Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez golfik83
      Witam, mam pytanie mam kombajn deutz 5695 HTS, mam okazje na usługach na młócenie rajgrasu, nie młóciłem tego jeszcze, gosciu z serwisu mówił że do trawy są specjalne sita, czy mógł by ktos coś na ten temat powiedzieć? . Bardzo mi zależy!
    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka

Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez rolnikzlubelskiego
      Witam,
      Panowie mam taki problem. W tym roku późno robiłem sianokiszonkę z trzeciego pokosu (październik) ponieważ wcześniej ciągle padało. Otworzyłem teraz jedną belę i okazało się, że się nie zakisiła. Nie jest popsuta, spleśniała, ale to jest normalnie zielona trawa taka jaką owijałem. Jaka może być przyczyna? Za zimno było? Dodam, że nie była suszona.rano skosiłem, odrazu zgrabiłem i belowałem.
      Czy jak zostawię te bele z 3pokosu do lata to się zakiszą jak zrobi się ciepło?
    • Przez kris14
      Witam wszystkich

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, której celem jest uzyskanie informacji na temat zachowania konsumentów na rynku mleka spożywczego. Ma ona charakter anonimowy i służy wyłącznie celom badawczym. Zebrane w ten sposób dane pomogą w sformułowaniu wniosków, które zostaną zawarte w pracy magisterskiej. Proszę o szczere odpowiedzi.
      https://www.webankieta.pl/ankieta/254656/zachowanie-konsumentow-na-rynku-mleka-spozywczego.html

Z góry dziękuję za udział w badaniu w imieniu swoim i przyszłej Pani Magister.
    • Przez same110
      Witam
      Stoję przed wielkim.dylematem która z pras wybrać między Kverneland A krone
      Która z maszyn będzie lepszym wyborem .Nie znalazłem.żadnej.opinie o.takowym modelu 6250 Kvernelanda.Jesli ktoś.taki posiada lub sąsiad prosiłbym o kontakt na pw
      Z drugiej.strony Fortima to dawny roundpack sprawdzony ale jednak.Fortima to nie też kropka w kropkę
      Dziękuje za rady
      Pozdrawiam