000 xx 310km/h z kolegą i jeszcze Honda CBR 954 RR 280km/h bo sie droga skonczyła


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek22    0

u mnie brat miał Honde 1100 to licznik zamknoł :D

świr

a potem ten motor połamał :D

z warszawy do łomży jechał 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

hehe nie no ja z pilotem samolotem leciałem 900 km/h :D to inny sprzęt jest :D a po pasie to pewni z 300 szełd


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Równiutkie licznikowe 200 A4 1.6 :)

Katalogowo vmax ma coś ponad 190, ale leciałem na obwodnicy krakowa(w strone wieliczki) a tam jest z górki, no i pykły 2 stówki, silnik troche wył, ale ogólnie wewnątrz nie było głośno :D

Jak na 11 latka to bardzo dobrze ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronio82SA    1

Ja moim Pronarem 82SA jechałem 39km/h(chodź ma na liczniku 40km/h)


Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja na maxa to jechałem New Hollande TM kuzyna 52 km/h... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja swoim Corrado ponad 260km/h nie wiem dokładnie ile bo licznika zbrakło :D


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim Golfem IV 1,9 TDI 110 koni- 185km/h poszedł by ponad 200 ale to była droga przez zabudowaną wieś i trzeba było zwolnić zey sie minąć z samochodani zz przeciwka, trzeba sie kiedyś na jakas trase wybrać i sprawdzić Vmax.:D


Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

ibiza 1,4 59KM z oryginalną skrzynią - 168km/h na maxa - książka podaje 163km/h a ze skrzynią od VW POLO 190km/h


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja WSK-ą 95km/h... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek1480    0

Pronarem 1523A jechalem 40km/h, polonezem atu jechalem 146km/h, nissanem almera jechalem 159km/h zetorem 5340 jechalem 35 km/h, ursusem 912 27km/h, ursusem c-360 27 km/h, ursusem c-330 25km/h, jawa 350 140 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

BMW M3 jechaliśmy 240 km/h.A volvem F 12 z ładunkiem po autostradzie jechaliśmy 125km/h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Pronarem 1523A jechalem 40km/h, polonezem atu jechalem 146km/h, nissanem almera jechalem 159km/h zetorem 5340 jechalem 35 km/h, ursusem 912 27km/h, ursusem c-360 27 km/h, ursusem c-330 25km/h, jawa 350 140 km/h

 

U nas w klasie jak kiedyś rozmawialiśmy o Polonezie to kumpel sie śmiał że Polonezem można jechać aż 140km/h a jak już to że z przepaści ale mieliśmy wtedy beke B) .

A dokładnie powiedział tak :

-,,Ty się nie śmiej mój wujek jechał Polonezem 140km/h"

-,,Jo chyba kurw@ z przepaści..." B)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24
Pronarem 1523A jechalem 40km/h, polonezem atu jechalem 146km/h, nissanem almera jechalem 159km/h zetorem 5340 jechalem 35 km/h, ursusem 912 27km/h, ursusem c-360 27 km/h, ursusem c-330 25km/h, jawa 350 140 km/h

 

Coś cienko - na początku lat 90. mój tato "rozbujał" Fiata 125p 1500 do prawie 160 km/h.

 

Ale nigdy nie zapomnę miny pewnego gościa jadącego na expresówce pod Poznaniem nowym Mercedesem C, gdy wyprzedzaliśmy go Dużym Fiatem 120 km/h (a była to pierwsza jazda fiacika po roku nieużywania!) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

C-360 - 30 km/h

Polonez caro - 155km/h

Opel Vectra - 200km/h ale tylko raz tak szybko jechałem na autostradzie. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Coś cienko - na początku lat 90. mój tato "rozbujał" Fiata 125p 1500 do prawie 160 km/h.

 

Ale nigdy nie zapomnę miny pewnego gościa jadącego na expresówce pod Poznaniem nowym Mercedesem C, gdy wyprzedzaliśmy go Dużym Fiatem 120 km/h (a była to pierwsza jazda fiacika po roku nieużywania!) B)

 

Przypomniało mi się jak mieliśmy Fiata 125p :). To była maszyna B). Nie pamiętam ile wtedy mój tata wyciągał nim, ale musze go się spytać :). Fiacior jednak był lżejszy od Poldka, a silnik prawie to samo :). A ten Merc C to może był w dieslu i nie miał szans z Fiatem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

NH TD90D - ok. 40km/h (nie ma predkosciomierza wiec przyrownalem predkosc do rownolegle jadacego auta)

Skoda Felicia kombi 1.6 - 175km/h


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DjKrak    0

Zetor 5320 ok. 33km/h

Mtz 80 ok. 35km/h

Wsk M06 1963r. 100km/h B)

Wsk M06B3 Kos 90km/h

Simson sr50 90km/h (z górki oczywiscie) :)

Kawasaki EN500 175km/h

Skoda Octavia 1.9 TDI 200km/h (przebieg wtedy jedyne 3250km B))

Polonez Caro 1996r 1.6 GLI 160km/h

MZ ETZ 150 120km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj