Skocz do zawartości
News
agrotechir

kupię ziemię-lubelskie powiat bialski

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

mickas092    380

Powiat bialski jest dość duży, może sprecyzuj gminy jakie Cie interesują. Ale nie łudź się, to jest portal gdzie większość ludzi kupuje ziemie, bierze w dzierżawe a nie sprzedaje, szukaj po ogłoszeniach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez p0mian
      Na wstępie chciałbym się przywitać- to mój pierwszy wpis na forum

Nie jestem rolnikiem, jednak znajduję się obecnie w sytuacji, która zmusza mnie do poszukania obiektywnych informacji na temat kosztów dzierżawy gruntów - muszę pomóc znajomej renegocjować umowy dzierżawy około 30ha gruntów rolnych klasy VI i V w okolicach Poznania. Nie możemy zapytać nikogo z okolicznych rolników o ceny w regionie bo w zasadzie każdy sąsiadów użytkuje prawie za darmo albo za darmo jakiś kawałek jej ziemi i nie są przychylnie nastawieni do propozycji zmiany takiej sytuacji. 

W związku z tym chciałbym poradzić się Was jaką cenę powinniśmy zaproponować w nowych umowach dzierżawy? 
      Dodam, że stare umowy to umowy słowne bez okresu dzierżawy, lub umowy które wg zapisu już się skończyły, jednak dzierżawca nadal użytkuje ziemię na zasadach starej umowy (nikt do teraz nie interesował się sytuacją). 

• Przez pantomekrydzewski27
      Rady szukam panowie pisałem już na forum, że mam problem z ruskim. Podałem insynuację że może być wina ciśnienia oleju albo tego że olej jest już przepalony. Ale nikt nie wie albo nie chcę wiedzieć mianowicie jak pomóc a tego nienawidzę. Chodzi o to że ruski pracuje tylko nie wchodzi na obroty ale jakimś cudem "pufa". Zaczęło się od pękniętego wlewu oleju i tego że po włożeniu nowego zaczęło niby to niby tamto. Chodzi odpalił mechanik przyjechał zmienił głowice. Ja zmieniłem pompkę i to miało być to. Jednak to nie to. Jak można tego zloma ruszyć? Może być że jest związany z kierowcą swym i ledwo daje radę "gadać" i "chodzić". W każdym bądź razie jest ważne to że nie ma mocy z obiegiem paliwa wygląda na to że jest w porządku. Nie wiem może mu ku*asa dospawac. Pozdro Tomek. Chcę ktoś go kupić? Jak tak pisać. Z dopłatą na 30 stkę ew. Quada.
    • Przez Przemyslaw
      Cześć spotkał się może ktoś z was z koniczyną fixation. Interesuje mnie cena nasion. Pozdrawiam ☺
    • Przez piotrek9106
      Wzywam wszystkich rolnikow do uczestniczenia w prostescie 13 lipca w Warszawie o godzinie 13 na placu Konstytucji! Wiecej na fb https://www.facebook.com/UniaWarzywnoZiemniaczana/
    • Przez Kuba14
      Mam pytanko ile kosztują prawo jazdy kategorii t?
      I zawsze praktykę robi się dwu osiową przyczepą?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.