Skocz do zawartości
Adrian3210

Światła w przyczepie w c360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adrian3210    8

Cześć mam do was pytanie, czemu mi w przyczepie światłą nie działają poprawnie. Podłączam przyczepe do c360 i włączam śwaitła pozycja chyba normalnie działa ale jak włączę kierunkowskaz to zaczynają zamaist migać po jednej stronie to one normalnie świecą. W przyczepie napewno wszystko ok bo u sąsiada działa dobrze. Co może być przyczyną ?

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    586

A no może być przerywacz skoro wszystko świeci normalnie tylko nie pulsuje. Wymień przerywacz nie jest drogi.

Edytowano przez seweryn20

wojtal24    173

czytaj ze zrozumieniem w gnieździe czyli w traktorze ale myślę ze to wina masy jak by walna przerywacz to by nie było kierunków w traktorze myślę ze trzeba poprawić masę przy gnieździe w traktorze

seweryn20    586

Jeśli nie ma masy to przy włączonych pozycyjnych i migawce robi się choinka. Jeśli było by źle podłączone świeciło by co innego. A koledze świeci migacz tylko nie pulsuje.

Ma pewnie stary mechaniczny przerywacz a on lubi robić cyrki. Wymień na nowy i zobaczysz co powie.

stare działaja tak jak pisałem w pierwszym mojm poście na zasadzie oporu czyli ile wat ma zarówka i dlatego napisałem że przerywacz lub żarówki i do dzisiaj działa na podobnej zasadzie samochodowe również i dlatego jak samochód czy traktor jak ma przyczepę to swieci jedna kontrolka extra dwie przyczepy dwie kontrolki najnowsze tylko sterowane nie przerywaczami tylko sterownikami dzialaja na innej zasadzie ale nie będe robil wykładu nie o to tu chodzi można by ksiązkę pisać o głupotach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!