Dreeg991

Renault 95-12 TX lub Case IH 743

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
Dreeg991    0

Witam forumowiczów.

Chciałbym się was poradzić gdyż jestem zainteresowany kupnem ciągnika.

Do wyboru mam Renault 95-12 TX lub Case IH 743. Który z tych dwóch wybrać???? Proszę o pomoc

http://www.agriaffaires.pl/annonces.asp?action=detail&numRub=510&numAnnonce=6143239&lprop1=&sprop9=&rechModele=0&page=&type=&ltypeann=#

http://www.agriaffaires.pl/uzywany-sprzet/ciagnik-rolniczy/6138904/case-ih-743-xl.html

Edytowano przez Dreeg991

bandit1945    5

Jesli renault to tylko z silnikiem MWM innegi nie bierz. Maja mocna skrzynie i czesci ogolno dostepne...

Case ih.... jestem jego uzytkownikiem. Mam 885xl.
Nie moge na niego narzekac. Mam go 2 lata i jeszcze nic w nim mi nie strzelilo....
Silnik oszczedny.
I sa do niego tsnie czesci do silnika...

Dreeg991    0

Dzięki wielkie a co do Renault to mam pytanie bo w powyższej wersji wyskakują biegi szosowe. Co może być nie tak ????

Wiadomość z agroFakt.pl

bandit1945    5

Jesli wyskakuja biegi to znaczy ze sa wyrobione wodziki...
Ake to glupstwo...
I ja sie z tym jeszcze nie spotkalem.

Ogolnie jeden i drugi ciagnik jest dobry..... wazne aby nie kupic rozklekotanego....
Zwracaj uwage jak wchodza biegi... musza wchodzic lekko i plynnie jesli jest inaczej to sa wyrobione synchronizatory w skrzyni aa to strasznie droga zabawka

Dreeg991    0

dzięki wielkie za pomoc a z biegami będę sprawdzał bo podobno poprzedni właściciel robił remont skrzyni i może coś źle złożył. Po oględzinach dam znać co i jak

jak robił remont i dalej nie chodzi to albo było za drogo i nic nie  zrobił  albo pospawal i znów siadło  ktoś pytał dlaczego odradzam renault sama odpowiedz wychodzi pomału ato padnięta skrzynia ,po  prostu psuje się i jak ma silnik mwm co nie ma nic wspólnego z renaultem to ok ale ok to tylko silnik cała reszta to renault i dlatego nie

Dreeg991    0

Witam was po długim czasie. Zakupiłem traktor Same Saturno 80 4x4 i mam do was pytanie mam problem z podnośnikiem. Przy podnoszeniu ciężkiego sprzętu (np. pługu) słychać dziwne dźwięki dochodzące z okolic skrzyni. Ale gdy lekko cofnę wajchę znajdującą się obok błotnika to przestaje ale wtedy nie można opuszczać ani podnosić. Co to może być????? Proszę o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Witam kolegów, mam do was pytanie, który z tych ciągników jest lepszym wyborem, pomijam fakt 4/6 cylindrow, jedynie chodzi o wytrzymałość, ciągnik to ciągnik taki do wszystkiego, przyczepa /przyczepy, rozsiewacz, opryskiwacz, wycinarka do kiszonki, rozrzutnik obornika - mały ale przy nim pracować będzie, może czasem przyczepa samozbierająca itp. Roczniki egzemplarzy to 2000 steyr i 2002 Lamborghini, wyposażenie steyr to skrzynia 40 km/h i przedni podnośnik, opony przod dobre tyl słabe, Lamborghini ma pneumatyke ,skrzynia 40km/h, podłokietnik do sterowania, komputer pokładowy, klimatyzację, i opony tyl dobre przód słabe. Zastanawia mnie tylko który ciągnik jest ze tak się wyrażę bardziej stabilny jakościowo  i jak to się mówi mądrzejszy. Zastanawia mnie co za silnik siedzi w tym lambo, bo steyr to sisu a Lamborghini ma już chłodzony powietrzem. Czekam na wasze spostrzeżenia z użytkowania tych ciągników, i opinii dotyczących eksploatacji i komfortu. Pozdrawiam 
    • Przez Miszka123
      Witam takie pytanie mam do użytkowników mających nowoczesne ciągniki   bądź którzy też zakupili używane i użytkujecie   kilku letnie  ciągniki nowoczesne   do ilu motogodzin   sprawują się   nie są jeszcze tak  zużyte  traktory    , jak kupując na co zwracać uwagę w tych nowych   np 5-6 letnie ciągniki danej marki  jakie polecacie   
    • Przez Rafal2389
      Witam chcę kupić ciognik mam już wybrane dwa modele zetor major 80 cl lub nh T4.75, którego byście mi polecili 
    • Przez Eracer
      Witam, 
      Zamierzam kupić nowy ciągnik. Będzie pełnił rolę podstawowego w gospodarstwie o produkcji roślinnej. Chce aby dał radę współpracować z agregatem uprawowo-siewnym biernym 3m. W przyszłości wyposażę go w ładować czołowy.
      Na zakup przeznaczę około 200-230 tyś. Netto.
      Najbardziej odpowiadają mi Massey Ferguson 5711 dyna4 oraz John Deere 6095 MC. 
      Plusami MF jest zdecydowanie skrzynia dyna4, możliwość wyposażenia w amortyzację kabiny oraz niższa cena.
      Do zalet JD: wyższa masa (około 5500) zapewni większy uciąg, konstrukcja ramowa, możliwość wyposażenia w TLS. Silnik pomimo mniejszej mocy ma większy moment obrotowy od MF.
      Proszę o Wasze opinie na temat tych ciągników.
      Pozdrawiam,
      Paweł

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.