Skocz do zawartości
michalkowalski115

Jak wymienić pompę oleju w c360?

Polecane posty

Otóż chcę wymienić pompę olejową w ursusie c360 tylko że nie wiem za bardzo gdzie ona się znajduje. Mechanik powiedział że padła ale nie ma czasu mi jej naprawić więc sam chcę się za to zabrać. Proszę o rady, gdzie ona się znajduje.

Pozdrawiam 

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    797

Wymiana intuicyjna. Odkręcasz miskę oleju i dalej wszystko co nie pozwala pompie spaść na ziemię. 

W instrukcji do której dostałeś linka strona 47.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wymiana intuicyjna. Odkręcasz miskę oleju i dalej wszystko co nie pozwala pompie spaść na ziemię. 

W instrukcji do której dostałeś linka strona 47.

Dzięki . Bardzo fajna instrukcja :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witajcie ! Wymieniłem przerywacz kierunkowskazu , i gdy włączę obojętnie jakie światła to kierunki przestają mrygać , tylko tam czasem się zdarzy wyjątek ze się załączą , ale gdy wyłaczę światła kierunki działają poprawnie w czym problem ? proszę o pomoc 
    • Przez nunu85
      Co sie posypało w silniku?
      traktor nawet 2000motogodzin nie ma a tu takie atrakcje.
      silnik 6 garów fpt, juz z adblue.
      MA on jakas chłodnice oleju, zeby była szansa,ze to ona puściła, czy uszczelka pod głowica do roboty?
    • Przez Kolo12
      Witam jaki olej do renualt 133.14 do skrzyni i hydraulik fusch utto czy stou ?
    • Przez Axd529
      Dziś podczas orki podniósł mi się podnośnik i nie opada,a pompa działa tak słychać po głosie. Teraz pytanie chciałem zdjąć plecak podnośnika odkęciłem śruby ale nie mogę go zdjąć jakby coś go blokowało(trzymało). Czy ktoś z was miał taką awarię? Jak zdjąć ten plecak?
    • Przez maslo200
      Witam czy te pęknięcia w czymś przeszkadzają   są to dwa otwory   tam gdzie jest sprężarka z góry  dziękuję za pomoc 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.