News
tomaszek83

Łącznik centralny C-385 4-cyl. ORYGINAŁ URSUS- opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    370

Spokojnie możesz zapinać i w pole.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Chudy1217
      Witam ,mam pytanie. Chcę sprzedać 1 ha ziemi rolnej gdyż chcę w to miejsce kupiç inne pole bliżej domu. W kwietniu 2014 rodzice zapisali mi ziemię oraz wziąłem premię na młodego rolnika. Czy będzie stało coś na przeszkodzie? Czy musi minąć jakiś czas od dnia zapisu i czy przy młodym rolniku też to nie przeszkadza?
    • Przez Warolek
      Szukam ciągnika około 70km i powiedzmy do 40 tyś. Ciągnik będzie używany jako główny ciągnik w gospodarstwie. Co polecacie? Jak z dostępnością części do danego ciągnika. W ogłoszeniach ujrzałem Ursusem 4512
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?

• Przez karpiol
      co trzeba pokazać w ciągniku na egzaminie?? Egzamin mam na Zetorze 3320...
      - rozrusznik
      - alternator
      - wlew oleju
      - wlew płynu hamulcowego
      - wyłącznik prądu
      - filtr powietrza
      - wlew płynu chłodzącego
      - miarka do sprawdzania poziomu oleju
      - wlew płynu do spryskiwaczy
      coś jeszcze??

prezentacja ciągnika jest przed połączeniem z przyczepą czy po??

Proszę o odpowieź
    • Przez yacenty
      Witam!
      pytanie na szybko: jaki kompresor wybrac?
      24 czy 50l? olejowy czy bez olejowy
      ma to byc maszynka prosta do gospodarstwa, jakies kolo dopompowac, cos pomalowac, jakis filterek przeczyscic

co macie co byscie kupili?
      50l kosztuje okolo 550zl 24l okolo 320

pozdrawiam
      YacentY
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.