Skocz do zawartości
szakul80

Spadek ciśnienia hydraliki 110-54

Polecane posty

szakul80    0

Witm

Mam problem z hdrauliką w 110-54 objawia się to tak że przez pół dnia orki wszystko działa dobrze a po kilku godzinach jakby

ciśnienie spadało, podnośnik powoli podnosi, płóg obraca się powoli jakby stracił moc. Na kolejny dzien jest tak samo.

Wczytywałem się w różne psty ale zazwyczaj są to podobne poblemy raczej po jakimś remoncie.

Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

szakul80    0

Renault.

Co do zalania skrzyni to nie wiem bo ciagnik zakupiłem 2 miesiące temu.

Nie chcę szukać i wrózyć co może by przyczynąć wolę zapytać uzytkowników może ktoś miał podobny przypadek.

Wymiana oleju też mnie pewnie czeka ale to w zimie, a jak już izydor6280 zapytałeś to może podpowiedz czym najlepiej zalać.

izydor6280    483

popatrz na ostatnie strony przypiętego tematu o płynach, ktoś wymieniał 4 oleje, najtaniej chyba wyjdzie spirax s4, bo ok 700zł za 60l

maxer19    0

Kolego a czasami zawór przelewowy Ci się nie zawiesił? i jest w pozycji delikatnie otwartej? Nie słychac bzyczenia podczas podnoszenia albo obracania pługa? Ja miałem tak w swojej 90-34 Po odkreceniu przelewówki przeczyszczeniu działa Objawy Bardzo zblizone do twoich.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez mikiel
      pomocy mam same 70 i jadac padlo mi wspomaganie kierownicy a nastepie Tur przestal dzialac. gdzie szukac przyczyny i jak rozwiazac ten problem???
    • Przez Jacek62
      Kupiłem ten kombajn wiosną /rok produkcji 1978/ i zupełnie nie wiem jak się do niego zabrać.Szczególnie martwi mnie podnoszenie hederu.na zimnym silniku trzeba dawać duże obroty aby dzwignął dopiero jak się olej rozgrzeje jest lepiej.
      Może ma ktoś jakieś doświadczenia z tym typem może jakieś instrukcje,katalogi.Jeśli tak to bardzo bym prosił o pomoc.