Skocz do zawartości
Fendt308lsa

Jak odpowietrzyć sprzęgło fendt 308 ls

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam 

kupiłem ciągnik renault 110.54 mam problem z wrzucaniem biegów wciskam sprzęgło a bieg wchodzi bardzo ciężko ale jak już wejdzie przy puszczaniu pedału sprzęgła (przy ruszaniu) jest szarpnięcie .Sprzęgło jest hydrauliczne z elektromechanicznym rewersem .Czy ktoś miał podobną sytuacje bądź mógłby podpowiedzieć jak to naprawić 

Fendt308lsa    14

misiomyszomucha sprawdz stan oleju w sprzęgle bo jak jest hydrauliczne to musisz mieć olej do sprzegla a jak maż wlany olej  to pewnie  najprawdopodobniej bedziesz musiał rozpolawiac traktor albo wymieniać tarcze sprzęgła lub całe sprzęgło ja będe teraz rozpoławiał traktor bo mam zuzytą tarcze i pewnie będe jeszcze wymieniał łozysko oporowe ale to zobacze przy rozjechaniu bron Boze nie zycze ci rozpolawiania :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Dzięki za odpowiedź  i informacje dodatkowego zbiornika na olej nie znalazłem jest tylko zbiorniczek do hamulców i czy to może mieć jakieś powiązanie ze sprzęgłem bo ostatnio w parze ze sprzęgłem zaczynają mi szwankować hamulce.chyba że wiesz gdzie się znajduje ten zbiorniczek?

grzen    175

troche póżno ale lepiej jak wcale ja odpowietrzyłem sprzęgło po przez podanie płynu w odpowietrznik wysprzęglika sprzęgła

nałożyłem przewód na odpowietrznik podczepiłem przewód do kabiny a na końcu zamontowałem małe leiek i zalałem płyn poszedłem na kawe zbiorniczek na płyn się wypełnił i po robocie chodzi jak lala

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się