Polecane posty

Skorka94    0

Witam. Witam niedano kupilismy Masseya 3690. Wszystko chodziło dobrze nie było problemów ze sprzęgłem ale było dość twarde. wczoraj orałem nim i też było wszystko dobrze biegi wchodziły płynnie bez zgrzytów i wgl. Dziś wchodze do niego odpalam, właczam bieg wszytsko ok ale rewers nie może wgl się włączyć tylko zgrzyta nic więcej. A przy probie włączenia czuć takie lekkie szarpniecie ciągnikiem a gdy mocniej próbuje go włączyc zaczyna zgrzytać. Wyłączyłem ciągnik włączyłem bieg i rewers na zgaszonym silniku zapaliłem wcisnąłem sprzegło ale ciągnik nadal jechał do przodu. wolno ale sie poruszał. Nie odpoietrzałem sprzęgła bo szczerze to nie wiem jak a nie chce cos popsuć. Czy mógł by ktoś pomóc mi w tej sprawie?

andrewk    77

Mam pytanie odnośnie regulacji na trzpieni co wchodzi do pompki. Po wydłużeniu o 2 obroty widełek i złożeniu pedał się podniósł był większy jego skok ale po odpaleniu i wciśnięciu sprzęgło wpadło do podłogi. Po zgaszeniu i odpaleniu się pojawiło i znowu wpadło. Po wróceniu do poprzedniej długości trzpienia problem znikł. Coś się kończy czy tak ma być ?

Za co odpowiada czujnik, który jest przykręcony nad sprzęgłem ? Nie ten od dołu tylko taki jak te od hamulców.

Edytowano przez andrewk

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

Wiadomość z agroFakt.pl

andrewk    77

Przeczytaj jeszcze raz moje pytanie, pomyśl i dopiero coś napisz. Nie chodzi mi o czujnik ten z dołu w kształcie śruby, a ten nad pedałem. Jest identyczny jak te od hamulców.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -_-

andrewk    77

Właśnie chodzi o ten co w linku, nawet tam pisze, że pasuje również do stopu. Nie pytam co to jest tylko od czego.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez UncikEA
      Witam posiada Mf 3095 sprowadzonego z Anglii.Ciągnik posiada skrzynie 16x16(32x32 nie którzy tak ją nazywają)  z przyśpieszaczem(półbiegiem),Ciągnik porusza się tylko do 30km/h,czy jest jakaś możliwość aby go odblokować do 40km/h? 
    • Przez troscio
      Witam Forumowiczów,
      Poszukuje od kilku dni chłodnicy oleju hydraulicznego do mf  6190 ale pasuje chyba z całej serii 61xx i mozliwe ze z serii 62xx . czy orietuje się ktoś może gdzie mozna nabyć taką chłodnice ? jakieś namiary  na handlarzy części ?

Pozdrawiam .
    • Przez Lukecki
      https://www.olx.pl/oferta/masey-ferguson-3090-CID757-IDyObiI.html
      Tak jak w tytule, warty uwagi? 
      Komputerek na słupku nie działa, tto akurat dla mnie bez znaczenia bo mi to nie potrzebne, wszystko działa, ciśnienie na pompie podobno 180bar jak kupował go 1,5 roku temu
      Powód sprzedaży jest taki że przegrał przetarg na odśnieżanie i nie jest mu potrzebny (ciekawe ile w tym prawdy i na co komu ciągnik bez tuza do odśnieżania) 
      Co o tym myślicie? Oddaje za 31 tys. 
    • Przez MF675ursus
      Dorabiał ktoś z was lub dobierał z innego pojazdu przewody elastyczne układu hamulcowego do mf serii 600? Niestety, po 34 latach trochę sparciały, a jako że to "prawie ursus 4512" to napewno odpowiadającego zamiennika z Ursusa nie znajdę
    • Przez wojtekw
      Witam. Przymierzam się do kupna ciągnika o mocy od 165 do 200 KM. Mam do wyboru ( wszystkie traktory mają takie same wyposażenie i oczywiście skrzynie vario):
      -Massey Ferguson 7495 2004 rok, 5200 mth (prawdopodobnie realny przebieg) stan bardzo dobry.
      -Fendt 818 TMS rok 2005 15 tyś mth ( przebieg sprawdzony ) stan bardzo dobry,
      - Fendt 716 rok 2004 16 tyś mth ( przebieg sprawdzony).
      Jak myślicie, który traktor wybrać ? Będzie pracował na areale około 140 ha, ale zamierzam rozpocząć działalność usługową i zakupiony traktor będzie pracował przy różnym sprzęcie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.