Skocz do zawartości
GrzegorzMakowski

fiat agri 1180dth problem z wałkiem Wom

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fiat

witam posiadam taki traktor jak w temacie . Problem jest taki ze Wałek wom przestaje krecic gdy olej sie rozgrzeje. Postanowilem rozkrecic tylny plecak zeby dostac sie do tylniej mikro pompy , pompa miala peknieta obudowe ktos w niej juz grzebał wczesniej i polamał obudowe zakleił jak jakims poksipolem i zamontował jakos to działało . natomiast w oleju byla masa opilkow wiec dobralem sie do sprzegla opilki pochodzily wlasnie z sprzegla . zamowilem mikro pompke w Grene wygladala tak samo jak orginalna ale nie mialem informacji jaka posiada wydajnosc . Kupiłem rowniez nowe kompletne sprzeglo wom w polsce nie osiagalne sprowadzone z holandi za cene 7800 zl zalałem to wszystko olejem ktory zalecał NH . niestety problem dalej pozostał ,,, Czyli puki olej zimny wałek chodzi po rozgrzaniu przestaje .. zastanawiam sie nad tym czy ta nowa mikro pompa nie jest czasem o zbyt niskiej wydajnosci . Macie jakies pomsły traktorek swietnie sie sprawował od 10 lat sporo w niego zainwestowałem przedni tuz , nowe opony regenaracja klimatyzacji i nie chcial bym ani tego traktora sprzedawac za grosze ani sie go pozbywac

extrabyk    761

ja w swoim Fiacie 140-90 mam inny problem z WOMem...u mnie wałek nie daje się wyłączyć...niby to nie przeszkadza bo w tym ciągniku z WOMu nie korzystam ale trochę mnie to denerwuje i też nie wiem jak z tym problemem wygrać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się