Skocz do zawartości
pawlo694

New Holland T5.115 cena?

Polecane posty

michasko    1

Panowie mam na oku T5.115 rocznik 2014 z pełnym wyposazeniem za ok 190tys netto. Jak myślicie czy warto go kupić?

Super cena jeśli ma na prawdę pełne wyposażenie. Ja wczoraj przyprowadziłem do domu T5.95 Electro Command i dałem 189tys netto.

Edytowano przez alvaroalvaro78

Wiadomość z agroFakt.pl

qazi    57

Panowie mam na oku T5.115 rocznik 2014 z pełnym wyposazeniem za ok 190tys netto. Jak myślicie czy warto go kupić?

pełne to znaczy jakie?

michasko    1

opony tylnie 540, przednie 420 - michelin,  pełna elektronika, skrzynia z pól biegiem,  plus przedni tuz, nie wspomne o pneumatyce, klimie i wzmacnianym podnosniku. Zastanawiam sie jeszcze nad JD w podobnej cenie serii 5M ale tam przedni i tylni most prost z Chin

Edytowano przez michasko

Ale co Dual Command czy Electro Command ? Bo jedna ma półbieg a druga półbiegi a różnica w cenie jakieś 14tys. Pełna elektronika czyli co ? Tempomat , radar poślizgu joystick elektroniczny do sterowania hydrauliką też ? Biegi pełzające ?

qazi    57

koła 34 czy 38 cali

ale po rozmiarze przednich widzę że raczej 34, więc nie takie pełne wyposażenie

Edytowano przez qazi

kris14    259

Jest klima, jest z przodu TUZ, czyli full, nie rozumiecie? :)

michasko    1

Jeden pól bieg i sprzegło na przycisk w rączce zmiany biegów nie wiem czy wszystkie t5 to maja

michasko    1

Czyli za tą cene warto myśleć o tym ciągniku czy raczej iść w kierunku innych marek. Podobno teraz deutz robi dobre ciagniki....

Jeden pól bieg i sprzegło na przycisk w rączce zmiany biegów nie wiem czy wszystkie t5 to maja

http://olx.pl/oferta/new-holland-t5-105-CID757-ID7AL9X.html#fa10273a8b

Stoi już długo - pewnie za 160tys netto oddadzą. Robisz za 2-3 tys program i masz t5.115 za cenę sporo niższą niż 190tys...

michasko    1

Wstrzymam sie z bólami i spróbuje coś z prowu uzyskać,

bo tak na dobrą sprawe to teraz nie produkują dobrych i wytrzymałych ciągników. Spróbuję coś może z MF, Deutza lub nawet Fenda

bobcat2250    336

Warpol-Agro Broszków.
New Holland TD5.115 (115kM, wzmocniony siłownik TUZ, pompa 80l/min) cena PROMOCYJNA!! 130 000 netto

Natomist jeśli chodzi o T5, to ceny za 115 nie znam, ale:
New Holland T5.95 (98kM, klimatyzacja, opony 440 przód i 540 tył), to cena promocyjna za ten traktor, to 170 000 netto.
Tak na marginesie, to umieściłbym ten temat w dziale ceny, ale już nie chcę się czepiać ;)

anonimmm    0

Siadły trzy turbiny nie ma odpowietrzenia skrzyni korbowej wytwarza sie podcisnienie w skrzyni korbowej i siadaja turbiny. Dlaczego tak sie dzieje?

hassi37    7

Musisz wymienić filtr odmy koszt160 zł .U mnie olej wysadziło uszczelniaczem na wale  podczas prasowania .wcześniej nie mówił nikt o tym   ale teraz  w serwisie mówią o wymianie filtra odmy co 300mtg bo nie jeden miał problem z tym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się