F3dor

Case Maxxum 125- jak nazywa się ta część?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
F3dor    0

post-14514-0-64004500-1443808672_thumb.jpg

Nie wiem jak nazywa się ta część a muszę ją kupić i wymienić, ponieważ przez to pękniecie leci olej hydrauliczny i ciągnik jest niezdolny do pracy. Znajduje się ona z tylu traktora zaraz obok po prawej stronie są wyjścia hydrauliczne.

F3dor    0

Dzięki wielkie :) a może czy jest sposób żeby to jakoś uszczelnić a nie wymieniać? Miał ktoś taki problem?

qazi    59

a skad cieknie dokladnie bo na tym zdjęciu widać jakby ciekło z łączenia, może wymiana uszczelki/uszczelniaczy wystarczy

F3dor    0

Cieknie z łaczenia i z lewej strony jest ukruszony narożnik, odpekł i tamtędy tez leciało

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co to ma wspólnego z elektryką? Zamykam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Rafał11
      Witam. Składałem wniosek o premie na młodego rolnika i chcialbym się dowiedzieć czy są jakieś juz decyzje jeżeli nie to kiedy to się rozstrzygnie
    • Przez Daniells80
      Witam. Znajomy zakupił ładowarkę manitou 741 lsu 120 PowerShift. I problem jest w tym że jak jest zimna to wszystkie biegi są a jak się zagrzeje to nie ma biegu do przodu 3 i 4 a do tyłu 2,4,5. Czyli zostają biegi do przodu 1,2,5 do tyłu 1,3 i na tych biegach siłę ma można pracować ale dlaczego znikają tamte mial ktoś może taki przypadek
    • Przez fotografer
      Witajcie!
      Mam zamian jechać w podróż w rodziną w góry. Niestety, boimy się o swoją żywność - potrzebujemy kupić pojemniki na nią, aby produkty nie straciły swojej temperatury. Ktoś coś poleca? Czekam z niecierpliwością na podpowiedzi i bardzo dziękuję za pomoc!
    • Przez ZetorPower
      witam mam zamiar kupic sobie wilgotnościomierz do zboza do około 1500zł - 2000zł jeżeli beda to nawet tansze. ale nic niewiem na ich temat. jezeli macie takie sprzety i orientujecie sie który jest dobry to doradźcie mi ..dzieki pozdro na allegro znalazłem 2

http://www.allegro.pl/item227843719_dramin...oza_ziarna.html
      http://www.allegro.pl/item227843714_dramin...oza_ziarna.html

i niewiem czy one dobre czy niee. może macie jakies inne propozycje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.