News
BRADERY

Case Axial-flow 2188-Instrukcja obsługi

Polecane posty

heniek87    0

Cześć

Niestety nie ma polskiej instrukcji obsługi do 2188, nie była to maszyna sprzedawana w polsce i stąd producent nie miał obowiązku tłumaczenia instrukcji na j.polski

BRADERY    14

Ale diler napewno tłumaczył takowe instrukcje jak sprzedawał kombajny w Polsce .mało tego były też szkolenia dla operatorów

Wiadomość z agroFakt.pl

read    17

Cześć mam problem  z Case 2188 nie załącza mi hederu. Szukam instrukcji napraw 2188/2388. 

Elektrycznie niby ok ale nie mogę znaleźć przyczyny. Klawisz podaje prąd na stycznik, komputer. bezpieczniki przejrzane.

podstawowy schemat elektryczny nie wnosi rozwiązania.

Może ktoś miał podobny problem lub wie o co tu chodzi?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianoxs
      Witam jak w temacie nie działa licznik motogodzin (elektroniczny) nie zapala się. Na krótko był sprawdzany i działa.
      Na lewym 1 pinie około 5V
      Na 2 6V
      Na 3 pinie masa 
      Ostatni 4 pin gdzie brakuje kabelka jest 12v 

• Przez Gregster
      Koledzy, nie działa mi blokada dyfra w Case 5140 , trochę posprawdzalem multimetrem i sam nie wiem co o tym myśleć, ponieważ jestem noga w mechanice. 
      Mianowicie to zacząłem od elektryki, postanowiłem zmierzyć na kostce czy elektrozawór dostaje prad i wydaje mi się że nie dostaje. 
      Zamieniłem wiec wtyczki , w ta od dyferencjału podłączyłem od tylniego rewersu na której było mierzone 12v i blokada również nie działała. 
      Podmienilem też cewki i cewka od dyfra działała na wstecznym rewersie więc chyba działa. 
      Jutro podmianie cały elektrozawor.
      Nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić.
      Może ktoś ogarnia temat albo ma jakieś rady, za wszelką pomoc serdecznie z góry dziękuję. 
      Poniżej linki z pomiaru, być może coś robię źle.
      pomiar prądu na wtyczce dyfra 
      Pomiar ciągłości
    • Przez Gregster
      Koledzy, nie działa mi blokada dyfra w Case 5140 , trochę posprawdzalem multimetrem i sam nie wiem co o tym myśleć, ponieważ jestem noga w mechanice. 
      Mianowicie to zacząłem od elektryki, postanowiłem zmierzyć na kostce czy elektrozawór dostaje prad i wydaje mi się że nie dostaje. 
      Zamieniłem wiec wtyczki , w ta od dyferencjału podłączyłem od tylniego rewersu na której było mierzone 12v i blokada również nie działała. 
      Podmienilem też cewki i cewka od dyfra działała na wstecznym rewersie więc chyba działa. 
      Jutro podmianie cały elektrozawor.
      Nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić.
      Może ktoś ogarnia temat albo ma jakieś rady, za wszelką pomoc serdecznie z góry dziękuję. 
      Poniżej linki z pomiaru, być może coś robię źle.
      pomiar prądu na wtyczce dyfra 
      Pomiar ciągłości
    • Przez Rafał01
      Witam rozglądamy się za kombajnem case 1660 lub 1680 i mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania czyli serwisy olejowe silnika i tak dalej , równierz jestem ciekaw jak z dostępnością części do takich oto kombajnów .
    • Przez Pawlacz
      Witam posiadam kombajn ih 1460 axial-flow i cały czas mam problem z tulejkami gumowo-metalowymi na wachaczach na których poruszają się sita. Są one dość drogie i często się psują a wymiana ich w środku żniw to kolejne dni przestoju. Może ktoś się spotkał z takim problemem w takim kombajnie i znalazł jakieś rozwiązanie. Proszę o odpowiedź
      Pozdrawiam
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj