MichaLis

kombajn John deere 1177 hydro 4 silnik podczas pracy spada z obrotów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MichaLis    0

Witam mam problem w moim jelonku podczas młócenia zaczynają spadać obroty na silniku ,zatrzymię się na chwilę i jest dobrze po chwili jak wjeżdżam w kukurydzę jest to samo i kilka razy jak tak zrobię to później idzie normalnie, dodam że zeszłego roku było wszystko okej , wymieniałem filtry paliwa czyściłem węże, odstojnik , bak, i nie wiem co dalej . Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

pompa się zapowietrza jak postoi , poszukaj gdzieś może jakaś podkładka nie trzyma . Miałem tak w kombajnie  z silnikiem perkinsa śrubka odpowietrzająca nie trzymała delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaLis    0

zobaczę ale pewnie to nie to bo dzieje się to gdy np. już wysypię jeden zbiornik na przyczepę i wjeżdżam z powrotem do młócenia i spadają obroty ale jak już jakiś kawałek przejadę to jest dobrze i tu leży problem. więc nie wiem czy to wina silnika czy jakiegoś innego podzespołu

Edytowano przez MichaLis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

Witam. 

 

Mam taki sam problem ze swoim John Deerem. Zbliżają się żniwa i trzeba to naprawić, Co może być przyczyną ? Wymieniłem pompkę elektryczną paliwa. I tak samo jak wyżej opisane kosi wszystko pięknie ładnie i nagle spada z obrotów i gaśnie. Jakby miał ktoś podobny problem to proszę o jakoś pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2w    0

Witam. Pisze tutaj bo nie wiem gdzie moge zaczac nowy post. Mam problem z slinikiem w 1177... silnik stuka, lekko, cicho ale jednak. Gdy popuscilem wtryski przestawal na chwile ale jak dokrecilem to nadal to samo. Wymienilem wtryski i nadal nic. co to moze być? Pompa? Sworzeń na korbowodzie? czy może zawory?? Jak dodaje silnikowi gazu to wszystko cichnie....prosze o jakąś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichaLis    0

Przyczyna na spadanie z obrotów były w moim przypadku sparszałe węże paliwowe i dostawało sie lewe powietrze. wymieniłem wszystkie węże od paliwa i wszystko działało jak należy ... :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

 a ja pod koniec żniw wykręciłem pompkę mechaniczną przedmuchałem po odkręcić chyba jej się nie i grykę pokosiłem bez problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez klub1999
      Witam.Na wiosne zakupiłem URSUSA 4512 i po pewnym uzytkowaniu stwiewrdzam ze jest taki zamulony.Co może byc przyczyną,pompa paliwowa czy ten filterek w pompie.Spalanie jest bardzo małe i nie kopci aż tak mocno.Proszę o szybka odpowiedz
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj