coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

rolnikursus    21

Ja rowerem ze zgórki 52km/h jak narazie rekord a na prostej 46km/h jeszcze jak troche pojerzdże to tak z 60 bedze leciał (rower górak jeszcze z komuni)

Zetor Proxima 85 Plus 49km/h samochodem mierzone

Audi A3 2002 rok 225km/h z ojcem na autostradzie w niemczech ale w tym aucie nie czuje się tak prędkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1997    8

JD 6330 na pusto 44.5 km/ha

zetor 8441proxima 41km/ha

tgb orion 101s 80 km/ha <zamknołem licznik>

matiz po gminnej drodze 160 km/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazik11441    23

no więc tak : :rolleyes:

rowerem z wielkiej góry gnałem 60 km/h :)

zetorem forterrą na pusto to jak samochodem mierzone na prostej na asfalcie to 45km/h a z beczkowozem pełnym joskin 8400 to na tym samym odcinku 40 km/h więcej nie chciał. :P

seatem z bratek 210 km/h B)

golfem 3 190 km/h :o

a trzydzięchą zawsze ile daje radę :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ursus 360-3P 32km/h przy 2300obr.

 

Sprawdzane na liczniku w passacie. Z uzyskanych wtedy informacji ciagnik mial na obrotomierzu 2300. A max wyciaga 2500.

 

VW passat B6 (2.0 TDI) 205km/h na autostradzie A4 w ......

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Fendt 209 vario 38km/h

Fendt 312 vario 43km/h

Fendt 724 vario 57km/h

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Toyota Supra 244 km/h - mandat 200 zl (dostalem znizke za rekord dnia ),

Corvette 312 km/h - bez mandatu,

Deutz DX 6.30 ok. 60 km/h ( z gorki na luzie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomusgigant    1

Proxa 8441 36-37 km/h (zwykła skrzynia)

BMW 318 i 205 km/h (116 KM)

Mercedes C klasa 1.8 benz 195 km/h ( 122 KM)

Suzuki GSX F 600 250 km/h i licznik sie skonczył

Ford Mondeo 2.0 TDCI 200 km/h ( 115 KM)

VW Passat 2.5 TDI 4motion 225 km/h ( 180 KM fabrycznie, ale był po czipie okolo 215 KM)

Yamaha R1 2007 r około 270 km/h

AUDI S6 2007 rok silnik V 10 od Lambo zdjęta blokada elektroniczna ja jechałem około 280 km/h lecz znajomy mówił że ponad 310 km/h jechał auto ma 435 KM i nie czuć róznicy między nim a ścigaczem :) polecam każdemu komu nadarzy sie okazja do spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luc826421    4

C-360 3p- 30km/h

Zetor proxima 6421- 35km/h

Pronar 82sa- 42km/h

DF agrotron 6.00s- 50km/h

skuter router xs50- 70km/h B)

romet k125- 100km/h :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volume    0

komar 130 km/h ;D dodam ze z komara to byly tylko ramy silnik od jakiegos simsonka 4 biegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze osiągnięcie to 312 km/h BMW M5, a poszło by jeszcze więcej ale jakiś baran mi zajął pas i musiałem hamować. Ale będą próby zamknięcia licznika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scott11    0

Moje najnowsze osiągnięcie to 312 km/h BMW M5, a poszło by jeszcze więcej ale jakiś baran mi zajął pas i musiałem hamować. Ale będą próby zamknięcia licznika :)

 

To było na torze , czy na drodze publicznej ? Bo jeśli to drugie to być może ten baran jak go określasz uratował ci życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo707    21

Moje najnowsze osiągnięcie to 312 km/h BMW M5, a poszło by jeszcze więcej ale jakiś baran mi zajął pas i musiałem hamować. Ale będą próby zamknięcia licznika :)

 

czy aby na pewno ten co Ci zajął pas był baranem?


c20xe- to 150 powodów do bezczelności na szosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wg mnie był to taki barn co nie patrzy w lusterka. Bo nie ma nic gorszego niz gwałtowne hamowanie

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MF 3512 z przyczepo z nawozami - około 60-70km/h, nie wiem bo nie ma prędkościomierza,

Przy zjeździe w górki wrzuciłem na luz, TIR zaczął mnie wyprzedzać,- po kilometrze równoległej na jazdy kierowca TIRa zwątpił i zaprzestał wyprzedzania,

Ja się zatrzymałem za zakrętem i zjarałem szluga bo chwilowo dalej bałem się jechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DK94    192

A czy czasami ta szybka jazda MF 3512 kontra TIR nie wyglądała podobnie jak na tym filmie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

seicento 900 (145km/h)

zetor 5211 (14.9R28) 29km/h

a rower to nie wiem ale czapkę zwiało :D

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj