ozi22

Agrofarm, Forterra, P5

Polecane posty

jaro    166

No tak ale to waga katalogowa zapewne (9641 i 10641 powinny różnić się masą choćby i z powodu innych kół-9641 ma w standardzie tylne koła na 34'' a 10641 38")-więc parę kilo różnicy powinno być-chodziło mi o taką realną masę (z wagi wziętą :huh: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam te dane z prospektu Zetora z 2007, raczej są poprawne. Obciążniki na tył to nieporozumienie, dwa talerze to za mało, mogli by zrobić 400 kg na jedno koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

akurat 9641 i 10641 różnią sie masą :huh: całę 15kg ;) tez jestem ciekaw ile ma forterra gotowa do pracy...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
a ja na czeskiej stronie Zetora znalazłem "Hmotnost 5700 kg" http://zetor.com/cz/index.php?obsah=forter...mp;dir=produkty tylko nie mam pojęcia co dokładnie oznacza hmotnost... :huh:

 

w/g raportu DLG Forterra 11441 waży 4765 kg o ile słowo "gesamt" to znaczy masa... ;)

 

forterre mozna ładnie dociązyć- 700kg z przodu i pewnie koło 200kg z tylu, przynajmniej znajomy tak ma :)

Pioter-uczta się języków :D-"hmotnost" to właśnie masa a "gesamt" znaczy "całkowity"-pewnie gdzieś tam było i słówko "gewicht" a jak razem były-"gesamtgewicht" znaczy-o to już miodzio :)-znaczyłoby to -masa całkowita.

Co do dociążenia-znów ten nieszczęsny swój lekki ciągnik podstawię-z przodu też można zawiesić 700 kg (a w katalogu jest nawet obciążniczek 900 kg) a z tyłu chyba 400 z czymś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozi22    0

masa agrofarma100 to 3800kg to z obciaznikami czy bez,wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozi22    0

no ok jest napisana masa ciagnika3800 ale nie jest napisane czy z obciaznikami czy bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@jaro ten obciążnik 900kg do jasia to na TUZ czy na ramę???ja w MF na tylne koła mogę po 150kg na szt i na przód 830kg na TUZ.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2
no ok jest napisana masa ciagnika3800 ale nie jest napisane czy z obciaznikami czy bez??

To jest masa bez obciążników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0
a morze ktos zna cene agrofarma100 w wersji GS?

Agrofarm 100 w wersji GS to tak bedzie chyba ze 160-170 tys zalezy czy bedziesz jeszce cos do tego bral??


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozi22    0

glownie to zalezy mi na rewersie elektrohydraulicznym i biegach pod obciazeniem.moze wiecie ile ma tych biegow pod obciazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Czekaj... Agrofarm w wersji GS ma chyba po 2 biegi pod obciazeniem na kazdym biegu chyba.


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmen    0

jak ty szukasz ciągnika z rewersem elektro-hydraulicznym

to zetor i pronar nie mają takiego czegoś............

ja bym się zastanowił nad pronarkiem sam się nad nim zastanawiam ...........

a co ty na kubote m108s????

http://traktorykubota.pl/site/?page=produk...=12&index=2

http://www.technikarolnicza.pl/index.php?go=art012

 

 

i jak bym się zastanawiał nad pronarem i zetorem to bym wzioł kubote m108s bo to jest już full wypas za około 150tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj