Gość Profil usunięty

Zbigniew Stonoga - lepsze życie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dariusz1234    0

Mi się Stonoga podoba pod kątek tego że wymieni wszystkich urzędników bo nieraz siedzą po 30 lat w jednym urzędzie i nie przegadasz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

mistrzu widziales stonoge gdzie na wsi rozmawiajacego z rolnikami bo ja nie. nie powiem stonoga moze sie podobac mlodym ludziom wyzywa mlodziezowe teksty itp ale taki przyklad mis uszatek tez fajny gosc mi sie kiedys wydawal co nie znaczy iz bede na niego glosowal po drugie popatrz w przeszlosc stonogi tez kiedys nalezal po 90 do tych zlodzieii tylko ze go wymiksowali wiec teraz msci teraz po kulczyku tez troche sie uspokoil . Wiec reasumujac jezeli ktos jest przeciwko totalnemu zlodziejstwu PO PSL niech glosuje na kogo chce ja bede na pis glosowal przynajmniej wygraja jak ktos chce jaja sobie robic wiec ma kukiza stonoge i korwina pomysly maja dobre ale z punktu ekonomicznego ustrojowego nie do przeskoczenia a co po niektórzy chca dyktatury wiec ja wole Macierewicza przynajmniej konferencje o samolocie znow wroca i bedzie ubaw a tak serio kradli z lewej prawej od 90 roku i teraz nikt juz tego nie uratuje taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariusz1234    0

ja tylko powiedziałem że to jest jego plus bo przeżył to co robią z ludźmi. Jeżeli chodzi o PIS to już było jak i PO SLD PSL i jakoś nic dobrego to nie przyniosło. Najlepiej głosować na nowe partie może coś nowego pokażą nie koniecznie na Stonogę ale jest i kukiz i inni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

chłopie zmieniasz zdanie jak wiatr zawieje ;)

miej swoje zdanie ;)

ja głosuje na Stonoge na 90%. 

Jak na razie najbardziej mnie przekonał. 

Nie tylko młodzi, lecz w dużej mierze starsi popierają go, za granica jest numerem 1 jesli chodzi o wyborców - emigrantów naszych. 

Kukiz też interesująca postać. 

Przyglądałem się Korwinowi ale on nie ma tej 'mocy, może mądrze gada ale jego bać się nie boją. dostanie się do władzy i tak go omamią.

 

 

Duda wiele krzyczał i ja przynajmniej zmian nie dostrzegam. 

Kolejny który dał się omamić. 

Przed wyborami miał uwolnić stonoge, a po wyborach już go "przekabacili

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli chcecie te lewe listy po, pis to mam je do wglądu. 

możecie sprawdzić czy na nich nie jesteście ;) 

na 100% są kupione ;) 

tam są ludzie którzy mają po 100 lat ;d 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

a jak stonoga jutro na swoim fb zrobi filmik i karze ci wskoczyć w ogień to też to zrobisz?

To sie poparzysz. ;)

Masz swój głos i zagłosuj na kogo chcesz i sie już tak nie nakrecaj tym gosciem. Oni sa siebie wszyscy warci 

Co myślisz ze ten stonoga   to dorobił sie uczciwą cieżką pracą rolnika?

Wszedzie widzi przekrety i nieuczciwa gre bo może sam tak działa i mierzy wszystkich swoja miara

Co do handlu danymi to wiekszosc firm i instytucji to robi, a z drugiej strony to po co sa zbierane te podpisy jak każdy obywatel może sie podpisać na każdej liście rożnych ugupowań.

Pozdrawiam 

 

 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majcin    7

Jeśli chcecie te lewe listy po, pis to mam je do wglądu. 

możecie sprawdzić czy na nich nie jesteście ;)

na 100% są kupione ;)

tam są ludzie którzy mają po 100 lat ;d 

 

nie bądź samolub daj linka jak jesteś na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@wojtal24

jak ma być dobrze, jak zwykły szary człowiek taki jak Ty zmienia zdanie jak wiatr zawieje aby upodobać się innym ? ;)  a co dopiero taki polityk ;) z Tobą już skończyłem rozmowe ;)

 

@zyzio405

a Ty chłopcze czego się naoglądałeś ? bo napewno nie jest to nic mądrego. 

Bez odbioru. 

 

 

 

@Majcin

 

LISTY: 

http://chomikuj.pl/ThE_QziK/listy!

 

Jak byś się szukał, to tam jest poukładane kodami pocztowymi. 

 

 

 

Szkoda gadki. 

 

Temat do zamknięcia. 

 

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

teraz wlasnie go pokazywali w tvp info jak byl w sejmie .wiec nigdzie nie wyjechal, zmienil widocznie zdanie i pojdzie siedziec skazany prawomocnym wyrokiem i to nie pierwszy raz.

 

wiec nie tylko temat do zamkniecia ale i jego bohater  :P


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Dariusz1234 do Cb nic nie mam. Wcześniejsza wiadomośc nie była do Cb. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson69    45

Jestem za Stonogą i Korwinem, szkoda, ze nie połączyli sił. Może i jestem głupi ale jak ciągle będzie ta sama wataha to chyba na lepsze nie można liczyć tylko na gorsze? 

Znalazłoby się parę porządnych osób. w tefałenie ciągle mówią, że na spotkanie z Korwinem nikt nie przychodzi choć jest to nie prawda. Ale co ja wiem, skoro tvp i tvn nie oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

oj chłopcze, nie wypowiadaj się bo na legitymacje szkolną nie zagłosujesz. ;)

 Jak byś spojrzał w mój profil to byś wiedział że dowód mam od 17lat i pare głosów juz w swoim życiu oddałem, i sprawdz czy w Twoim regionie Stonoga wystawił liste bo z 41 okregów wyborczych ma tylko w 21 wystawionych kandydatów

 

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

choc raz przyznam mu racje-za 4 lata bedziecie tylki masowac jak wam pis wjedzie bez wazeliny..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Dał popis i to niezły, wyszło szydło z worka.... Do kogo on ma pretensje ze go ludzie nie wybrali jak takie akcje wyprawia?? Zreszta jak mogli go ludzie wybrac jak cala jego kampania opierała sie na Facebooku... :D i co on myslał ze w pierwszych wyborach po załozeniu partii zdobedzie 50 % głosów? :D Ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

był zarejestrowany jak się nie mylę w 23 okręgach wyborczych na 41 ;) więc tu można szukać przyczyny. W Tv go nie było, ponieważ, aby być zaproszony na ogólnopolską debatę to powinien być właśnie zarejestrowany w całej Polsce ;) na Fb, tam pisał że różne media go w ciula robiły odnośnie kampanii ;) ale trzeba przyznać powiedział co mu na duszy leżało i to niezbyt na miejscu było ;d no sporo kasy doinwestował, czasu poświęcił więc co mu się dziwić ;p on ma wy*ebany bo kasa na koncie jest i to nie mała ;) więc najbardziej poszkodowani jesteśmy my. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

najlepsza to ta szydło, nawet nie wie kiedy do uni wstąpiliśmy i taka osoba będzie nami rządzić ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Zbigniew Stonoga. -- Co w tym momencie o nim sądzicie ? Ziomuś się troche wkurzył na Dude i innych z PiS co widać po jego postach na FB co publikuje..

Ale z drugiej strony chłop ze złotym sercem bo przecież ile już osobą pomógł chociażby z tymi licytacjami samochodów.. Ciężka sprawa z nim :D


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Gość
      Przez Gość
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj