Zaloguj się, aby obserwować  
marianek071

schemat instalacji case 1394 pilnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marrat
      Witam. Świeci kontrolka w jcb 526. Wie ktoś od czego to jest ?

• Przez karol210589
      Witam. Temat był już poruszany jednak nie do końca wszystko jest takie jasne. A więc chodzi o gniazdo 3 pinowe.  Wg instrukcji i chociażby tutejszych wypowiedzi i Poznaniu opinii  speców od elektroniki sprawa podłączenia  wygląda tak:
      Pin 31 to masa
      15/30 Plus czyli 12v
      82 ma zostać nieużywane
      Takie zalecenie jest również do mojego sterownika rozsiewacza rauch. Jednak przy takim podłączeniu sterownik nie działa
      Po podłączeniu miernika i sprawdzeniu napięcia w gnieździe w innym ciągniku wychodzi że w Pinie 82 jest 12v po wlaczeniu stacyjki. I co o tym myśleć? Sam producent się pomylił? Co najmniej dziwne...
    • Przez Julo03108
      Czy wymieniał już ktoś głośniki w Johnie 5r lub 5m? jeśli tak to powie mi ktoś gdzie i jakie są tam orginalne głośniki (wymiary, marka)jak sié do nich dobrać, co trzeba rozmontować?
    • Przez wrobelek02
      Witam, czy posiada ktoś schemat instalacji elektrycznej do ciągnika IHC 383? A może ktoś posiada schemat do podobnych IhC typu:353, 423.433,533???
    • Przez KubAE86
      Witam niedawno zauważyłem że w swoim mtz 82 (pronar) nie mam stopu. Kable od czujnika przy pedale są podpięte przy lampach również a stopu dalej nie ma, ktoś wie który to może bezpiecznik lub da jakieś rady?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.