Rolnik2601

Problem z przyczepa pottinger europrofi 1

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rolnik2601    2

Mam kilka usterek w swojej przyczepnie tylko nie wiem co to może być, przyczepa ma pełny rotor i gdy ją ładuje i uzbiera się troche słychać mocne stukanie co jakiś czas jakby z rotora, sprzęgło na wałku co chwile przepuszcza nie działa taśma i czujnik który pokazuje ze przyczepa jest pełna też przestał działać. Czy ktoś może miał takie awarie i pomoże mi z nimi sobie poradzić? 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jarkoo
      Witam jak Wam sie spisuje i jaki ciągnik jest wymagany ? Zastanawiam sie nad kupnem własnie takiej prosze o pomoc ewentualnie inna max do 25 tyś. Z góry dziękuje
    • Przez Bartys12
      Witam jaka przyczepe polecicie chodzi o transport kukurydzy na pryzmy moze byc przyczepa objetosciowa lecz takich w polsce jest malo dlatego predzej wybiore samozbierajaca ale glownie chodzi tylko o transport kukurydzy rotor i podbierqcz nie maja dlamnie znaczenia tylko i wylacznie szybki rozladunek   moje wymogi to minimum 32m3   oraz cena max 30tys netto  co byscie polecili ? 
    • Przez 7140
      Witam potrzebuje wymiar łańcucha który napędza podbieracz przy claas sprint 335s ewentualnie jakiś numer części lub coś 
    • Przez szpadel2012
      Witam, zakupiłem ostatnio przyczepę Claas Sprint 335. Problem wygląda następująco cały czas mam włączony posuw taśmy wyłączyć go moge tylko potencjometrem do regulacji szybkości posuwu (nie reaguje na przełącznik przód- tył nawet w neutralnym położeniu taśma sie przesuwa. Zdjąłem pokrywe sterownika i zauważyłem że jest wolne miejsce na jeszcze jeden moduł i przekaźnik. Mam pytanie czy powinny być tam 3 moduły czy tylko 2? I czy ten przekaźnik też powinien tam być? 

• Przez dex1988
      Witam
      Mam przyczepę T-072, jestem w trakcie wymiany tulejek w podbieraczu, postanowiłem zamontować w niej posuw hydrauliczny. Jak wiecie w tej przyczepie posuw działa razem z podbierakiem i jak się wyrzuca siano to podbierak cały czas musi pracować i tulejki się niepotrzebnie wyrabiają.

Posuw postanowiłem zrobić taki ja w przyczepach ZAMET, ale nie wiem jakie siedzą tam zębatki, może ktoś kto ma taką przyczepę napisać mi jaki jest skok i ilość zębów na zębatkach, bo silnik (chłonność 200cm3) i wszystko do podłączenia już zamówiłem.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.