Skocz do zawartości
Karol82SA

Deutz Fahr M2385 czy Claas Dominator 88S Bizon Rekord Z-058

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz
Karol82SA    4

Dzień dobry. Jak w temacie chcę kupić kombajn zbożowy i mam na myśli te kombajny, który był by lepszy.Jeszcze myślę na rekordem ale raczej z tego nic nie będzie z powodów  jak każdy wie jak to jest z polskim kombajnem. Uprawiam 35.5ha.Do tej pory był Z-056.Z częśćmi nie powinno być problemu. Zastanawiam się na Deutz Fahrem.Miałem przyjemność robić tym sprzętem ale to było20 lat temu w Niemczech to minęło czasu ale do rzeczy.Co powiedzą właściciele tych ,że kombajnów.

wojtal24    191

nie jeździłem deutz więc się na jego temat nie wypowiem ale dominator 88 fajna maszyna bierz z silnikiem mercedesa i na hydrostacie

ZETOR TEAM

grego    218

z tym, że Claasa 88 na hydrostacie w dobrym stanie raczej nie znajdziesz, a już na pewno nie poniżej 100tys wiem bo się zjeździłem za nimi, być może uda się znaleźć w okolicach 90tys bez hydra? Ja zaryzykowałem i kupiłem Deutza 35.80 na full wypasie z hydro ponieważ był w idealnym stanie i w dobrych pieniądzach bo ile można wydać na kombajn, który będzie kosił 40ha rocznie? 100tys bym na pewno nie dał, ale są tacy co dają... Bierz pod uwagę różne marki i stan techniczny bo jak sie uprzesz na konkretnego claasa to najpewniej kupisz szrot albo zjeździsz 2 lata i w ogóle nic nie kupisz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol82SA    4

Wybrałem Deutza widzi się dobry ale co będzie się okaże w pierwszym roku. Jak zrobię foto to dam zagarażowany stoii.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez vdan
      Witam.
      Przymierzam się do zakupu używanego kombajnu na moje 100 ha gospodarstwo. Do tej pory obrabiałem to Fortschrittem MDW 514. Jego czas powoli się kończy stąd decyzja. Poszukuje używanej maszyny, Mój budżet to max. 220 tyś brutto. Rozważam zakup New hollanda tc5050, tc 56. Claasa mediona 310 lub innej serii, John Deer'a 1450 CWS, lub deutz fahra serii 40. Nie znam się kompletnie na tych maszynach, w okolicy kilka NH, tc 56, cs cx. Dodam że potrzebuje sprzętu nie dużego gabarytowo, heder max 5m.  Dość mocno interesowałem się jd CWS - ale opinie o tym kombajnie są bardzo różne(ze skrajności w skrajność ). Natomiast New holland tc 5050 znowu trochę martwi mocą silnika - 170 km to chyba nie dużo. Bardzo proszę o jakieś wskazówki, podpowiedź. 
      Z góry dziękuje 
    • Przez agromechanik19
      Fajny mały kombajn cena do 40tysi
    • Przez jarku98
      Witam
      Stoję przed wyborem kombajnu głównie na usługi . Kombajny mają podobną cenę i wydajność. kombajn będzie brany na różnicowanie i muszę zmienić wnisek z siewnika na kombajn i dlatego muszę wybrać markę , a kombajn będzie zamawiany dopiero po żniwach .Co byście polecili chodzi mi głównie o wytrzymałość , spalanie , wygodę pracy i wartość przy odsprzedaży ?
    • Przez mati11441
      Witam zastanawiamy się nad zakupem kombajnu w rolę wchodzi jd 1450, nw tc5070, claas dominator 98 vx można jakieś opinie,wady,zalety.

• Przez lukkii
      Witam

Planuje kupno nowego kombajnu. Najlepiej John Deere'a z uniwersalnym klepiskiem (czy to dodatkowa opcja? którą można dokupić do każdego Johna?) żeby nie trzeba było zakładać przesłon na będen tylko przystawke przypiać i jazda ponieważ sieje tylko 40 h kukurydzy. Znajomy ma John Deer'a 9540i i nic nie zmienia tylko przystawke przypina i tyle. Ale na takiego mnie nie stać Myślalem Nad 2056 coś z niezadużym hedrem tak do 4.8 i oczywiscie nie za drogiego.

Pozdrawiam