Damian12a

sprzęgło w john deere 2140 .problem

Polecane posty

Damian12a    7

Witam. Mam problem z johnem 2140 mianowicie po wcisnięciu pedalu sprzęgła i usilowaniu wrzuceniu biegu zgrzyta a nawet jak sie uda wrzucic to ciagnik sie porusza... co moze byc przyczyna??? Ps . W zbiorniczku plyn jest a pompka dziala, nie jest zapowietszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian12a    7

nie, czyżby to tarcza sprzęgła się obcięła ?

zjechałem z pola i było OK a na drugi dzień odpalam maszynę - sprzęgło - bieg - a tu zgrzyt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everto    58

jeżeli pedał sprzęgła lata jak majtki na wietrze to pękły widełki od dopychania sprzęgła... w Renacie tak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jnjnjn
      Witam wszystkich forumowiczów. Piszę ponieważ liczę że ktoś pomoże rozwiązać mój problem. Montuję instalację pneumatyczną w moim jd 2140. Wszystko już mam zamontowane tylko mam problem z zaworem sterującym. Ma to być instalacja jednoobwodowa chyba że da się jedno i dwuobwodową jednocześnie ale głównie zależy mi na jednoobwodowej ale zawór hydrauliczno pneumatyczny mam jak się domyślam do hamulców dwuobwodowych. Sam części nie kupowałem więc nie wiem. Wszystkie części dostałem gdy kupiłem ciągnik od poprzedniego właściciela. Bardzo proszę abyście rzucili okiem na ten zawór i napisali co jeszcze do tego potrzebuję żeby podłączyć hamulce jednoobwodowe bo widzę że jest miejsce aby coś dokręcić do tego zaworu tylko pytanie co. Wybaczcie głupie pytania ale pierwszy raz mam do czynienia z takim zaworkiem.
      Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj