Skocz do zawartości
Luke16

Renault 61.12 z czym to się je?

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co lepiej zrobić?

• Sprzedać 70.34 i kupić coś tańszego 2x4 (alternatywa zakupu innych maszyn)
      9
    • Zostawić 70.34
      5

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Luke16    220

Izydor renault mojego kumpla :P za dwa tygodnie w kraju będzie i wstępną rezerwację mam na nią ja tylko 70.34 muszę sprzedać ale kilka telefonów już miałem i na jutro jestem umówiony

Edytowano przez Luke16

Wiadomość z agroFakt.pl

Luke16    220

Kurcze lubie handel ale to co się dzieje ostatnio z kupujacymi to paranoja!!! Chce sprzedać pług i renate. Oglądać ciągnik było dwóch zainteresowanych. Każdy nie miał zastrzeżeń do ciagnika bo jest wszystko ok. Jeden facet zadrecza mnie teraz telefonami ze ciągnik super ale cena mu nie pasuje - ostateczna jest 37 tyś złotych. Drugi ze jest zainteresowany ale że opony z tylu za szerokie 16.9 r30 i że mu będzie z bruzdy wychodził przy orce albo trawę gniótł. Facet od pluga znowu że nie bierze on 1.4m kurcze gdyby nie niedziela to bym mu w polu pokazał że weźmie i 1,6m. Wrr jestem zły i kumpel mi doradzał żebym 70.34 jedynak zostawił bo to pewny ciagnik. Może i ma racje a za bezcen nie oddam

izydor6280    504

poczekaj jeszcze kila miesięcy, wpłynie trochę $$ na konto to zacznie się ruch w interesie, zawsze na początku roku tak jest  ;)

Polska B

Izydor dobrze radzi a co do zostawienia tej renaty to juz twoja sprawa ale 3 ciągniki z napędem to już sporo a tak jak pisałeś do zielonek potrzebny zwrotny ciągnik.

Znowu zostawić tą i kupić coś bez przodka to moim zdaniem mija się z celem bo jeden będzie tylko stał.

Ale mówię twój cyrk i rób jak uważasz.

Luke16    220

Nie nie czwartego ciagnika bym już nie kupowal zostalbym przy tym co mam. Z resztą juz jest problem z garazem. Najchętniej bym sprzedał majora a do niej ladowacz zalozyl... ale z majorem jeszcze kilka lat bo nie jest tak latwo zrezygnowac z kredytu...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez leszek1981
      Witam . Posiadam renie 15554 , skrzynia tractoshift ,sprzęgło szarpie w obu kierunkach jazdy .Elektrozawory  działają lecz potencjometr sprzęgła  lub komputer zle nim steruje to znaczy ; 
      przy wciśniętym pedale cofnie zawór proporcjonalny (rozłonczy sprzęgło) .lecz gdy puszczamy pedał to wbija cewka zawór bez stopniowego włączenia. Ma tak od zakupu (rok) macie jakiś pomysł czy szukać dobrego fachowca z komputerem .ZAMOŚĆ.
    • Przez waszkalipiec
      Witam mam zamiar kupić ciągnik renault tx 113.13 ma on uszkodzone sprzęgło jest miękkie i łatwo się wciska.Biegi górne wchodzą z trudem natomiast dolne nie wchodzą.Co może być tego przyczyną.Jakie są tego koszty i czy 11000 mtg to dużo na taki ciągnik.
    • Przez Michal8146
      Witam. Posiadam ciągnik Renault 95.14 który nie chce odpalić. A więc od początku...traktor został wstawiony po normalnej pracy do garażu i po 2 dniach nie odpalił, świeca grzeje rozrusznik kręci i nic więc zmieniłem filtr paliwa nie pomogło. Podczas kręcenia nie pojawia sie dym. Dodam że z plaka też nie startuje. Czy ktoś ma jakieś pomysły ? Z góry dziękuję
    • Przez Janszymon1
      Witam, 
      Chciałbym sie dowiedzieć gdzie w Renault Ergos 95 znajduje się zbiorniczek na płyn hamulcowy?
      Gdzie i jak odpowietrzyć hamulce w Ergos 95?
    • Przez mad
      Witam , może ktoś posiada informacje jaki jest stosunek obrotów womu do przebytej drogi w 103.54(R7822) ze skrzynią 16x16.
      Korzystając z okazji, żeby wymienić uszczelniacze na dolnym wałku ramion Tuz'a koniczne jest ściągnięcie plecaka czy jest możliwość wymiany z zewnątrz?