News
vanhool

JCB 165 silnik Perkins 104-22 brak ciśnienia oleju

Polecane posty

vanhool    0

Witam

Mam problem z kopareczką a'la bobcat, jest to JCB 165 z silnikiem Perkinsa 104-22. Silnik gubił ciśnienie oleju, był ponoć "przytarty" ale nie wiem co właściciel przez to rozumiał. Ponoć robiło go już dwóch macherów ale nic nie znaleźli. Została wymieniona pompa oleju, olej, filtry i komplet uszczelek. Po wymianie ciśnienie oleju zanikło całkowicie. Jakie mogą być przyczyny?

JANCZAK1176    41

Dolali do oleju Moto doktorka ,a na czystym brak ciśnienia,znajomy miał tak w kombajnie zbożowym ,po wymianie oleju ciśnienie 0.Dolać specyfik i dalej z podwórka ?

vanhool    0

Z wcześniejszej historii właśnie niewiele wiem, fakt faktem motodoktor mógłby pomóc doraźnie lecz chcę zidentyfikować problem raz a dobrze i naprawić jak się patrzy żeby ładowareczka chwilę pojeździła

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Luki1988
      Witam, czy jest jakiś olej hydrauliczny do skrzyni power quad na dolewkę? Nie wiem jaki jest zalany. Kupiłem jd 6300, na bagnecie olej jest czysciutki ale stan na minimum.Chciałem chociaż trochę jeszcze na nim przepracowac.
    • Przez kzt1736
      Witam, ile doleju do silnika Deutz Fahr 6.30tt 7.2 l ?
    • Przez marrat
      Witam. Świeci kontrolka w jcb 526. Wie ktoś od czego to jest ?

• Przez Kamil723
      Witam,chciałbym wymienić olej w skrzyni w fendzie 304 89r.Zastanawiam się jaki olej wlać,na stronach z doborem oleju jest ich wiele,ale w większości to oleje STOU,czyli do wszystkiego i do niczego.Jaki olej polecacie do tej maszyny?
      Aa i jeszcze jedna sprawa,gdzie znajduje się filtr oleju skrzyni w tym modelu?
    • Przez Domek96
      Mam pytanie może ktoś wie dlaczego w renault 75.14 jak podnoszę sprzęt na podnośniku to po pewnym czasie drży czy podskakuje
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.