coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

coolman111    56

Ja jak na razie dysponuje WSK-ą M21W2 (175ccm) i jak jeździłem nią z maksymalną prędk., czyli ok. 130 km/h to już było dla mnie dużo. Na pewno byłeś ubrany w jakiś motocyklowy kombinezon.

Też jak sie dorobie to planuje sprzedać WSK-ę i kupić lepszy sprzęt: marzy mi sie Honda VFR 750 ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

kolega mi nie wierzył że mój massey wyciąga 40 na godzine... Mowię: masz skuterka więc czemu by się nie pościgać...minął mnie przy 42 km/h... 8)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0
Ja jak na razie dysponuje WSK-ą M21W2 (175ccm) i jak jeździłem nią z maksymalną prędk., czyli ok. 130 km/h to już było dla mnie dużo. Na pewno byłeś ubrany w jakiś motocyklowy kombinezon.

Też jak sie dorobie to planuje sprzedać WSK-ę i kupić lepszy sprzęt: marzy mi sie Honda VFR 750 ;D.

 

nie ma co oszczędzać na kombinezonie(najlepiej 2-częściowy) i dobry kask(NOLAN uratował mi  życie jak miałem wypadek...) motorki fantastyczna sprawa ale kości potem strasznie napier... :-


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Z kombinezonem to masz racje, jak już będę miał lepszy motocykl, to zaraz kupuje sobie kombinezon i dobry kask (wiem, że to sa drogie sprawy, ale trzeba mieć coś takiego). Co do bólu kości to jeszcze tego nie odczuwam. Ale za to mój ojciec stale skarży się na te bóle- przejechał na swojej WSK ponad 80tys KM to sie mu nie dziwie, a w tamtych czasach to latem nie zakładał się żadnych kombinezonów tylko w spodenkach i t-shirtach się jeździło  ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

jak jest czas i kaska na paliwo to na sezon robiłem 12 - 15 tys km na sezon... traski sie trafiały po 1000/dzień... fantastyczna sprawa ;D ::)

a kości potrafią dokuczać...


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
at_horses    0

jako pasażer z kolegą na kawasaki ZXR636 tydzień po moim wypadku motocyklowym, wiejskimi drogami 180-230-250km/h

powiem szczeże miałem DOSYC :o... ale jazda była niezła ;D


mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

ja jechałem 125 km/h pociągiem ale to nie było najwięcej.Raz jechałem zastawą 80 km/h po wiejskiej drodze ;Dczułem sie jak na rajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

golf III 1.9 diesel 170 km/h a fabrycznie 154

 

golf III 1.9 turbo diesel 182 km/h a fabrycznie 164 (12 sek do setki)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomakos    0

Wojskowa Siena 1.6 16v na trasie warszawa-grodzisk maz.wyciagnalem 215km/h swoja BMW M5 190KM w cztery osoby max 240km/h a samemu 255km/h prawie zamknalem szafe.jednym slowem kocham szybka jazde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

Ja raz pędziłem rowerem 64 km/h ;Da na tej drodze było ograniczenie prędkości do 30 km/h ;Dale to było z takiej góry że było widać Żuławy Wiślane ;Dbo na prostej to 50 pare km/h ale to jak silny wiatr mnie popychał.Bo bez żadnego wiatru ani bez żadnej góry to ok 45-43 km/h :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

No co ty szkoda mi pieniędzy na kolarzówkę :Dmam zwykły rower za 319zł ;Dkażdym tyle pojedziesz z tej góry jeśli będzie koła 26 cali i minimalnie 18 biegów mój ma 21 tylko jak tam policja jedzie to niema jazdy :(bo tam ograniczenie jest do 30 km/h jak chcesz to przyjedz do mnie do Gdańska to se pojezdzimy i pobijemy ten rekord mój kumpel tam 80 wyciąga :o


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

w mojej okolicy dla rowerzy foto radar zrobił zdjecie za przekroczenie pretkosci przy ograniczeniu do 40 z góry ukriną rozpedził sie 75km/h, a ja jechałem prawie 100 komarkiem na polnej drodze(silnik od wsk 125), tylko rama mi ciagle pekała i przy tej pretkosci  ledwo nad nim panowałem ;) alesz on szedł po oranym :D niestety juz go nie mam bo łozysko jednow  skrzyni sie rozypało i kawałek w srodku kartera  sie ukruszyło >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

W sumie to masz racje, z górki idzie nieźle się rozpędzić, a zwłaszcza jak u Was są takie wielkie ;). Też jak bylem mlodszy to z kumplami na rowerach góralach pędziliśmy z takiej sobie górki- osiągneliśmy 55 km/h. Ale wtedy się zsapaliśmy od pedałowania :D. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek_WW    0

Rowerem zwykłym "góralem" jechałem ok, 65 km/h może doszedłbym do 7 dych ale coś się na horyzoncie pojawiło i musiałem zacząć hamować  8)  - oczywiście było to z górki  8)

WSK-ą 125 jechałem fabryczne 80 km/h.

A samochodami to jeszcze nie mam żadnych osiągnięć, bo dopiero od niedawna mam prawko  :P

A o wyczynach jako pasażer nie będę pisał, bo było tego trochę zarówno na motocyklu jak i samochodem  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56
Rowerem zwykłym "góralem" jechałem ok, 65 km/h może doszedłbym do 7 dych ale coś się na horyzoncie pojawiło i musiałem zacząć hamować  8)  - oczywiście było to z górki  8)

WSK-ą 125 jechałem fabryczne 80 km/h.

A samochodami to jeszcze nie mam żadnych osiągnięć, bo dopiero od niedawna mam prawko  :P

A o wyczynach jako pasażer nie będę pisał, bo było tego trochę zarówno na motocyklu jak i samochodem  ;)

 

Jak masz niedawno prawko to trochę praktyki i sam możesz próbować szybkiej jazdy ;). Czekam na wyniki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek    3

ja jak chodziłem do 5 podstawówki to skodą forman wyciskałem na polnej po 130 poduszke pod  dupe  bo nie byłem za wysoki i dzida  :D ale kilka razy w polu wylądowałem jak mnie z górki wyniosło to kilka razy od boku do boku i w pole  raz dzien przed koszeniem przenicy wpadłem, prubowałem na wszytskie sposoby ja postawic ale i tak tata wiedział ze to moja  robota >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

mój kumpel jak se załatwił prawko to za pare dni miał jusz samochód ;)a za kolejne kilka dni prawie się zabił :obo dachował z 60 km/h :D


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj