Skocz do zawartości
luki9939393

Sadzarka kubeczkowa Agro-Son

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luki9939393    0

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moim tematem! Chciałbym aby wypowiedziały się osoby, które używają lub mieli styczność z sadzarką kubeczkową Agro-Son lub bardzo podobną innego producenta. Podaje link do aukcji z Allegro:

http://allegro.pl/sadzarka-rozsady-kubeczkowa-multiplaty-kostki-new-i5687384036.html  

Chciałbym nią sadzić kapustę orac kukurydzę z multipłatów stożkowych. Jeśli miał ktoś styczność to proszę się wypowiedzieć na temat swoich spostrzeżeń.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid199303
      Witam serdecznie, mam problem, gnojowica pod warzywa to dobry pomysł, ale mając ogródek na działce nie rolnej tylko budowlnej mogę lać gnojowicą? nie ma przeciw temu jakiegoś zapisu w aktach prawnych, nie zabiorą za to dopłat? Pytam się bot działka graniczy z sąsiaem który twierdzi że ciągle śmierdzi że niby gnojowica leci rowem i przez to chodzi w tej sprawie do gminy. Mogę liczyć na dobra radę ?
    • Przez audi80b4
      mam pytanie chce posadzić ziemniki na kawałku na którym od 3 lat nic nie rosło pole było systematycznie randapowane także łąki nie było i moje pytanie jest takie czy ziemniki się udadzą na takiej ziemi i czy nie wystąpi jakiś parch albo zaatakują jakieś robaki
    • Przez kmwtw87
      Witam,
      moje pytanie zostało zawarte w temacie. Doprecyzuję tylko, że chodzi mi tutaj o to ile trzeba mieć ziemi. Mianowice, mam na myśli produkcję buraczków ćwikłowych, marchwi, cebuli, ewentualnie ziemniaków. Na te buraczki, marchew i cebulę myślę, że była by możliwość kontraktacji w lokalnym zakładzie przetwórstwa i na to bym chciał tylko liczyć, ponieważ nie chciałbym się bawić w pakowanie itd. Ziemniaki to raczej ostateczność ... w pobliżu raczej nie ma żadnego zakładu skupującego ziemniaki.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.
      Pozdrawiam
    • Przez szop01
      Witam wszystkich mam problem.
      Mianowicie żołknie szczypior przy cebuli i cebula przez to wcale nie rośnie.
      Co zrobić?

Pozniżej Załączam zdjęcie.

• Przez pawel1290
      Proszę pisać co wiecie na temat przyznawanych rekompensat, czy były już u was kontrole i jak to wyglądało. Oferują konkretne stawki za zniszczenie plantacji? Głównie interesuje mnie marchew i papryka.