Gość Profil usunięty

Zbigniew Stonoga - lepsze życie

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kto ma Fb niech wejdźe sobie w link poniżej - profil kandydata w wyborach Parlamentarnych

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne?fref=ts

Tylko on może coś zmienić w tym naszym komunistycznym kraju, kraju którym rządzi korupcyjne PO i PIS i reszta złodzieji z Wiejskiej. 

Na jego profilu można wszystkiego się dowiedzieć, jakie przekręty robi nasz rząd, jak za nasze pieniądze bawi się PO  i PIS i reszta tych komuchów. Gorąco polecam, zapoznajcie się z tą osobą i prosze głosujcie na niego w wyborach. On był przyjacielem Andrzeje Leppera. Lepper musiał zginąć bo mówił prawde. Stonoga nie daje za wygraną i chce obolić ten chory SYSTEM. 

 

Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

lepiej niech obali flaszke ,mniej sie zmeczy a skutek bedzie podobny- czyli zaden.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

up

kolego, trzeba mu dać szanse, jak nie on to nikt inny nie zrobi porzadku. on ma gorzej bo każdy jest przeciw niemu, dotychczasowe władze, TV, dziennikarze, po prostu wszystko co jest w łapach PO, PIS i reszty popaprańców. Wystarczy odrobina czasu, zapoznanie się z jego profilem a zobaczysz czym on się różni od tych złodziej z Wiejskiej. Już Duda miał coś zmieniać a jakoś jego efektów nie widze. Już pewnie został zmanipulowany. 

 

Tu macie filmik, Stonoga nie daje sobie w kasze dmuchać. 

https://www.youtube.com/watch?v=UXJCDUarwuM

 

Śp. Andrzej Lepper 

https://www.youtube.com/watch?v=ksHn0pktJQM

 

https://www.youtube.com/watch?v=7SykV3Mw3dY

 

 

kto nie widział niech obejrzy. 

Takich ludzi nie potrzeba w Polsce, więc likwiduje się ich. 

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

Tez jestem za tym gościem i ciesze się, że ktoś na tym forum poruszył ten temat bo gość poświęcił całe swoje życie i bezpieczeństwo dla tego kraju. w sumie jak nie wygra to i tak będzie powoli niszczył aparaty obecnej władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

up

również ciesze się, że nie jestem sam i próbuje coś zmienić i chociaż się staram, a nie narzekam i nic nie robię. 

Obowiązkiem każdego prawdziwego Polaka jest pójść 25 do urn i zagłosować na Zbigniew Stonoga ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik90_01    5

Nawet tu polityka? Jeśli ktoś nadal wierzy że politycy mogą zmienić jego życie na lepsze to prawdopodobnie nigdy się mu w życiu nie poprawi. Wszystko co wywodzi s się od państwa jest złe. Dobrobyt społeczeństwa bierze się z pracy. Zaś dobrobyt polityków bierze się z naiwności ludzi że oni(politycy) mogą coś zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

Realna sila polityczna ktora chce cos zmienic i ma szanse jest dzis PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC i na nich zaglosuje, co mi da glosowanie na po ktora dostanie pewnie 15% poparcia  psl jak zawsze okolice progu wyborczego ,zjednoczona lewica partia pedalow i lesbijek z durniem palikotem pewnie znow sie wslizgnie do koryta nad czym ubolewam, partie korwin i inne niemaja szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osky    0

Pis i Po to jedna swolocz, zresztą całą klasa polityczna to delikatnie mówiąc dno. Za nic mają interes narodowy, tylko żeby przy korycie jak najdłużej się utrzymać. W wyborach oddam głos nieważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nawet tu polityka? Jeśli ktoś nadal wierzy że politycy mogą zmienić jego życie na lepsze to prawdopodobnie nigdy się mu w życiu nie poprawi. Wszystko co wywodzi s się od państwa jest złe. Dobrobyt społeczeństwa bierze się z pracy. Zaś dobrobyt polityków bierze się z naiwności ludzi że oni(politycy) mogą coś zmienić. 

 

Nie jestem politykiem i nigdy wcześniej tym się nie interesowałem. 

Rzeczą oczywistą jest to że nikt nikomu nic nie da za darmo, na wszystko trzeba ciężko zapracować. 

Napotkałem na kandydata Zbigniew Stonoga i chce aby ludzi zapoznali się z jego osobą. 

Nie zmuszam nikogo na głosowanie na niego, tylko zachęcam, głupi jeden głos, a jednak coś znaczy. 

Trzeba mu dać szanse, z tego co sięorientuje ma spore poparcie. 

Kto inteligenty i ma trochę chęci i odrobinke czasu to zapozna sięz tym co on prezentuje, 

gościu nie szablonowy. Chce coś zmienić, trzeba dać mu się wykazać. 

Mówi do rzeczy, chce coś zrobić dla innych, poświęcił wiele. - ten kto nie zna jego historii pewnie nie będzie wiedział nawet o czym mowa. 

 

up

Typowe myślenie, najlepiej nic nie robić i narzekać że wszystko tanie, 

lepiej się pracuje jak się ma trzode po 5 zł niż po 3,5 zł no nie ? 

Na to pytanie musisz sobie sam odpowiedzieć. 

PO i PIS i reszta złodzieji miało już okazje wykazać się i co zrobili ? 

Nie musze mówić, wystarczy popatrzeć na to co się dzieje dookoła, na nasze ceny płodów i na to jak się mamy w UE. 

Wystarczy obejrzeć filmiki które zamieściłem, one przedstawiają dokładnie wszystko. 

Tylko trzeba obejrzeć od samego początku do końca. 

 

Tylko bez spin, nie ma o co się spinać. 

Lużne rozmowy.

 

Pozdrawiam kolegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

ja zawsze mówiłem że Lepper może i był z leksza prostakiem ale za to mówił prawdę ale Stonodze podobno się już odgrazali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

wszyscy do 25października będą obiecywać w jakim Wy świecie żyjecie czy to będzie stonoga kopacz szydło wszyscy obiecują a po wyborach i tak robią swoje Leper był w rządzie nawet wicepremierem przez ponad 2, 5roku i co zrobił krzyczał przed wyborami ze wyrówna doplaty rolnikom takie jak na zachodzie a co zrobił jak był wicepremierem ustawił swojego syna załatwił mu za parę groszy pgr i po sprawie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jeśli chcesz walić takie smoty nie wnoszące nic do tematu to nie wypowiadaj się kolego i oddaj swój cenny głos na PO bądź PIS i zapewne poprawisz sytuacje, bez odbioru.

 

 

Na wstępie pisałem, że kandydatura Stonogi i oddanie na niego głosu należy tylko i wyłącznie do obowiązku inteligentnych osób z chęcią zapoznania się z jego poczynaniami  i tym co zrobił dobrego do tej pory, a nie dla leniwych którzy wszystkie rozumy pozjadali i gadają brednie w ciemno bo nawet nie chce im się głupiego filmiku obejrzeć bądź prześledzić frofil Z.S na Fb. Bez wymówek braku czasu. 

Pozdro dla kumatych. 

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1111    27

Ja już od dawna śledzę poczynania Stonogi ale jednak Korwin jest dla mnie dużo lepszą alternatywą dla bandy PO/PIS.

Ale w tym filmiku z poczatku tematu Stonoga dobrze gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szczerze, to jak już się uparłeś to może być ten Korwin, tylko nie ta banda co w chwili obecnej rządzi. 

Jak dla mnie Stonoga jest lepszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

A ja będę głosował na ugrupowanie pana Stonogi bo moim zdaniem jest to chłop z jajami a i program ma dość mądrze napisany. Jeśli chodzi o Korwina to źle nie gada ale go ci złodzieje z wiejskiej się nie boją tak jak stonogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

