Skocz do zawartości
vanhool

JCB 165 silnik Perkins 104-22 brak ciśnienia oleju

Polecane posty

vanhool    0

Witam

Mam problem z kopareczką a'la bobcat, jest to JCB 165 z silnikiem Perkinsa 104-22. Silnik gubił ciśnienie oleju, był ponoć "przytarty" ale nie wiem co właściciel przez to rozumiał. Ponoć robiło go już dwóch macherów ale nic nie znaleźli. Została wymieniona pompa oleju, olej, filtry i komplet uszczelek. Po wymianie ciśnienie oleju zanikło całkowicie. Jakie mogą być przyczyny?

JANCZAK1176    40

Dolali do oleju Moto doktorka ,a na czystym brak ciśnienia,znajomy miał tak w kombajnie zbożowym ,po wymianie oleju ciśnienie 0.Dolać specyfik i dalej z podwórka ?

vanhool    0

Z wcześniejszej historii właśnie niewiele wiem, fakt faktem motodoktor mógłby pomóc doraźnie lecz chcę zidentyfikować problem raz a dobrze i naprawić jak się patrzy żeby ładowareczka chwilę pojeździła

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Leo
      Na gwarancji moja 80ka zaczęła brać olej.Okazało sie że pękł pierścionek. Po naprawie bierze ok 2l na jedną zmianę oleju.Rozmawiałem z jednym właścicielem agroplusa 80 i jemu też ciągnik bierze olej(ok1.5l). Czy ten typ tak ma??
      Poza silnikiem nic mu nie zarzucę.Super ciągnik. Nie zamieniłbym go na żaden inny (chyba ,że na JD 5620 Prenium)

• Przez samson
      Witam, jaki trzeba wlać olej do hydrauliki do DX 85 ???? Kupiliśmy pług i jest chyba mało oleju bo nie może siłownika do końca wypchnąć.
    • Przez jacek7913
      Mam problem.
      Mam MF 3060. Po rozgrzaniu najpierw mrygnie kontrolka ciśnienia oleju w skrzyni a następnie załancza się samoczynnie przedni napęd. Po rozgrzaniu większym (np.orka) nie mogę przełączyć z A na B i z żółwia na zająca.
      PROSZĘ O POMOC BO ROBOTA W POLU CZEKA:}
      Pozdrawiam
    • Przez 3060mm
      Proszę o pomoc, jaki można założyć zamiennik.
      Ktoś kiedys pisał, że od DAFa nadaje się ???

Do MF 3060
    • Przez sparta
      Witam. niedawo zmieniałem olej w mf 3095, dzisiaj dźwigając i spuszczając tylny podnośnik dziwnie skacze, wydaje mi się ze pompa hydrauliczna jest zapowietrzona? czy jest to mozliwe, jesli tak to prosze o jakąś radę jak temu zapobiec. pzdr:)