News
ursus15

Zwiększenie mocy i wyłączeni EGR w claas axos 330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
ursus15    0

Czy jest możliwe wyłączenie zaworu egr w claasie i czy da mi to jakieś korzyści odnośnie mocy użytkowej ?

Czy jest możliwe zwiększenie mocy poprzez regulacje pompy paliwowej ( jest ona mechaniczna ) .

Proszę o opinie i osób które robiły to w ciągnikach o tym silniku perkinsa .

5714mf255    31

egr najpierw zasada działania egr jest to dopalanie spalin sprawdza się w samochodach w korku działa na niskich obrotach tak jak w samochodzie około 900 obrotów czyli praktycznie w ciągniku bardzo rzadko działa co do pompy to jak jest mechaniczna to jest możliwość podkręcania ale cudów się nie spodziewaj

ursus15    0

czyli wyłączenie egr wg ciebie to kiepski pomysł ... słyszałem opinie że po tym zabiegu wzrasta elastyczność i żywotność silnika , a co do mocy to przydało by się tak z 10km więcej .

Spotkałem się buszując w internetach z tą firmą i moją uwagę przykuła ta modyfikacje , jak myślicie da się tak u mnie w axosie ?

http://www.agrotronic.pl/pl/same_silver_105_75_kw_102_km/

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez 343
      Witam.Wie ktoś jak skalibrować noże sprzęgło w claas ares 836rz.Szukałem na forum to tylko znalazłem jak skalibrować rewers i kalibracje sprzęgła w młodszym typie ciągnika.
    • Przez LukmenTV
      chciałbym się dowiedzieć jak ustawić CIS w claasie arion 630 aby spowrotem po zatrzymaniu sie wracał do zadanego biegu. ustawiłem podstawowy bieg C2, jadę przełączam biegi az do D6 i po zatrzymaniu wraca mi tylko do D1 a nie C2. z D1 ciężko jest ruszyć i za kazdym razem musze klikać biegami w dół. nie mam pojęcia juz jak to ustawić. wchodziłem w kazdy folder na wyświetlaczu i nigdzie nie ma nic aby to ustawić.
    • Przez pisarz
      Proszę o pomoc, może ktoś z użytkowników ciągnika Claas Axos 320 miał taki problem:
      od pewnego czasu -jakieś 3 mies.- często blokuje mi się kierownica podczas jazdy  a kilkanaście dni temu zrobiłem sprzęgło, później tur powoli słabł, myślałem że to przez olej więc zmieniłem (olej hydrauliczno-przekładniowy, nie oryginalny Claasa tylko inny ale niby parametry takie same), filtry założyłem nowe a teraz już w ogóle nie ruszę turem -nie wiem co to się podziało, czy rzeczywiście gęstość oleju jest zła (ale niby wlałem 10W) i to że olej nie jest oryginalny Claasa? Czy coś by się stało z pompą i tak to się wszystko zablokowało? prosiłbym o pomoc  lub poradę

• Przez uycjhARES
      Witam,
      Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
      Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym

• Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.