coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

mangusta    0

cbr 600rr 254 i to juz jego max

cbr 900 fireblade stary dobry blady kto zna wie o co chodzi 286 i tez max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Honda Civic VTI [ po dużych zmianach ] -235 km.

jaki silnik i który rok ? ja z D14A8 (1.4 90 km ) 180 km/h ale czuję że po zmianie opon około 190-200 by poszła.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Duży fiat 170km :P

moj fiat tez tyle szedl ;)

Kurcze piszcie co niektorzy normalnie :lol: yamaha R1 nie pojdzie tyle co bys chcial 299km/h,tak jak kolega co TIR nie mogl wyprzedzic...wes GPS i pisz ile leciales,licznikowo moje auto wskazywalo pomylke w209 clk +/-10km/h z zegarem elektronicznym.

 

PS: Sam kiedys jezdzilem zzr1100 150KM i 112Nm i predkosc na liczniku 300 a tak naprawde pojdzie 270 a wiem bo koledzy jak maja sprzety,Yamaha R1 1998-2003r idzie 270km/h i ani deka wiecej,Yamaha R1 2004-2013r idzie maks 285km/h ale na liczniku jest 299km/h :lol: i w jednej i drugiej...Nie wiem ile pojdzie 130konna Cbr900 nie urazajac kolegi ale maks 260km/h bo ten sam nowszy model Firebladego 150KM idzie maks 270 na rowno z zzr1100 z GPS.

 

Zycze odwagi w probowaniu predkosci,stawiam tysiac dolców za 300km/h motocyklem po naszych drogach,kurde lekkie moto rzuca jak kotem i nie wierze ze lekkimi R1 czy bladymi latacie 299 bo nawet tyle nie pojdzie :D...samochodem poleci bezpieczniej i 350km/h nigdy nie sprawdzilbym ani moto ani samochodu po naszych drogach, nawet trasy ekspresowe sa krzywe jak .....szkoda slow.

 

tak wiec dla tych co pisza 299km/h zycze GPS i kupe odwagi czy to glupoty

Edytowano przez karol210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki silnik i który rok ? ja z D14A8 (1.4 90 km ) 180 km/h ale czuję że po zmianie opon około 190-200 by poszła.

Łezka z 1997 1.6 VTI 160 KM . Dolot K&N , układ wydechowy [ od katalizatora] Sebring , komputer Spoona .

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

Łezka z 1997 1.6 VTI 160 KM . Dolot K&N , układ wydechowy [ od katalizatora] Sebring , komputer Spoona .

160 km to chyba w seryjnym zestawieniu ten silnik ma ? a po zmianach w dolocie, wydechu i inny komp to pewnie więcej będzie . Moja też z 1997 tylko że 5 drzwiowa angielka 5D.

Edytowano przez Kameleont25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Albo mniej. Te silniki są czułe na byle jaki tuning. Tak ogólnie temat dla fantastów. Widać fantazje u nie wszystkich oczywiście. Zarówno jeśli chodzi o auta, motocykle czy ciągniki. Jak ktoś wyżej pisał. Najpierw porządnie zmierzcie a potem piszcie. W ogóle temat bez sensu.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

JD 5080m 46,7 km/h na luzie

Romet ogar 900 ( 72 cm poj ) 98 km/h

Pomiary były wykonywane przy zjeździe z górki :)

Edytowano przez kamil496

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yngel    2

Fiat 126 EL 140km/h dane z gps (silnik po modach głowica -3mm, ostry wałek, zmieniony dolot, sportowy tłumik,zamach 2,7kg) to było dawno :)

Edytowano przez Yngel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba900115    0

Najszybciej jechałem Eclipse 1G w wersji TARGA, wyprodukowano tylko 300 szt. po małych modyfikacjach v-max 235 km/h ( wtedy poszło o zakład) i to chyba był najlepszy japoniec jakiego miałem a nie było ich mało :D, Kawasaki ninja kolegi przy 220 km/h odpuściłem, to nie jest jazda na nasze piękne drogi :D a ostatnio jechałem alfą 156 po fl rano do pracy autostradą 218km/h (może kiedyś znajdę fajny odcinek aby ją wybujać:D). Jeśli jest ktoś chętny sprzedam wszystkie części do hyundai s-coupe 1.5 ls '93r v-max jaki nim osiągnąłem to 200 km/h zrobiłem w nim kilka modyfikacji m.in. pełen przelot. Na części bądź w całości aczkolwiek auto jest już wyrejestrowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Passat 1.9 130koni 210km/h Pojechał by więcej ale strach nie pozwolił :blink: :)

Audi 1.9 110koni 203km/h

JD 6100 40km/h

Passat sprzedany :) Audi rozbita :) JD sprzedany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B-52    1

W C-330M doszedłem do końca skali , zawrotna prędkość. Komarem po modyfikacjach dawno temu dobiłem do 70 km, samochodem znacznie więcej ale nie liczyłem nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Fordem Focusem mk1 180km najwięcej jechalem a teraz mam Opla Astre 3 i jak na razie 160 km jechalem bo zawsze kończy mi się droga, trzeba poczekać do wakacji i wypróbować na autostradzie :D


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrisPL    23

Wsk 125 licznikowo 100km/h lr discovery1 100km/ na polnej. c360 28km/h. skoda octavia 150km/h. vw passat 120km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja testowalem wszystkie swoje samochody na odcinku 3km

-klasa a 1.6 102km rozpedzilem się do 180km/h
-BMW e36 1.6 102k tu miałem juz tylko 170km/h ciężką buda mały motor :/
-corsa 1.4 60km LPG tutaj 160km/h i koniec heh

Ciągnikiem to wiadomo maksymalny bieg i podłogą 30tka i 60tka w granicach 20-25km/h mtz cos kolo 30km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Vectra a 1.7 td po lekkim dlubnieciu szla 200 wg gps, obecni vectra b 3.2 v6 jak na razie 240km/h i trzeba bylo hamować bo bramki byly na autostradzie.
Na odcinku niecale 2 km prawie 200 km/h
Najlepszy czas na 1/4 mili 15.2 s
Plan jest na wysokie 14 ale kiedy to będzie heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie mnie i zapewne nie tylko mnie jakie prędkości osiągają wasze ciągnik tylko żeby nikt nie spisywał z internetu tylko jak ma licznik lub mierzył samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Mojego wuja u którego jeżdżę na żniwach i tam pracuje to ciągniki

osiągają :

Ursus C-360 - 28 Km/h

Case IH 5140 Maxxum - 45 Km/h

 

A u mojego drugiego wujka Ciągniki lecą :

JD 8360 R - 60 Km/H

Fendt 939 Vario - 60 Km/H

Fendt 1050 Vario - 60 Km/H

DF 7250 TTV - 60 Km/h


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peny259    11

Mieliśmy na firmie Case 5150 To szedł jakieś 52 km/h mierzone dwa razy dwoma różnymi autami. A tak to golf II 1.8 kJ tronic na gazie w 5 osób 180 ale to dawno jak się do szkoły jeździło, e36 2.5 to trochę ponad 200, a ostatnio MF 5475 dyna 43, laguna I 2.2 dt to 180 ale mam od niedawna i nie ma gdzie jechać. Może kiedyś będzie więcej.

Elit
Przypomniała mi się jeszcze historia kolegi, bardziej smutna jak wesoła. Jeździł kolarka w różnych zawodach młodzieżowych i kiedyś rozwinął z górki 97km/h jednak na dole myśląc że nie wejdzie w zakręt za ostro zhamowal i poszedł przez kierownicę. Rezultat: złamana ręka, dwa żebra i sześć szwów na twarzy. Rower złom. I to był jego ostatni wyścig. Potem zaczął jeździć autem i na jakikolwiek rower długo nie wsiadal.

Edytowano przez peny259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ursus c-330M 35km/h autem mierzone z górki a wujek c-360 z parokilometrowej górki c-360 puścił na luz z pustym beczkowozem warzącym parę ton jechał około 70km/h znad przeciwka jechała furmanka i wyprzedzał ją samochód ledwo zdążył ominąć a beczka bez hamulców chciał skrzynią  hamować ale się cieszy że bieg nie wszedł bo by skrzynia bokiem wyskoczyła ale to pare lat temu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj