Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Barenbrug    41

Nawozy rozsiane?

Nie żałujcie Panowie potasu i siarki zarówno na użytki zielone, jak i lucerniki - te pierwiastki pomogą roślinie zwłaszcza w okresie suszy! 😉 

a z azotem jeszcze można chwilę poczekać...

Dodatkowo przypominam, że siejemy maksymalnie jak najpłycej - czyli 1-1,5cm !, wałujemy po wysiewie oraz kosimy możliwie jak najwyżej, czyli 7-8cm !!!

Jako roślinę osłonową polecam życicę wielokwiatową - nie konkuruje tak mocno jak zboże z rośliną w plonie głównym o wodę oraz składniki pokarmowe, nie ma pozostałości po pokosie (resztek pożniwnych), odrasta na każdy kolejny pokos oraz zawiera dużo cukrów, co pozytywnie wpływa na zakiszanie 🙂

z naszych mieszanek dostępna jest B&G-1 Milkway Sprint

https://www.barenbrug.pl/pastewne/produkty/mieszanki-traw-pastewnych/b-g-1-milkway-sprint.htm

W związku z tym że poplon B&G-13 sprawdza się znakomicie w zmianowaniu i dostarcza dużą ilość zielonej masy przypominam, że taka mieszankę możecie wpisać do programu zazieleniania aby spełnić 5% w ramach użytków zielonych 😉  mieszanki dostępne będą już na początku sezonu z uwagi na bardzo duże zainteresowanie tym produktem - więcej znajdziecie tutaj:

https://www.barenbrug.pl/pastewne/produkty/linia-bg-milkway/bg-poplon-nowość.htm

https://www.barenbrug.pl/pastewne/news-pastewne/brakuje-ci-sianokiszonki-mamy-na-to-rozwiązanie.htm

https://www.barenbrug.pl/pastewne/news-pastewne/mieszanka-poplonowa-sposób-na-brak-sianokiszonki.htm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sentinel123
      Witam. Interesuje mnie jak wygląda sytuacja z produkcją mleka koziego w woj. lubelskim i okolicach. Z tego co wiem są tylko dwie mleczarnie przemysłowo zajmujące się przetwórstwem tego rodzaju mleka. Mam możliwość zorganizowania transportu w/w do tych mleczarni. Chciałbym się dowiedzieć na jaką ilość mleka mógłbym liczyć. Wykonalne to jest jak najbardziej tylko czy opłacalne. Czekam na Wasze opinie, spostrzeżenia oraz wszelkie inne istotne informacje. Z uwagi że jest to mój pierwszy post, krytyka mile widziana. Pozdrawiam
    • Przez kamil100691
      Posiadam pierwiastkę rasy montbeliarde wycielona z miesiąc temu dziś rano spuscila z siebie prawie całe mleko jak przyszedłem leciało z 4strzykow zostalo może z 2litry...wcześniej dawala może z 11 na udoj wieczorem to samo leci cienkim strzykiem ale z wszystkich 4 😏 może ktoś miał coś podobnego lub zna na to jakiś patent 
    • Przez hazel
      Witam  jako iż jestem młodym rolnikiem chciałbym się was trochę poradzić. Planuję nawożenie azotowe na pszenzyto ozime myślałem żeby na pierwszą dawkę poszla saletra a około miesiąc później podać mocznik dolistnie co myślicie o takim nawożeniu ma ono sens.  Czy lepiej mocznik podać posypowo czy podać azot w 3 dawkach czy w 2 
    • Przez Tomson5120
      Lucerna czy Koniczyna najlepsza dla bydla mlecznego? Ktora z roslin poradzi sobie z suszą? Posiadam 3 i 4 klase gleby.
    • Przez grzeskw75
      Witam, sprzedam 3 jednostki kukurydzy Pioneer po 80 tys. nasion .  
        1 jednostka P8400- 600 zł  

1 jednostka P8134- 600 zł    

1 jednostka PR39H32- 400 zł

06-420 Gołymin pow.Ciechanów  tel.691-980-674
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj