coolman111

Prędkość jazdy.

Polecane posty

ursus914    6

Ciągnikiem , to najwięcej testowym McCormick-em CX 105 , 51,5 km/h , ale za lekki jest na taką prędkość , no i ogarem jechałem 65 km/h , i Quad-em 80 km/h i to tyle chyba z rekordów :)


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

ciągnikiem to nie wiem,ale moją omegą 2.0 200 km/h wyciągłam:)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Niezłe prędkości osiągacie :D

 

Ja C330 kiedyś podkręciłem na pompie ok 2500 obr + tylne koła od C360 co dało mi około 40 km/h, ale to za szybko jak na ciapka... ciepło się bez ogrzewania w zimę robiło :)

W tym roku jak prowadziłem Zetora 5211 z Poznania do domu po drodze taka jedna spora górka się trafiła to se myśle na luzie będzie szybciej :) i było... jak mi przodek zaczął podskakiwać przy prędkości ok 50 km/h to to była śmierć w oczach... :) i nigdy więcej już tak ciągnikiem nie zrobie.

 

Co do samochodów:

Kiedyś jeszcze bez prawka moim maluszkiem 122km/h z górki z wiatrem (silnik omal nie wyskoczył)

Ojca Polonezem Caro+ 1,6 GSI 165km/h i robiło się niebezpioecznie :)

Moim Golfem II 1,6 175-więcej nie pujdzie -wielokrotnie sprawdzane :)

Brata Hondą Civic 200km/h- na drodze powiatowej, auto nie odczówa prędkości ale mi już się ciepło zrobiło :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Ja osobiscie najwiecej jechałem omega 2,5 pełen wtrysk 230km/h prosta ok 7-8km(no prawie prosta na poczatku były ze 3 lekkie zakrety).

Gdy byłem u brata w niemczech(w te wakacje) jechaliśmy 290km/h bodajże trasa gdzieś koło LipStadu,Bmw M5 coś chyba 400 koni ponad ale to nie predkość na polskie drogi:DD ciągnikiem swoim case to coś koło 40km/h.i u wujka on ma ciagnik JCB fastrack na równych kołach to jechaliśmy nim 67km/h ale to chyba nie jest jego prędkość max.


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

tak omeg 2,5 to i ja jechalem )jako pasazer cok ok 230km/h

a najszybciej to z kolegą motorem (yamaha thundercat) mówił że 250, wieże na słowo, nie myślałem o wychylaniu sięi zerkaniu na niego:P


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Audi RS4 MTM ( służbowy brejkada ciotecznego) 301km/h w Wolfsburgu na torze testowym VW (40km prostej, aż krzywiznę ziemi widać) ale myślałem, że narobię w gacie ze strachu.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matis251    0

MF 3060 około 40 km/h

MZ ETZ 251 - zamknołem szafe czyli 140 km/h ale realne gdzieś 5 km/h mniej.

Yamaha aerox - 110 km/h (c16 + manston replica + 19 mm + hebo ng, pasek Polini reszta seria) na tym setup-ie przejechałem ok. 100 km i posprzedawałem części na rzecz MZ-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

zetor 3011 majorek ;) na oponach 14.9 przy obrotech duzo ponad 2500 pod 40km/h pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Ursus 902 30 km/h

Ursus C-360 około 35km/h


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ja Najwięcej jechałem Belarusem około 40km/h. Poprostu piątka i do dechy.

W MF 255 na czwurce a w Ursusie C-4011 na piątce i do dechy nie wiem ile jechałem bo nie mam w nich licznika.

Samochodem(Renault Laguna) jechałem z wujem 190km/h.


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik01    0

swoim sprzętem:

Same Roller 60: 50km/h

3512: ponad 40 km/h (na luzie z górki :D)

VW Passat B6 220 km/h

Suzuki SV650 240 km/h

no i to tyle ;)


Same Roller 60
Ursus 3512 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

nie mam prawka ale brykam

ursus 3502 - 30 km/h

vw polo 130 km/h

ford transit 100km/h

merc a-150 60km/h - wolno bo nowy heh :D


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

kiedyś z dziadkiem bizonem z0-56 z rozpędzonym z górki i na przyspieszeniu myslę że coś ok 30km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

Cinquecento 40 km/h

Ursus C-360 Piątką na pełnym gazie (nie weim ile ciągnie)

62 km/h rowerem. Ale trzymałem się raminia kolegi jadącego simsonem ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ursus C330M - 28 km/h z pustą owijarką przyczepianą Sipma z górki.

Ursus C360 (oj dawno to było teraz już jej nie mam) - 25km/h z turem podniesionym do oporu i na nim była pusta szufla do piachu. A z tyłu nic nie miał uczepione.

Ursus 4514 - 36 km/h (eksportowa wersja z troszkę szybszą skrzynią) z pustym rozrzutnikiem z nadstawkami podczas koszenia kukurydzy po równym terenie.

Zetor 10641 Forterra - 43 km/h (pusty z tyłu i z przodu miał pustego opuszczonego tura) wiozłem nim w kabinie dwa worki nasion kukurydzy na pole bo zabrakło.

skuter TGB Orion (50cm3) - 70 km/h z blokadami z górki.

Renault Thalia 1,4 benz - 85 km/h wieczorem przez las.

rower - 43 km/h ze górki o własnych siłach


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

ursusem 3512 ( sprzedany ) jechałem 31 km/h

skuterem 82 km/h we dwóch jechaliśmy


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rav    0

Cinquecento 130km/h nało się nie rozleciał

fiat albea 1,2 16v 190km/h

landini vision 105 45km/h

volvo kolegi 2,3 pojemność 230km/h tira mijaliśmy

po wypadku jeżdze odrobinke wolniej do 180 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

Kiedyś woziłem obornik z tatą tata jeżdził 330 z rozrzutnikiem a ja Jd jak tata wyrwał 330 na pusto to jd na najwyższym biegu nie mogłem go dogonić ! Na prędkościomierzu w jd pisało 36 km/h więc tata 330 miał więcej

 

A wracając do tematu

 

 

John deere 5315F 40,1 km/h

Ursus 330 na pusto 37 (jak wszedłem w zakręt przyczepka się odczepiła i pojechała na drogę naszczęście nie było wypadku )

Ursus 2802 24km/h na hamowaniu zgasł

wózek widłowy Ergos 18km/h a po tem zakręt o 360C i opona zdarta

Rower z górki 42km/h i mi łańcuch spadł


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolj4    1

Ja co prawda też nie posiadam jakichkolwiek uprawnień(oprócz karty motorowerowej) to też mam swoje rekordy

 

Bmw e36coupe 94r 152 km/h (3 bieg, auto było sprowadzone z Niemiec na handel przez wujka a na 5 leciałem 240 km/h)

Ursus c 330 94r(składak) 37km/h

Simson sr51B 76km/h

Jawka 88km/h (wywieziona na złom)Została ona przerobiona: z tyłu duża zebatka, przestawiony zapłon)ale trzeba było nią wcześnie hamować bo hamulce przy tej prędkości słabo reagowały :)

 

Może wydaje się wam to niemożliwe jak na 15 latka ale to prawda, nic nie ściemniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj