Rafal1994

czy ta presa ma noże

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Noże
ochen    31

Na zdjeciu nie widac czy sa noze. Mogą, ale nie musza byc. ZADZWOŃ i sie dopytaj.

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    370

Rotor, a noże jak koledzy wyżej mówią to zupełnie co innego i nie jest tak żę jak jest rotor to zawsze są noże. Ta prasa akurat ma tylko rotor bez noży.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Posiadam prawie identyczna prasę. gdy nie widać rotoru to należy zwrócić uwagę czy ma obok napisu 1500 napis "multi cut"(tylko prasy z rotorem tnącym mają ten napis)

Bo każda prasa tego typu ma rotor: albo podawczy albo tnący.

>MF 6280 >< MTZ 82 >< Ursus C360 >< Ursus C330 >< Bizon Z056

corrado    370

Na przedostatnim zdjęciu widać że ma sam rotor bez noży.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Doman21
      Witam. Posiadam prasę KRONE variopack 1500, i problem polega na tym że zrywa mi się tylni łańcuch uwijający średnio co jakieś 150 balotów 😏 prasę kupiłem rok temu łańcuch był nowy jeden i drugi ten przedni wygląda jak nówka a tylni już zmarnowany i cały czas się zrywa. Pomocy bo już w żniwa szału dostawałem...
    • Przez szaman1
      Witam mam problem w prasie po postoju od żniw gdy załącza się proces owijania Prasa łapie siatkę zaczyna owijać i po chwili rozbrzmiewa ciągły sygnał i na wyświetlaczu pisze że proces wiązania przerywany choć ona owija i później już nie przetnie sama siatki 
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto naprawia sterowniki od prasy KRONE dzieki i POZDRAWIAM
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto by mi powiedział, doradzil jak w tym modelu ustawić pasy żeby szły równo po obu stronach ciągle mi ściąga w jedną stronę aż trze po rolkach i pas zaczyna się drzec może jest zły naciąg pasów nie wiem próbowałem naciągnąć raz z jednej raz z drugiej i nic to nie daje jeśli koledzy mi nie pomogą to może znacie jakiegoś fachowca ewentualnie serwisanta kto by mi pomógł rozwiązać ten problem Pozdrawiam
    • Przez michnik12
      Witam ile jest punktow smarowania w krone kr 125 bo w swojej znalazłem tylko 2 a nie wiem czy są to wszystkie 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.