Skocz do zawartości
Kafior

Sprzedam: DF Agrotron 85+tur, Volvo FH12-przystosowane do słomy, pług RabeWerk 5 skibowy, obracalny vario

Polecane posty

Kafior    0

Witam :) Posiadam na sprzedaż:

-Ciągnik Deutz Fahr Agrotron 85 z ładowaczem czołowym Mailleux 100. Rok produkcji: 2000, cena 72 000 zł. Inne informacje i zdjęcia są dostępne pod linkiem http://olx.pl/oferta/deutz-fahr-agrotron-85-CID757-ID9gMrT.html

-Volvo FH 12 + przyczepa Kassbohrer- platforma przystosowana do słomy. Rok produkcji: 1994, cena 32 000 zł. Inne informacje i zdjęcia dostępne pod linkiem http://olx.pl/oferta/volvo-fh-12-przyczepa-kassbohrer-CID5-IDc7fNR.html

-Pług RabeWerk 5-skibowy, obracalny, vario. Dodatkowo są do niego przedpłużki. Cena 21 000 zł. Zdjęcia http://olx.pl/oferta/plug-rabewerk-5-skibowy-orbracalny-vario-CID757-IDc7bUj.html

Po więcej informacji zapraszam pod numer telefonu 500 153 560 ;) Woj. Lubelskie, Powiat Parczewski 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika 
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez coffey23
      witam mam pytanie jak macie dłuta na trzy otwory to po zużyciu wysuwacie o jeden otwór dłuto czy najpierw obracacie je na drugą strone?
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Mam taką sprawe czy warto kupować kvernelanda 3-skibowego na zabezpieczeniu sprężynowym? Z tym pługiem ma współpracować zetor 5211.
      Gdyby był na resorze to nie zastanawiał bym sie i odrazu bym go kupił tylko mam obawy co do tych sprężyn czy np: podczas suszy nie bedzie to tych korpusów wyciągało na wierzch?
      Prosze panowie doradźcie mi.

A chodzi mi o coś takiego:  

• Przez Rogalski021091
      Witam.  Mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo ja już się poddaje. Mam następujący problem. Pacjentem jest fendt 412 vario gdy chcialem nim ruszyć dokończyć orke wyskoczył mi błąd 4.1.A1 4.1.A5 i nie mogę nim ruszyć z miejsca (z czego doczytałem na forum te błędy odpowiadają za nastawnik skrzyni). Dodam że czujnik jakby widzi zakresy a i b a także n(luz) lecz gdy chce ruszyć dzoistikiem wyskakuje błąd i odcina skrzynie. Zdjąłem koło kostki dochodzące oczyściłem i spryskałem kontakt sprejem. Ciągnik nie był (przynajmniej u mnie) ani zalany lecz wiadomo jaka ostatnio pogoda słoneczna... Sprawdziłem też bezpieczniki i wygląda na to że wszytsko jest ok. Nie wiem co dalej dzwoniłem po fachowcami i każdy nabiera wodę w usta i że oni bez podłączenia komputera nic nie zrobią a jak próbuje przynajmniej dopytać się o koszta dojazdu i diagnostyki to jak to mi panowie powiedzieli że od 200 do 1200 w zwyż... Co może być winowajca tej usterki? bo ja już wyczerpałem limit swojej wiedzy a dalej boje się sadzić pazurów bez głębszego rozeznania... Uszkodzony kabel nastawnik ? Ręce opadają pomocy...