ja wyżej we wczęniejszym poscie nie "wale smutów" jak to piszesz tylko stwierdzam fakty że wszyscy sa przed wyborami tacy sami dobrze obiecuja, filmiki fajne o leperze wystarczy obejrzeć polski film Służby specjalne i już daje dużo do myślenia. Jak już pisałem w innym temacie ja nie jestem jakoś politycznie zwiazany z jakaś opcja polityczną wiec moge oddać głos i na tego stonogę tylko co do żmieni już byli tacy pajace w naszym parlamencie G. Janoski, A Leper Korwin może być i Stonoga tylko co on zmieni nic tylko bedzie ubaw w sejmie, skoro Leper miał jakieś dowody na tych ludzi to mógł je ujawnić a nie trzymać w sejfie pewnie chciał coś ugrac do siebie tylko go usuneli jak mówił o tajnych wiezieniach CIA w Klewkach to go wysmiewali a teraz okazało śie że to prawda i Polska płaci odszkodowania i z literatury i z historii wiadomo że jednostka nie wygra z systemem, ale próbowac trzeba, ten Stonoga tez ma parę wyroków i swoje za uszami może chce sie dostać do sejmu żeby go mandat poselski chronił. Obawiam sie tylko jednego że jak PSL sie nie dostanie to w rolnictwie może być ciezko bo PO i PiS to zaraz rozwalą KRUS wprowadza podatek dochodowy i jeszcze pare innych drobnych spraw utrudnią a co ten stonoga proponuje dla rolnictwa polskiego?   


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja wyżej we wczęniejszym poscie nie "wale smutów" jak to piszesz tylko stwierdzam fakty że wszyscy sa przed wyborami tacy sami dobrze obiecuja, filmiki fajne o leperze wystarczy obejrzeć polski film Służby specjalne i już daje dużo do myślenia. Jak już pisałem w innym temacie ja nie jestem jakoś politycznie zwiazany z jakaś opcja polityczną wiec moge oddać głos i na tego stonogę tylko co do żmieni już byli tacy pajace w naszym parlamencie G. Janoski, A Leper Korwin może być i Stonoga tylko co on zmieni nic tylko bedzie ubaw w sejmie, skoro Leper miał jakieś dowody na tych ludzi to mógł je ujawnić a nie trzymać w sejfie pewnie chciał coś ugrac do siebie tylko go usuneli jak mówił o tajnych wiezieniach CIA w Klewkach to go wysmiewali a teraz okazało śie że to prawda i Polska płaci odszkodowania i z literatury i z historii wiadomo że jednostka nie wygra z systemem, ale próbowac trzeba, ten Stonoga tez ma parę wyroków i swoje za uszami może chce sie dostać do sejmu żeby go mandat poselski chronił. Obawiam sie tylko jednego że jak PSL sie nie dostanie to w rolnictwie może być ciezko bo PO i PiS to zaraz rozwalą KRUS wprowadza podatek dochodowy i jeszcze pare innych drobnych spraw utrudnią a co ten stonoga proponuje dla rolnictwa polskiego?   

 

 

odnoście wyroków kolego to miał 114 procesów i z wszystkiego został oczyszczony. 

System chciał się już go pozbyć x czasu temu, od dawien dawna boją się go. 

Siedział w pierdlu prawda, ale to było wszystko ustawione. 

Macie tu filmik o jego życiu. 

Odrobinkę info na jego temat. 

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/1825024061057600/

Edytowano przez Niewielkilecznieduzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

płaci mi 10 zł od postu, a co też chcesz zarobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik90_01    5

ja wyżej we wczęniejszym poscie nie "wale smutów" jak to piszesz tylko stwierdzam fakty że wszyscy sa przed wyborami tacy sami dobrze obiecuja, filmiki fajne o leperze wystarczy obejrzeć polski film Służby specjalne i już daje dużo do myślenia. Jak już pisałem w innym temacie ja nie jestem jakoś politycznie zwiazany z jakaś opcja polityczną wiec moge oddać głos i na tego stonogę tylko co do żmieni już byli tacy pajace w naszym parlamencie G. Janoski, A Leper Korwin może być i Stonoga tylko co on zmieni nic tylko bedzie ubaw w sejmie, skoro Leper miał jakieś dowody na tych ludzi to mógł je ujawnić a nie trzymać w sejfie pewnie chciał coś ugrac do siebie tylko go usuneli jak mówił o tajnych wiezieniach CIA w Klewkach to go wysmiewali a teraz okazało śie że to prawda i Polska płaci odszkodowania i z literatury i z historii wiadomo że jednostka nie wygra z systemem, ale próbowac trzeba, ten Stonoga tez ma parę wyroków i swoje za uszami może chce sie dostać do sejmu żeby go mandat poselski chronił. Obawiam sie tylko jednego że jak PSL sie nie dostanie to w rolnictwie może być ciezko bo PO i PiS to zaraz rozwalą KRUS wprowadza podatek dochodowy i jeszcze pare innych drobnych spraw utrudnią a co ten stonoga proponuje dla rolnictwa polskiego?   

 

 Tu się zgodzą. Stonoga nie jest rolnikiem i nie może być szansą dla rolnictwa. Może być super uczciwy(nie oceniam), może mieć dobre chęci, ale nie jest specjalistą w dziedzinie która nas najbardziej interesuje. Lepper już szybciej miał z rolnictwem coś spólnego. Jednak i tu nie reprezentował do końca zwykłych rolników indywidualnych. Z tego co wiem to był kierownikiem jakiegoś PGR-u. I prowadził jakąś firmę. Potem już była tylko polityka. Nie lubię takich ludzi co próbują sobie rolnikami gębę wycierać. Tak jak Izdebski. Ten chyba też marzy o karierze a`la Lepper. Raczej rolnikiem już nie jest. Zajął się swoją firmą i próbuje znaleźć sposób na wejście w świat polityki(firma która ma posła z miejsca lepiej sobie radzi na rynku, tak to już u nas jest. Układy, znajomości, to się liczy).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

racja, Stonoga nie wywodzi się z rolnictwa, ale ma jakoś to wszystko poukładane z głową jesli chodzi o prawo ogólne, 

no w taki mrazie kto wywodzi się sie z Rolnictwa ? 

Korwin ? Kukiz ? ;) a  może PO ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik90_01    5

racja, Stonoga nie wywodzi się z rolnictwa, ale ma jakoś to wszystko poukładane z głową jesli chodzi o prawo ogólne, 

no w taki mrazie kto wywodzi się sie z Rolnictwa ? 

Korwin ? Kukiz ? ;) a  może PO ;)

 

Korwin to raczej nie. Kukiz to już na pewno. PO to typowa partia miejska. PiS to partia miejska z dużym elektoratem ludzi mieszkających na wsi(co nie czyni ich z miejsca rolnikami). SLD to partia która już sama nie wie jaka jest. PSL kiedyś przynajmniej był uznawany za takową rolniczą partię. Mi osobiście podpadł od chwili wyboru Piechocińskiego na lidera. Więc w całym tym grajdołku nie potrafię znaleźć nikogo sensownego. Szkoda bo polityka powinna czemuś służyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chcecie wiedzieć jak PO i PIS zbierają podpisy ? 

Kupują bazy danych. 

Jak się okazała na listach są trupy ;) 

Tak może być, że na ich liście PO i PIS mogę być ja i możesz być Ty ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

i tak nikt tego nie sprawdza to co Twoim zdaniem fałszuje po ileś tysięcy podpisów? nie chce mi się w to wierzyć przecież muszą mieć pesel i podpis osoby na liście


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adams452
      W związku z tym, że 25 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego warto poznać punkt widzenia rolników na obecną sytuację polityczną w naszym kraju. Czy Waszym zdaniem te wybory są ważne dla Polski - jesteście eurosceptykami czy euroentuzjastami?
      Z perspektywy 10 lat członkostwa było to opłacalne? Na jaką partię będziecie głosować?
    • Gość
      Przez Gość
      Takiego tematu nie widziałem, a myślę że warto wiedzieć kto według nas ma największe szanse w wyborach parlamentarnych w 2019 roku.
      Na którą partię polityczną lub ruch społeczny oddał(a)byś swój głos w najbliższych wyborach parlamentarnych? (wpisujemy w komentarzu) 
      1. Inicjatywa Polska 
      2. Kongres Nowej Prawicy 
      3. Kukiz'15 
      4. Nowoczesna
      5. Partia Razem 
      6. Partia Zieloni 
      7. Platforma Obywatelska 
      8. Polskie Stronnictwo Ludowe
      8. Porozumienie
      10. Prawica Rzeczypospolitej 
      11. Prawo i Sprawiedliwość 
      12. Ruch Narodowy 
      13. Samoobrona
      14. Sojusz Lewicy Demokratycznej 
      15. Twój Ruch 
      16. Unia Europejskich Demokratów 
      17. Wolni i Solidarni 
      18. Wolność 
      19. Inny komitet 
      Pozwoliłem sobie pójść krok dalej i zrobić ankietę  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj